رفتن به مطلب

*** معرفی و انتخاب بهترین کاربر سال 1391 ***

از نظر شما کاربر نمونه سال 1391 فروم لیون کامپیوتر کیست ؟   

64 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از نظر شما کاربر نمونه سال 1391 فروم لیون کامپیوتر کیست ؟

• Unforgiven
      6
    • armin2012
      14
    • hex
      39
    • dj_aghamajid
      5

Recommended Posts

• کاربر ویژه
درود دوستان گلم

با کمک شما اول بهترینها رو انتخاب کردیم و بین این بهترینها 4 نفر و کاندید کردیم برای بهترین کاربر سال 1391 لیون کامپیوتر

این کاربران بسیار تلاش کردن در سایت و بسیار مفید بودن و ازشون تشکر فراوان میکنم و بین این چهار تا دوست خوب یک نفر رو انتخاب خواهیم کرد :

unforgivem

armin2012

hex

dj_aghmajid

سعید جان نظر سنجی اضافه میکنید یا مدیران انتخاب میکنند؟

Unforgiven صحیح است

dj_aghamajid  صحیح است

:D

رای من Hex معین عزیز هست

ویرایش شده توسط MJ Motamedi
لینک به دیدگاه

• ارسال 114
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

منم 2 دوست عزیزم رو انتخاب میکنم که حداقل به من یکی خیلی کمک کردن

hex

dj_aghmajid

لینک به دیدگاه

سلام منم دوعزیزی که به بنده خیلی کمک کردن رو انتخاب میکنم البته هر چهار عزیزاستاد هستن!ولی خب چه کنیم آقای حسینی عرصه انتخاب رو تنگ تر کردن!

unforgiven

hex

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم :

armin2012

hex

انتخاب می کنم

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

نظر سنجی اضافه شد و تا اخر 22/12/1391 این نظر سنجی ادامه داره

منتظر شما دوستان هستیم که رای بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و تشکر از جناب حسینی عزیز بابت ایجاد این نظرسنجی عالیشون

بنده هم مثل بقیه دوستان عزیزی رو انتخاب کردم البته نمیخوام به زبون بیارم که موجب ناراحتی دوست دیگری بشه

لینک به دیدگاه

من هم جناب معین(hex) رو انتخاب میکنم از نوشته های ایشون بسیار استفاده کردم

لینک به دیدگاه

سعید جان نظر سنجی اضافه میکنید یا مدیران انتخاب میکنند؟

نظر سنجی اضافه شد محمد جان

لینک به دیدگاه

البته لطف دوستان نسبت به بنده باعث سربلنديه، ولى خودم كه به كارنامه ام نگاه كردم ديدم پست هاى من اغلب جنبه ى هم دردى با مشكلات دوستان داره تا حل مشكلاتشون. :lol: با اين حال از همه ى عزيزانى كه نام بنده رو بردند سپاسگذارم. همه تون و همه مون خوبيم و نقش و همكارى مثبت همه ى ماست كه در كنار مديريت آقاى حسينى و ديگر مديران فروم باعث موفقيت كل مجموعه شده. @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همانطور که از قبل پیش بینی میکردم، معین جان، دوست عزیز و دوست داشتنی خودم، مفیدترین کاربر امسال هست، کاربری که همه جانبه کار کرد و وقت زیادی برای فروم گذاشت، پارسال هم حق ایشون بود که انتخاب بشن، اما لطف دوستان شامل حال من شد.

آرمین جان، امسال مطالب بسیار خوب و مفیدی ارائه کرد و از مطالب خوبشون همه استفاده کردند، من شخصا هر دو عزیز ستایش میکنم. @};-  و البته دوست حرفه ایمون جناب Unforgiven عزیز که مفید فایده واقع شدند @};-

رای من هم ، Hex بود که در اولین فرصت ثبت کردم :rolleyes:

از تمام دوستانی که نسبت به من لطف داشتند و اسمی از من بردند و رای دادند تشکر میکنم @};- 

آرزوی موفقیت و سلامت برای تمام کاربران گل لیون @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من هم فقط به عنوان یک کاربر این سایت رای خودم رو دادم . و فکر میکنم به عنوان یک کاربر حق بنده باشه که به فردی که در موردش بررسی کردم رای بدم دوستان گلم .

با تشکر از همه شما عزیزان

لینک به دیدگاه

من هم آقا معین گل رو انتخاب کردم،همین جا از ایشون به خاطر تمام کمکها و راهنماییهای مفیدشون تشکر میکنم....

امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن @};-

لینک به دیدگاه

من از مطالب هر یک از این چهار کاربر عزیز در این انجمن استفاده کردم و از زحمات اونها در تهیه این مطالب که بدون هیچ چشمداشتی در این جا قرار میدن واقعا تشکر می کنم ولی از اونجایی باید تنها به یک نفر رای بدم به کاربر عزیز unforgiven رای میدم که هیچ موقع منو در مشکلات تنها نذاشته و با جدیت پیگیر پاسخ دادن به تمام سوالای من بوده

لینک به دیدگاه

روزی که عضو این سایت شدم هیچوقت فکر نمی کردم که این سایت حتی برای دقایق کوتاهی بخشی از زندگی روزمرم بشه اما روحیه ی خدمت به همنوع و اهمیت دادن به هموطن که در این جمع نهادینه شده جذبم کرد. اولین فردی که از پست هاش چیزهای زیادی یاد گرفتم و هیچوقت از کمک و آگاهی رسانی دریغ نکرد حامد عزیز بود. چه در پست های عمومی و چه در پیام خصوصی از وقت و انرژی و آگاهیش گذاشت تا جایی که برای خودم به یکی از مورد اعتمادترین افراد برای مشاوره و مشورت تبدیل شد. بعد از حامد ، این آرمین عزیز بود که حس همنوع دوستی و انرژی گرم از پست هایی که در این سایت به اشتراک گذاشت می بارید و اینقدر این مساله  در تاپیک هایی که خودم دنبال می کردم با دوام بود که باعث شد دیدن اسم آرمین و آواتارش برام تبدیل بشه به نماد صلح و انسان دوستی. آرمین فوق العاده باحوصله و با انرژی و بدون هیچ چشم داشتی به پیام خصوصی های من جواب می داد و همیشه حتی در ساده ترین پیام ها اشتیاقش رو باهام تقسیم می کرد. تمامی این وجه های انسانی زیبا باعث شد که بهش رای بدم هرچند یک رای و یا حتی عنوان در مقابل اراده و اشتیاق بی پایان یک مرد فناپذیره وانسانیت هر فرده که پیش از هر کس برای خودش باقی می مونه. نفر آخر هم پوریا عزیز هست که بهم در مورد کارت گرافیک آگاهی زیادی داد ، برای کارت گرافیکم وقت گذاشت و مهمتر از هرچیز با قدرت انتقال آگاهیش که به زبان ساده مباحث فنی پیچیده رو توضیح می داد باعث شد تا در ذهنم به عنوان یک معلم برام نقش ببنده. این 3 نفر تاثیرگذارترین افراد روی من در این سایت بودن و می خوام بگم که هر کس در به وجود آوردن یک حلقه ی دوستی که در اون کمک به همنوع نهادینه می شه ، کمک می کنه و تاثیر می ذاره ، به خاطر خلق چنین اراده ی جمعی از دیدگاه من یک شهید زنده هست. انسانی هایی که پیش از هر کس ، سعی می کنن انسانیت خویشتن رو شاهد باشن. به نظرم سعی بر انسان شدن ، موندن و پیشی گرفتن از خویشتن می تونه از هر کس با هر دیدگاه اخلاقی نسبی که داره یک شهید زنده بسازه. در پایان این پست به نشان یه قدردانی کوچیک از این حلقه ی دوستی دوست داشتنی، این موسیقی  که برام نماد مسیر ابدی زندگی هست رو به تک تک بچه هایی که مثل من لیون رو فراموش نمی کنن تقدیم می کنم و چون به امید و آرزو اعتقادی ندارم و به جای اون حرکت و ادامه دادن به حرکت رو رستگاری می دونم این پستم رو با یک جمله ی انگلیسی و ترجمش به پایان می برم : 

May your willpower enlighten the path 

باشد که قدرت اراده ات راه را روشن کند

لینک به دیدگاه

۲ تا از دوستان خیلی به من کمک کردن من نمیتونم یکیو انتخواب کنم . امیدوارم هر ۲ عزیز, ارمین جان و معین عزیز موفق باشن . مرسی از همه

لینک به دیدگاه

روزی که عضو این سایت شدم هیچوقت فکر نمی کردم که این سایت حتی برای دقایق کوتاهی بخشی از زندگی روزمرم بشه اما روحیه ی خدمت به همنوع و اهمیت دادن به هموطن که در این جمع نهادینه شده جذبم کرد. اولین فردی که از پست هاش چیزهای زیادی یاد گرفتم و هیچوقت از کمک و آگاهی رسانی دریغ نکرد حامد عزیز بود. چه در پست های عمومی و چه در پیام خصوصی از وقت و انرژی و آگاهیش گذاشت تا جایی که برای خودم به یکی از مورد اعتمادترین افراد برای مشاوره و مشورت تبدیل شد. بعد از حامد ، این آرمین عزیز بود که حس همنوع دوستی و انرژی گرم از پست هایی که در این سایت به اشتراک گذاشت می بارید و اینقدر این مساله  در تاپیک هایی که خودم دنبال می کردم با دوام بود که باعث شد دیدن اسم آرمین و آواتارش برام تبدیل بشه به نماد صلح و انسان دوستی. آرمین فوق العاده باحوصله و با انرژی و بدون هیچ چشم داشتی به پیام خصوصی های من جواب می داد و همیشه حتی در ساده ترین پیام ها اشتیاقش رو باهام تقسیم می کرد. تمامی این وجه های انسانی زیبا باعث شد که بهش رای بدم هرچند یک رای و یا حتی عنوان در مقابل اراده و اشتیاق بی پایان یک مرد فناپذیره وانسانیت هر فرده که پیش از هر کس برای خودش باقی می مونه. نفر آخر هم پوریا عزیز هست که بهم در مورد کارت گرافیک آگاهی زیادی داد ، برای کارت گرافیکم وقت گذاشت و مهمتر از هرچیز با قدرت انتقال آگاهیش که به زبان ساده مباحث فنی پیچیده رو توضیح می داد باعث شد تا در ذهنم به عنوان یک معلم برام نقش ببنده. این 3 نفر تاثیرگذارترین افراد روی من در این سایت بودن و می خوام بگم که هر کس در به وجود آوردن یک حلقه ی دوستی که در اون کمک به همنوع نهادینه می شه ، کمک می کنه و تاثیر می ذاره ، به خاطر خلق چنین اراده ی جمعی از دیدگاه من یک شهید زنده هست. انسانی هایی که پیش از هر کس ، سعی می کنن انسانیت خویشتن رو شاهد باشن. به نظرم سعی بر انسان شدن ، موندن و پیشی گرفتن از خویشتن می تونه از هر کس با هر دیدگاه اخلاقی نسبی که داره یک شهید زنده بسازه. در پایان این پست به نشان یه قدردانی کوچیک از این حلقه ی دوستی دوست داشتنی، این موسیقی  که برام نماد مسیر ابدی زندگی هست رو به تک تک بچه هایی که مثل من لیون رو فراموش نمی کنن تقدیم می کنم و چون به امید و آرزو اعتقادی ندارم و به جای اون حرکت و ادامه دادن به حرکت رو رستگاری می دونم این پستم رو با یک جمله ی انگلیسی و ترجمش به پایان می برم : 

May your willpower enlighten the path 

باشد که قدرت اراده ات راه را روشن کند

درود بر تو دوست عزیز @};- 

آرپژ و آکوردهای این موزیک مو به تن آدم سیخ میکنه. @};- @};-

منو یاده یه جمله ای انداخت:

* فقط خداست که در فرجام گیتی قرار دارد*

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D مثل اینکه من دیر به این پارتی رسیدم در واقع تو این فضا ها نیستم معمولا و تاپیک رو باز نکرده بودم . از اینکه اسم کاربری من تو لیست منتخب هست خوشحالم از این بابت که کار مفیدی احتمالا انجام شده . مطمئنا اگر عامل میزان فعالیت رو درنظر بگیریم دوستان دیگه باید جای من میبودند مثل mr_mohammad و Frajam و دوستان دیگه . بعضی از بچه ها شاید بر اساس کمکی که بهشون شده رای دادند به من ولی باید میزان فعالیت رو هم در نظر گرفت که متاسفانه من تایم زیادی رو برای فعالیت ندارم . داستان طولانی هست و خلاصه کل داستانها این هست که "از زندگی لذت ببرید" :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخواستم رای بدم با توجه به اینکه زیاد تو فروم نیستم و همه مطالب رو نمیخونم رفتم سراغ پروفایل چند تا از کاربرانی که تو لیست بودند متاسفانه امکان مشاهده تمام تاپیک ها نبود و تعدا پست ها هم زیاد پس من :D به تمام دوستان رای میدم ... موفق باشید .

لینک به دیدگاه

درود

تا چند دقیقه دیگه بهترین کاربر سال 1391 که بر گزیده کاربران سایت هستش اعلام خواهد شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

تا چند دقیقه دیگه بهترین کاربر سال 1391 که بر گزیده کاربران سایت هستش اعلام خواهد شد

:-w :-w :-w :-w :)

لینک به دیدگاه

اخه من نمیدونم شما منتظر چی هستید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D

خوب وقتی معین این همه رای اورده حتما کاربر نمونه سال 1391 هستش دیگه

معین جان بهت تبریک میگم عزیز این عنوان رو و یک هدیه ناقابل تقدیمتون میشه و امیدوارم که در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید. 

همیشه همه برندن ولی ما سعی میکنیم همیشه زحمتهای شما دوستان گلمون رو ببینیم و اگر جایی قصوری از ما سر میزنه ببخشید .

از همه شما دوستان گلم که توی این لیست بودید و چه دوستانیکه رای دادن و همیشه در این سایت زحمت کشیدن تشکر میکنم .

کار HEX کاربر نمونه سال 1391 سایت لیون

:clapping: :clapping: :clapping: @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

معین جان تبریک میگم مبارکت باشه!

همیشه موفق باشی عزیز :wub:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...