رفتن به مطلب

ارور بازی the sims 3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،من سیمز ۳ وتمام پک هاش رو تا seasons نصب کردم،وارد بازی که میشم تا موقعی که دارم سیمز میسازم حتی تا ۲ ساعت هم طول میکشه هیچ مشکلی نداره حتی تو شهر که هستم هم مشکلی نداره ولی وقتی وارد خونه میشم چه تو قسمت وسایل باشم چه مشغول بازی بعد از ۵ دقیقه ارور میده ک sims 3 has stopped working… و بعد هم بازی رو میبنده،مادربورد الایت(مدلشو نمیدونم)،سی پی یو (ای ام دی) ۲ هسته ای ۳گیگاهرتز هست و رم ۲ گیگ و گرافیکم هم ان برد ۱۲۸ هست؛که البته از تو بایوس مادربرد ۵۱۲مگ از رم رو شر کردم با گرافیک،نمیدونم مشکلش از گرافیکه یا چیز دیگه،میترسم گرافیک بخرم و باز مشکلم حل نشه...اگه مشکل از گرافیکه چی بخرم بهتره که هم به سیستممم(که البته ضعیفه...!) بخوره هم بازی رو راحت اجرا کنه؟ممنون میشم راهنماییم کنین... :( 

ویرایش شده توسط tsilv3r
لینک به دیدگاه

من یادم میاد کرکش مشکل داشت. شما بگرد دنبال یه کرک سالم. البته آون مشکلش این بود که نمیشد خانه ساخت. حالا شاید این هم به آون مربوط باشه.

لینک به دیدگاه

فکر نکنم مشکل از کرک باشه...هزارتا کرک از نت دانلود کردم ولی بازم همین مشکلو داشت...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...