رفتن به مطلب

کمک: زمین خوردن هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

امید وارم از ضاحرش نتونن مشکل بگیرن

فقط بگو که در مکان خنک و دور از نور آفتاب در شیشه ی رنگی و دور از دسترس کودکان لای پر غو و توی جعبه ی هارد اکسرتنال آداپتوریت نگهداریش کردی به مدت زیاد تا شاید قیمتش از طلا بیشتر شد و زدی به زخم زندگی ولی اینطور نشد

به همین دلیل اومدی استفاده کنی دیدی پارتیشن بندی نمیشه

اگر بگی چیزی از هارد نمیدونی طرف بهت فرورفتگی های خود قاب هارد که به صورت اورجینال روشه رو نشون میده و میگه شما به هارد انگشت زدید و نابودش کردید

یا میگه این خازن رو میبینی؟؟؟ این نشون میده شما تو کیس داشتی نصب میکردی زدی روش مقدار قابل ذخیرشو هک کردی اونم با پیچگوشتی 

خلاصه اگر دلیل مزخرف آورد شما هم مثل زن ها( دور از جون) رفتار کن و آسمون رو به زمین بیار و داد و فریاد کن و بگیر طرفو بکوب به دیوار پرتش کن زمین بعدم دیدی از حفاظت اومدن خودتو بنداز زمین بلرز و یه کم کف هم بکن که دست پاچه شن!:دی

بعد دوباره پاشو داد و هوار کن بگو این 300 تومن پولشه ، از کجا بیارم نامردا! حقوق یه ماهمو بدم یه هارد بگیرم؟؟ خدا!...!!!!!

بعد طرف بجای یه هارد ، ده تا هارد میده بهت و به خوبی و خوشی بر میگردی خونه :p

پ.ن.1: شرط میبندم هیچ کس تا آخرشو نخوند :excl:

پ.ن.2: من خودم تا به حال برخورد با گارانتی رو تجربه نکردم ولی از صحبت دوستانی که جنس های 0.2 تا 1.5 ملیونیشونو بردن گارانتی اینطور برداشت کردم که باید این کارا رو کرد

پ.ن.3: شرط میبندم کسی کامل تا اخرشو نخنود

پ.ن.4: شرمنده دیگه الان چند وقت بود پست نداده بودم مجبور شدم اینطوری کنم

ویرایش شده توسط amirff1
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...