رفتن به مطلب

فروش ویالون 4/4 S کار کرده با کیف و بسیار تمیز

Recommended Posts

درود دوستان گلم

یک عدد میالن بسیار تمیز با کیف به بالاترین قیمت به فروش میرسه . قیمت جدیدش فکر میکنم بالای 600 تومان باشه و قیمت پایه رو میگذارم 250 تومان

هزینه ارسال با خودم

88947927 - 8

znkl8wh6zqampg7dpunq.jpg

2qc7x2tqzf4zoc42kib4.jpg

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی .

نگین که این ویالون واسه خودتونه :D تو همه زمینه ها اینطور که پیداست فعالیت دارید اقای حسینی .. دوچرخه سواری , تیر اندازی , موسیقی  و..  :blink:  البته این خیلی خوبه ها که ادم تو هر زمینه ای یه سر رشته داشته باشه :)

قیمت هم خیلی مناسبه .. حلا پیشنهاد های دوستان رو ببینیم احتمالا خودم برش دارم . :)

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی .

نگین که این ویالون واسه خودتونه :D تو همه زمینه ها اینطور که پیداست فعالیت دارید اقای حسینی .. دوچرخه سواری , تیر اندازی , موسیقی  و..  :blink:  البته این خیلی خوبه ها که ادم تو هر زمینه ای یه سر رشته داشته باشه :)

درود 100 درود به اقارضای  خوبم

مال خودمه رضا جان ولی الان دیگه به کارم نمیاد یه مقدار تغییر رشته دادیم توی این زمینه واسه همین قصد فروش دارم . قیمتش هم خوبه . بجای اینکه این همه قطعه خرید و فروش کنی و ضرر بزنی به خودت بیا اینو بخر و یاد بگیر بعدها به دردت میخوره عزیزم :D

لینک به دیدگاه

مخلصم اقای حسینی

آقای حسینی اتفاقا بد رفتم تو فکر خریدش .. خودم برش میدارم احتمال خیلی قوی ,  قیمتش هم که خیلی خوبه

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

مخلصم اقای حسینی

آقای حسینی اتفاقا بد رفتم تو فکر خریدش .. خودم برش میدارم احتمال خیلی قوی ,  قیمتش هم که خیلی خوبه

قابلتو نداره رضا جان

ولی واقعا اگر میخوای کار کنی بخرش رضا جان

لینک به دیدگاه

آقای حسینی میدونید هزینه ارسالش تا قم چقدر میشه

هزینه ارسالش با خودم عزیز

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

داداش مارکش چیه ؟

سیم روش چیه؟

دسته تاب نداره؟

کوک خالی نمیکنه؟

نرک یا شکستگی؟

آرشه 8 پره؟

خرک چیه روشه؟

آرشه تاب نداره؟

خرید ساز حساسه اگه میشه اینارو جواب بدید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...