رفتن به مطلب

نتیجه نهایی فن کنترلر دیجیتال ساخت بچه های لیون .

Recommended Posts

• کاربر ویژه
درود محمد جان

باریکلا پسر عالی بود و کارت درسته ./

میخواستم بدونم چقدر هزینه کردی ؟ و اگر کاملش کنی و یک چیز خوب در بیاد چقدر هزینه میبره ؟

درود جناب حسینی خیلی ممنون ,

هزینه قطعاتش بخواهیم از بازار بخریم با وضع فعلی حدود 50 تومن میشه . ولی اگه قطعات بدون واسطه وارد بشن چیزی حدود 30 تا 35 میشه  چون قطعات رو با قیمت خرد من خریداری میکنم .

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام میشه در مورد آی سی ها بگی فکر کنم یکی atmega 8  است و نمی دونم از uln 2003  استفاده کردی .. این فن ها چقدر جریان میبرند .. 

با چی برنامه نوشتی code vision  و ورودی سنسور ها به خود adc  میکرو متصل میشه 

یک مقداری هم در مورد اون قطعات که اون مقاومت خازن ترانزیستور ها را تجربی بدست آوردی؟؟؟

لینک به دیدگاه

مرسی داداش کارت عالیه اگه بتونی با بچه هایی که سرمایه گذار هستن صحبت کنی و کار رو به حالت انبوه تولید کنی عالی میشه!من اولیشو میخرم :wub: ;)  پیش فروش کن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام میشه در مورد آی سی ها بگی فکر کنم یکی atmega 8  است و نمی دونم از uln 2003  استفاده کردی .. این فن ها چقدر جریان میبرند .. 

با چی برنامه نوشتی code vision  و ورودی سنسور ها به خود adc  میکرو متصل میشه 

یک مقداری هم در مورد اون قطعات که اون مقاومت خازن ترانزیستور ها را تجربی بدست آوردی؟؟؟

درود دوست عزیز .

ای سی اصلی atmega8 هستش و از uln2003 واسه درایو ف نها استفاده شده .

هر فن بسته به اندازه بین 0.1 تا 0.3 آمپر میتونه بکشه که هر کدوم وصل شدن به دو کانال uln2003 که هر کانالش 0.5 آمپر میده . در واقع اینطور بگم که به هرکدوم از او خروجی فن ها ی روی برد اگه 5 تا فن هم وصل کنی یعنی سرجمع 20 تا فن هم وصل کنی uln2003 ککش هم نمیگزه .

برنامه فعلی با بسکام نوشته شده .

قطعات گسسته روی مدار هم یه بخشش واسه تغییر منطق دیجیتال پورت سریال به کار رفته . یه بخشش فیلتر بالا گذر یه بخشش پایین گذر و ..

سنسور های دما هم با تقسیم مقاومتی درایو شدن و به بخش ADC وصل شدن .

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام آقا محمد عزیز

خسته نباشی عزیز جان

لطف کن روند پیشرفت کارت رو تو تاپیک بگو

لینک به دیدگاه

درود بر تو محمدجان @};- 

حرکتت افتخار آمیزه و مایه مباهات ماست.

انشاا... بتونی به اون اهدافت برسی و بنده هم به نوبه خودم برات آرزوی موفقیت دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان :

در حال نوشتن نرم افزار مانیتورینگ و برنامه ریز فن کنترلر هستیم ظاهر برنامه به قرار زیر هستش :

راستی اگه ایده به ذهنتون میرسه حتما ذکر کنید تا استفاده ببریم . (چه برنامه چه برد اصلی) .

واسه قاب فن کنترلر دوستان فکری به ذهنشون نرسیده ؟ ال سی دی دوتا از دریچه های محفظه  5.25 اینچ رو میگیره  .

d193_Untitled2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینشکلی هم میتونه باشه :

e2761_Untitled4.jpg

لینک به دیدگاه

آقا محمد واقعا بهت تبریک میگم :lol:

خیلی خلاقانه و عالی درستش کرده بودی 

اگه برای فروش گزاشتیش اولین خریدارش خودم هستم @};-  @};-

لینک به دیدگاه

آقا محمد این طرحو بنده میپسندم

kkvkblkb.jpg

ویرایش شده توسط MoHi H
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آقا محمد واقعا بهت تبریک میگم :lol:

خیلی خلاقانه و عالی درستش کرده بودی 

اگه برای فروش گزاشتیش اولین خریدارش خودم هستم @};-  @};-

خواهش میکنم متشکر .

راستی توی پست قبلی عکسی که گذاشتید انگار لود نمیشه .

لینک به دیدگاه

اینشکلی هم میتونه باشه :

e2761_Untitled4.jpg

من كه اينطورى عمودى رو بيشتر دوست دارم محمد جان

راستى حالا كه LCD دو تا اسلات 5.25 رو ميگيره، ميشه يه LCD خوشكل تر و بزرگتر گرفت؟ نسبت به مدل هاى موجود در بازار رو ميگم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من كه اينطورى عمودى رو بيشتر دوست دارم محمد جان

راستى حالا كه LCD دو تا اسلات 5.25 رو ميگيره، ميشه يه LCD خوشكل تر و بزرگتر گرفت؟ نسبت به مدل هاى موجود در بازار رو ميگم.

ممنون از نظرت آرمین جان ,

مدل خاصی از ال سی دی مد نظرت هست ؟ آخه توی اینترفیس گرفتن از ال سی دی ها به دلیل محدودیت تعداد پین های میکرو محدودیت داریم .

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرت آرمین جان ,

مدل خاصی از ال سی دی مد نظرت هست ؟ آخه توی اینترفیس گرفتن از ال سی دی ها به دلیل محدودیت تعداد پین های میکرو محدودیت داریم .

نه راستش محمد جان، من اطلاعى از وضعيت LCD ها ندارم. منتها اينقدر مدار و كنترلر شما كامل و بى نقصه گمونم انتظار ها بالا رفته :)

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

چه خبر آقا محمد؟

کارتون به کجا رسید؟

درود دوست عزیز ، ممنون که دنبال کردید  :wub: 

راستش دیگه ادامه ندادم به این نتیجه رسیدم کاربردی نخواهد داشت  :huh:  .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ، ممنون که دنبال کردید  :wub: 

راستش دیگه ادامه ندادم به این نتیجه رسیدم کاربردی نخواهد داشت  :huh:  .

آقا محمد ایکاش حداقل نظر سنجی میکردید.

چون مانیتورینگ میزان چرخش فن های کیس و همچنین دمای نقاط مختلف کیس کار آسونی نبود و حداقل خودم مشتریتون بودم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا محمد ایکاش حداقل نظر سنجی میکردید.

چون مانیتورینگ میزان چرخش فن های کیس و همچنین دمای نقاط مختلف کیس کار آسونی نبود و حداقل خودم مشتریتون بودم.

محمد جان راستش صنعتی کردن اینکارو تو ایران تغریبا امکان نداره ، مخصوصا واسه بنده که هیچ آشنایی توی بازار ندارم ، باس یه پنل  و یه نمایشگر کریستال مایع زرق و برق دار واسش طراحی بشه تا زیبا و کاربردی باشه . کار گزاشتن یه ال سی دی زشت ، گنده سبز رنگ جلوی کیس اصلا چیز بدرد بخوری نمیشه .

طراحی پنل طوری نبود اما اجرای اون و حمایت مالی و ... با توجه به اینکه آشنا هم ندارم واسه من ممکن نبود . واسه همین تصمیم گرفتم ادامه ندم و به همین نمونه آزمایشی اکتفا کردم .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

محمد جان راستش صنعتی کردن اینکارو تو ایران تغریبا امکان نداره ، مخصوصا واسه بنده که هیچ آشنایی توی بازار ندارم ، باس یه پنل  و یه نمایشگر کریستال مایع زرق و برق دار واسش طراحی بشه تا زیبا و کاربردی باشه . کار گزاشتن یه ال سی دی زشت ، گنده سبز رنگ جلوی کیس اصلا چیز بدرد بخوری نمیشه .

طراحی پنل طوری نبود اما اجرای اون و حمایت مالی و ... با توجه به اینکه آشنا هم ندارم واسه من ممکن نبود . واسه همین تصمیم گرفتم ادامه ندم و به همین نمونه آزمایشی اکتفا کردم .

درود محمد جان

شما الان کارتون رو تموم کردید و کاملا نتیجه گرفتید ؟ و تست کردید که جواب میده ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود محمد جان

شما الان کارتون رو تموم کردید و کاملا نتیجه گرفتید ؟ و تست کردید که جواب میده ؟

درود جناب حسینی ،

صفحه اول تاپیک نتایج طرح کامل شده رو گذاشتم ، بله بدون مشکل کار میکنه .

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی ،

صفحه اول تاپیک نتایج طرح کامل شده رو گذاشتم ، بله بدون مشکل کار میکنه .

کلا چقدر هزینه کردید ؟

لینک به دیدگاه

محمد جان این ویدیو رو ببین(http://www.youtube.com/watch?v=sSJ6BKqoOTw)

یک قسمتی از فیلم داره همون نمایشگر هایی رو که خود تو رستشون کردی رو تبلیغ میکنه...

به نظر من بساز به تعداد محدود اینترنتی ببین فروش میره یا نه,بعد قضاوت کن در باره محصولت...در مورد صفحه نمایشگر هم میتونی از چین وارد کنی.

نیاز به سرمایه داشتی یه پ خ بده..

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا چقدر هزینه کردید ؟

هزینه نهایی قطعات اکترونیکی اش تو بازار به قیمت خرد حدود 40 هزار تومن میشه و در حالت عمده فکر میکنم حدود 25 بشه .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

محمد جان برای تشکر از زحماتت و اینکه کوتاه نیومدی و دست به تولید کالایی زدی و هنرتو اینجا نشون دادی و نا امید نشدی و کلی مسئله دیگه هزینه 40000 تومان از طرف تیم لیون بهت تقدیم میشه

ازت میخوام به راحت ادامه بدی و برای ساخت و تولید خیلی از چیزهایی که بهش ایمان نداریم روزی توی مملکت خودمون تولیدش رو ببینیم

@};- @};- @};- @};-

شماره حساب بده عزیز واریز کنیم مبلغ رو

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...