رفتن به مطلب

کارت صدای حرفه ای

payam20
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یه کارت صدای حرفه ای میخوام برای کار های تنظیم صدا ولی اطلاعات زیادی ندارم کسی هست که بهم یه سایت معرفی کنه که بتونم اطلاعاتی در رابطه با انواع کارت صدا داشته باشم

مرسی

سامانه پیامک

www.ictpishro.com

لینک به دیدگاه

سلام

من یه سایت میشناسم هم اسپیکر حرفه ای داره و هم کارت صدای حرفه ای . خلاصه تجهیزات استودیو را به صورت کامل اونجا گذاشته !

یه سر بهش بزن بد نیست

اینم سایتش

www.tehranaudio.com

لینک به دیدگاه

به این می گن یک ضد تبلیغ عالی !!! ولی بسیار مبتدیانه !!!

67288628771071520428.jpg

دوست من اگر خواستی سایتی رو تخریب کنی از این روش استفاده کن !!!

کاربران قضاوت کنند...

لینک به دیدگاه

سلام

من یه سایت میشناسم هم اسپیکر حرفه ای داره و هم کارت صدای حرفه ای . خلاصه تجهیزات استودیو را به صورت کامل اونجا گذاشته !

یه سر بهش بزن بد نیست

اینم سایتش

www.tehranaudio.com

درود دوست گلم

بابت سایتت تبریک میگم ولی از این روش استفاده نکن عزیز و سعی کن صادقانه پیش بری تا طرف دار پیدا کنی . بابته صداقته که میتونی رشد کنی . این سایت لیون هم متعلق به شماست و میتونی سایتت رو معرفی کنی ولی نه از این روش دوست گلم

برات ارزوی موفقیت میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خودش رو به خودش توصیه کرده! B) 

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

دوست عزیز . سایت شما اطلاعات کامل و خوبی داره. واقعا حیف است که به این روش وجه سایت خودتان را خراب کنید. :wacko:

لینک به دیدگاه

خیلی خوشم اومد.  :lol:

پوریا جان واقعا به موقع اعمال قانون و مچ گیری می کنی. خیلی به جا و به موقع بود.  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست عزیز . سایت شما اطلاعات کامل و خوبی داره. واقعا حیف است که به این روش وجه سایت خودتان را خراب کنید. :wacko:

البته معمولا در یک سایت فروش بایستی در بخش "ارتباط با ما" و یا "درباره ما" , آدرس فروشگاه و حداقل یک شماره ثابت هم وجود داشته باشه که در سایت این دوستمون وجود نداره! فقط یه خط 912 داره و بس...

تجهزیات سایتشون هم برای کار استودیو بسیار مناسبه.ولی برای استفاده خانگی هیچوقت هدفون های Audio Technica توصیه نمیشه.نیازی نیست هدست خونگی انقدر بسته باشه(بخاطر میزان تعریق گوش ها) یا حتی تریبل اضافی این نوع هدفون ها و ....

کارت های صدایی که در سایتشون هم هستش برای استودیو یا کار میکس یا ادیشن مناسبه نه مثلا برای کسی که میخواد اسپیکر 5.1 وصل کنه به سیستمش

من هم برای این دوستمون آرزوی موفقیت میکنم ولی راه درستی انتخاب نکردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر دنبال اطلاعات هستید

http://www.persian-music.org

لینک به دیدگاه

پوریاجان گل کاشتی خیلی حال کردم :lol:

الحق که لیاقت مدیریتو داری @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...