رفتن به مطلب

اطلاع رسانی : آیا از شاتل اینترنت بگیریم ؟ ( ناگفته های کلاهبرداری شاتل از کاربران )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

عطا خان میدونستم سوال سختی بود و هیچکس نمیتونه جواب بده

سوال بعدی :

اینترنت پرسرعت در کجاها یافت میشود ؟

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

هر ماه حداقل 40 گیگ رو داریم

باز جای شکرش باقیه که شما با ماهی 40 گیگ راضی میشی من که با ماهی 300 تا 600 گیگ هم راضی نمیشم :lol: :lol: :lol:

لینک به دیدگاه

خوب در اینجا لام شد که از تجربیات خودم با شاتل دروغگو و کلاه بردار بگم

بنده به مدت 2سال با پارس آنلاین اشتراک داشتم توی این 2 سال بیشتر از 3 ترابایت شبانه دانلود کردم شبها از سرعت 100کا تا 220 کا دانلود می گرفتم و بین 1 تا 4 گیگ هر شب دانلود داشتم واقعا فوق العاده و عالی بود.

اما بعد از این مدت خانه مان جابه جا شد و بخاطر فاصله ام با مرکز مخابرات و مشکلاتی که داشت سرعتم به شدت پائین امد که خود کارمندان پارس انلاین گفتند متاسفانه بخاطر وضعیت مرکز مخابرات امکان سرویس بهتری وجود نداره. من هم با قلبی اکنده از غم با روزهای خوش ودانلودهای بی نظیر فیلمهای فول اچ دی خداحافظی و خودم را اسیر شرکت دروغگو و مردم فریب شاتل کردم.

ودقیقا همین مشکلات بالا رو تجربه کردم.

در جواب دوستانی که می گن پارس انلاین یا فلان شرکت دانلود شبانه اش کند هست باید بگم که ما باید یادمون باشه در ایران زندگی می کنیم مشکل من سرعت پائین نیست مشکل دروغ هایی هست که شاتل به خوردت می ده و سرت را کلاه می زاره اما شرکتهای دیگه این دروغ ها رو توی قرار دادشون نمی نویسن. تفاوت شاتل با بقیه این هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من هم با قلبی اکنده از غم با روزهای خوش ودانلودهای بی نظیر فیلمهای فول اچ دی خداحافظی و خودم را اسیر شرکت دروغگو و مردم فریب شاتل کردم.

خیلی جالب نوشتید :دی

لینک به دیدگاه

اصلا یه سوال : اینترنت پرسرعت چیست ؟

ها آقا عطا

این که گفتی یعععععععععععععنی چه ؟؟ :دی

(به سبک بره بره ای و لحن پدر فرهاد بربره که هرچی میگفتن میگفت

یععععععععععنی چه : یعنی طولانی و چه کوتاه بخون :دی)

سوال بعدی :

ها 

اینم اینجا نداریم :دی

هرجا باشه اینجا نیست

سوال بعدی ؟؟!! :دی

در اصل ما اینجا اینترنت داریم 

ولی اسمش چیزه دیگه ایه 

اونم Dial Up+ هستش که به اسم ADSL 2+ میکنن تو پاچه ملت :دی

اینترنت پرسرعت؟؟؟!!! B)

اصلا بهت نمیاد تو خط این جفنگیات باشی :دی

اینترنت پرسرعت جفنگه :دی

Dial Up+ رو بچسب

همین بسه دیگه

انتظار داری بیان اینترنت پرسرعت بدن :دی

چه توقع ها  :blink:

اصلا بیا بیرون از این فکرهای منحرف :دی

اینا ماله استکباره فلان فلان شده اس :دی

به ما نمیاد این حرفا

اصلا بهت نمیاد فکرت انقدر مسموم باشه  :D

این افکار سمی رو بریز دور  :D

توصیه میکنم کتاب "چهل فکر سمی" رو بخونی 

کمکت میکنه  :D

نشد خودتو ببند به تخت تا ترکش کنی  =)) =))

ویرایش شده توسط Dark Bloo
لینک به دیدگاه

سلام

اخه ما  از  کره جنوبی و هنگ کنگ و سنگاپور و تایوان چی کم داریم که نمیتونیم اینترنت پرسرعت به ترتیب  32 / 41 / 29 / 29  رو تجربه کنیم ؟!؟؟!؟!؟!؟

نارضایتی تا کی ؟

به نظر بنده واژه ( اینترنت پرسرعت ) رو باید حذف و اسمشو بزارن اینترنت لاکپشتی !! یا باید دوستان اورکلاکر اینترنتو هم اورکلاک کنن تا شاید به سرعت مطلوب برسند

خودتون قضاوت کنین به سرعت 2 مگابیت اینترنت پرسرعت میگن  یا  به سرعت 41 مگ اینترنت پرسرعت میگن ؟؟؟

اصلا یه سوال :

اینترنت پرسرعت چیست ؟

اینترنت پرسرعت اینترنتی است ت ت که با سرعت هرچه تمام تر پول میگیرن و با قدرت هرچه تمام تر سرعت دانلود به صفر میرسونن تا اونجایی که زمان از دید یوزر متوقف بشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه چی آرومه...... پینگامون پایینه....

سرعتا بالاست.....همیشه شاتلم آقاست

من چقد آرومم .....سرعتم آرومه

با تو ای شاتل جان .....دانلودم داغونه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام

عطا خان میدونستم سوال سختی بود و هیچکس نمیتونه جواب بده

سوال بعدی :

اصولا پیدا کردن اینترنت سرعت بالا از پیدا کردن مارمولک دو سره قرمز و سبز دریایی که در اورست زندگی میکنه سخت تره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم از تجربیاتم با شرکت شهراد آنلاین بگم.بیشتر منطقه ما رو پوشش میده.یه زمان خوب بود ولی 2 سال میشه که به دزد سر گردنه گفته زکی! فقط قیمتها رو نگاه کنید

http://www.shahrad.com/default.asp?page=services&cat=1&no=4

حدود 9 ماه پیش یه سرویس آورد به نام سرویس طلایی نامحدود.که مثلا بگه ما هم از بقیه isp ها چیزی کم نداریم...چون تا قبل از اون تاریخ نا محدود ارائه نمیکرد و میگفت مخابرات به ما اجازه نمیده

اما این سرویس نامحدود به قدری سرعتش پایین بود که حتی میل هم نمیشد باهاش چک کرد! دانلود که هیچی....منم زنگ زدم بهشون و دعوا و مرافع که شما گفتید نامحدود طلایی! این چه جور طلاییه؟ طلایی و نقره ای و برنزی مگه نباید حائذ شرایط مورد نظر باشه؟! اپراتور پررو بر گشت گفت ما که نمیتونیم هم سرعت بالا ارائه بدیم و هم نامحدود! ضرر میکنیم!

خلاصه با چند بار تلفن و فحش کشی و تهدید و ... بالاخره راضی شدن سرویس منو برگردونن به حالت ترافیک محدود ولی 30 تومن جریمه شدم و یک ماه هم از اعتبارم کسر شد.تقریباً 60 تومن کردن تو پاچه مون.الانم اگه تو سایتشون بری نوشته 2 شب تا 8 صبح رایگان! ولی در همین ساعات هم هیچ کاری نمیشه کرد.فقط چت میشه کرد و سایتهای سبک بالا میان.حتی سایت های سنگین هم بالا نمیاد!

خلاصه اینکه هرگز از شهراد سرویس نگیرید.اینطور که من شنیدم الان 2 ساله "عصر انتقال داده ها" در کشور اول میشه.

http://www.matma.ir/matma/isdp-ranking-month-link.html

البته سگ زرد برادر شغاله.ولی مشتری مداریشون از بقیه بهتره

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

خوب شاید خوب باشه در مورد دو سال و نیم استفاده از سرویس شاتل براتون قصه بگم

من 128 یک ماهه از اول میگیرم و قبلا روز و شب سرعت 512 بود ولی الان نزدیک یه سالیه که روزا 2 مگ و شبا 512 هست بدون افت سرعت

تا الان نمیدونم چقدر دانلود کردم ، ولی یه هارد یک ترا و یه 320 کم مونده پر بشن و هر ماه به طور متوسط حدود 20 گیگ دانلود میکنم

تا حالا یه با سرعتمو حدود 10 روزی پایین آووردن که جشنواره بود و شبا هم سرعت 2 مگ میشد که هر شب حدود 6 و نیم گیگ دانلود کردم و حقمو انصافی گذاشتن کف دستم که بیشتر از اون حال نکنم

اگه چند نفری رو هم معرفی کنی به نسبت اونا بهت تخفیف میدن

در حالت کلی از سرعت و خدماتشون راضیم

و آماااااااااا

یه بار 15 روز شارژ نکردم و بعدش که شارژ کردم اون 15 روز رو هم جزو مصرفم حساب کردن

یه مدت هم خطو منتقل کردم خونه ی خواهرینام که اولش خیلی خوب بود با اینکه با مخابراتشون فاصلشون فوق العاده زیاد بود ولی بعدا با فیبر نوری شدن دایما قطع و وصل شد اینترنت که باعث شد خطو برگردونم خونه خودمون و اوضاع درست شد

برا استفاده ی معمولی و دانلود متوسط شبانه خیلی خوبه البته نه تو هر منطقه ای و اینم بگم که همین الانشم میدونم که کلا پورتای منطقه ی خودمون پرن (چون برا یکی از بچه ها از اونجا میخواییم اینترنت بگیریم) و هیچ افت سرعتی ندیدم

ولی برا اینترنت نامحدود و دانلود شبانه روزی بهتره از جای دیگه اینترنت بگیرین

تو این ارومیه یکی از دوستام یه خط از آسمان گرفته نامحدود ماهیانه 50 تومن و سرعت حدود 150 کا دانلود میده و شبانه روزی داره دانلود میکنه

و اینکه سر خیلی از مناسبت ها و سر تولدتون شاتل هی گیگ رایگان میده یا اینکه 2 برابر اون گیگی که میخرین گیگ میده

منظورم تبلیغ یا طرف گرفتن نیست. فقط میخوام بگم این همه چیزی که نوشتن رو من که ندیدم و چند نفر دیگه هم از دوستام از اونجا خط گرفتن اونا هم راضی بودن جز یه مورد که طرفشون فیبر نوری بود. خلاصه اینکه اگه از هر جایی خواستین خط بگیرین اول تحقیق کنین درست حسابی و بعدش خط بگیرین و منطقه مخابراتیتون حتما مد نظر باشه

ایشالا قصه ی امشبم به درد یه نفرم شده بخوره

لینک به دیدگاه

من سرویس 512 محدود شاتل دارم توی روز 80 تا و توی شب 10 - 20 تا سرعت میده البته اینم اضافه کنم شب ها سرعت از ساعت 1 تا 4 که کلا تعطیله!نمیدونم چیکار کنم !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...