رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک GIGABYTE - GTX 550 TI با قیمتی مناسب

smrbh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز

یک عدد کارت گرافیک GIGABYTE - GTX 550 TI  به بالاترین قیمت به فروش میرسد . ( GV-N550WF2-1GI )

1- کارت گرافیک کاملا آکبند می باشد .

2- تا بیستم سپتامبر 2015 گارانتی داره .

3 - لینک مشخصات کارت گرافیک : ( اگه اشتباه نکنم )

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4070#ov

4 - فروش در تبریز به صورت حضوری و در دیگر شهرستانها ، اول واریز و بعد ارسال (هزینه پست و مسئولیت کالای پست شده با خریدار ! )

قیمت پایه : 540 

قیمت فروش فوری : 570

گام افزایش : 5 تومن

66246022104933180462_thumb.jpg

13644347256700669047_thumb.jpg

33234938389454204271_thumb.jpg

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

من تبریزم. ولی حیف که پولش رو ندارم. امان از این کاسیبلیخ. فعلا یه آپ برای همشهری عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام داداش با این قیمت که میشه 560ti خرید درست نمیگم؟؟؟ البته جنسه شماست اختیارش رو دارید

ویرایش شده توسط Amin_khan
لینک به دیدگاه

من تبریزم. ولی حیف که پولش رو ندارم. امان از این کاسیبلیخ. فعلا یه آپ برای همشهری عزیز.

ممنونم دوست عزیز . قابل شما رو نداره .

سلام داداش با این قیمت که میشه 560ti خرید درست نمیگم؟؟؟ البته جنسه شماست اختیارش رو دارید

با سلام خدمت شما دوست عزیز

اول از همه ، این کارت کاملا آکبند می باشد و تا تاریخ 29/06/1394 دارای گارانتی می باشد و باطبع قیمت کارت آکبند با کارت دست دوم فرق میکند و این قیمتو من با توجه به وضعیت و قیمتی که این کارت در بازار داره و همچنین با مشورت گرفتن از چند نفر از فروشندگان محترم در تهران ، مشخص کردم و فکر نمیکنم بالا باشه .

و اما در مورد قیمت کارت گرافیک 560TI ، تا جایی که من اطلاع دارم آکبند این کارت با قیمت 800 هزار به بالا فروخته میشود و حتی برندهای ایسوس و گیگابایت 560TI با قیمت 850 به بالا در بازار به فروش میرسه .

موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

به به جمع همشهری ها جمه ..... یه عاپ برا همشهری عزیزمون ....تراختور نه اوتدی!!!!!!!

لینک به دیدگاه

به به جمع همشهری ها جمه ..... یه عاپ برا همشهری عزیزمون ....تراختور نه اوتدی!!!!!!!

ممنون عزیز . یاشاسین تراختور :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

چقدر الان؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

در پست اول قیمت فروش کارت نوشته شده و هر تغییری که انجام میشه در پست اول اعمال میشه . موفق و پیروز باشید .  

قیمت پایه : 540

قیمت فروش فوری : 570

گام افزایش : 5 تومن

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...