رفتن به مطلب

تاپیکهای شکایت به سایر کاربران از این پس پاک میشه

Recommended Posts

درود دوستان گلم

از این پس هر گونه تاپیکی به صورت علنی برای شکایت به سایر کاربران ایجاد بشه حتما پاک میشه

اینجا ما  در جایگاهی نیستیم که در مورد کسی قضاوت کنیم .

لطفا تهمت و افطراع هم به ما نزنید که از کسی دفاع میکنیم و یا غیره . بنده بابت اینجور حرفها خیلی ناراحت میشم و متاسفانه در کوچکترین مسئله برخورد میکنم .

بعضی از از دوستان از امضا بنده سوء استفاده میکنن و هر چی دلشون میخواد میگن . هیچ جای دنیا به تهمت انتقاد نمیگن دوستان عزیز . بنده اینجا از کسی دفاع نمیکنم و هر کاری میکنید به خودتون ربط داره اینجا حتی اگر در پیغام خصوصی به هم توهین کنید حتما برخورد میشه . البته سعی میکنیم اولش مشکل رو حل کنیم اگر حل نشد با طرفین برخورد خواهد شد .

ممنون میشم که همیشه ادب و نذاکت رو رعایت کنیم و در کنار هم با صلح و صفا و صمیمیت زندگی کنیم . اگر کسی اعتبار نداره باهاش معامله نکنید اگر معامله کردید تمام عواقب مسئله مربوط به خودتونه و تیم مدیریتی هیچ گونه مسئولیتی رو قبول نخواهند کرد . چون ما نه در سود شما سهیم هستیم و نه در ضرر شما دوستان گلم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز ضمن تشکر از زحمات شما به عرض برسونم همون طور که خودتون هم مستحضر هستین بچه های این فروم واقعاً یه سر و گردن هم از لحاظ علمی و هم معرفتی از بقیه فرومها بالاتر هستن. بلا نسبت کاربرهای خوب لیون اون کاربرهایی هم که دوز و کلک تو کارشون هست خودشون میفهمن این محیط جای اونا نیست و بعد چند وقت میرن و پشت سرشون هم نگاه نمی کنم. پیشنهاد من به عنوان برادر کوچکتر همدلی کاربران خوب سایت با یکدیگر هست.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز ضمن تشکر از زحمات شما به عرض برسونم همون طور که خودتون هم مستحضر هستین بچه های این فروم واقعاً یه سر و گردن هم از لحاظ علمی و هم معرفتی از بقیه فرومها بالاتر هستن. بلا نسبت کاربرهای خوب لیون اون کاربرهایی هم که دوز و کلک تو کارشون هست خودشون میفهمن این محیط جای اونا نیست و بعد چند وقت میرن و پشت سرشون هم نگاه نمی کنم. پیشنهاد من به عنوان برادر کوچکتر همدلی کاربران خوب سایت با یکدیگر هست.

از دید ما همه کاربران چه در سایت لیون و چه در سایر سایتها خوب و محترمن ولی ما واقعا نمیتونیم قضاوت کنیم و قاضی باشیم . ما تا جای ممکن فقط به عنوان یک دوست کمک میکنیم و اینرو یک وظیفه برای خودمون میدونیم . ما همه با هم دوست هستیم . اگر نمیتونیم دوست خوبی برای هم باشیم . حداقل باعث رنجش هم نشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا"! بهتره که این شکایات در جایی مطرح بشه که برای اینکار تعبیه شده

البته چون این سایت یا فروم چون هیچ تاثیر و مسئولیتی در  معاملات کاربران نداره طبیعتا" نیازی به بخش شکایات نداره

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

بلا نسبت کاربرهای خوب لیون اون کاربرهایی هم که دوز و کلک تو کارشون هست خودشون میفهمن این محیط جای اونا نیست و بعد چند وقت میرن و پشت سرشون هم نگاه نمی کنم. پیشنهاد من به عنوان برادر کوچکتر همدلی کاربران خوب سایت با یکدیگر هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...