رفتن به مطلب

گرافیک یا ویندوز،مساله این است

michel_apachie
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا سلام خدمت همه عزیزان.قضیه از این قراره که من 3-4 روز پیش یه sapphire 7950 dual-x دسته دوم از همینجا از یکی از عزیزان خریدم.مثل الاغ هم ازش تست گرفتم.دیشب هم باهاش کرایسیس 3 زدم.مشکلی نه در دما نه چیز دیگه نبود.بعد از انداختن این گرافیک درایور قبلی رو پاک و جدیدش رو نصبیدم.خلاصه،صبح که شد رفتم tabnak.ir ببینم دنیا چه خبره.زده بود مشاهده سوپر گل مسعود شجاعی.منم زدم که پلی کنه یهو اکسپلورر هنگ کرد و مانینور سیاه شد.گفتم شاید باید رست کنم اما بعد رسیت حتی فیلم هم پخش نمیکرد.بازی ها هم دون دونه ارور میدادن.مثلا کرایسیس گفت نمدونم چی چی حذف شده یا dead space 3 تو همون لودین صفحه ابی داد و سیستم ریست کرد.گفتم بذار نسخه 13.2 رو که دیگه ازون جدیدتر نبود نصب کنم.بازم عین قبل.گفتم بذار برم تو اون یکی ویندوز که xp بودش.اونجا هم همینطور بود با این تفاوت که فیلم پخش میکرد با کیفیت ضاغارت......منم درایور خود گرافیک رو تو هر دوتا ویندوز نصب کردم درست شد.دوباره همه بازی ها اومن بالا عین دیشب.کسی میدونه قضیه چی هست؟راستی 2 تا نکته:

1-موقع این قاط زدنا انتی ویروس من که bitdefender internet security 2013 هست یه ارور قرمز پیدا کرده بود که فیکس نمیشد.

2-بعضی موقع سیستم اون گوشه پایین میگفت که درایور کارت گرافیک ریکاور نشد یه همچین چیزی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

مسئله نه گرافیک است نه ویندوز بلکه درایورهای جدید AMD است که باید برای نصبشون درایور قبلی رو کلا Uninstall کنید و بعد از ریست دستگاه درایور جدید رو نصب کنید

به همین سادگی

لینک به دیدگاه

ویروس یا مشکل سخت افزاری اینا چی؟پس چرا دیشب ارور نداد تو گیم.بعد امروز صبح تو پخش یه فیلم موند؟خوب همون 4 روز پیش چرا نداده ارور؟من همون موقع که گرافیک جدید رو انداختم اول uninstall کردم کامل بعد نصبیدم.راستی یادم رفت....الان توی 7 اصلا معلوم نیست که درایورم کجا نصبه...فقط اینکه gpu-z میگه نصبه ومنم گیک اجرا میکنم.

ویرایش شده توسط michel_apachie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...