رفتن به مطلب

خریدار مادربرد حرفه ای 775 DDR3

mr7131
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Gigabyte G41MT-S2 . فعلاً 150 مشتری داره! بشیتر می خوای؟  B)

داداش با توجه به پستهای بالا و مشخصات به نظرتون این مینی هست که بنده دنبالشم؟  :D

لینک به دیدگاه

سلام

اگه پیدا کردی ما رو هم خبر کن (:دی

نخ سوزن این مدل ها!

+Asus Rampage Extreme

P5E3 Premium/WiFi-AP @n
+
asusp5q3deluxe
+
GA-EP45T-EXTREME

موفق باشی

لینک به دیدگاه

سلام

اگه پیدا کردی ما رو هم خبر کن (:دی

نخ سوزن این مدل ها!

+Asus Rampage Extreme

P5E3 Premium/WiFi-AP @n

+

asusp5q3deluxe

+

GA-EP45T-EXTREME

موفق باشی

سلام

داداش اتفاقا مدل سومی رو سراغ دارم

آکبند و با گارانتی با قیمت فضایی 370 هزار تومن

اخه آدم 370 تومن بده مین 775 ظلم نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام

داداش اتفاقا مدل سومی رو سراغ دارم

آکبند و با گارانتی با قیمت فضایی 370 هزار تومن

چی 370!

بهت گرون گفته!

به من گفته بود 350!!

البته میگه مال خودش نیست و مال یک مغازه دار هست!

کجای کاری عمو

چند وقت پیشAsus Rampage Extreme بدون اور رو میگفت 650!!!

بعد تو به آک مدل فوق میگی ظلم!!!!

لینک به دیدگاه

آخه بزرگوار 650 بدی یه مین 775 میخوای کجا رو باهاش بگیری؟ میدونی میشه با این قیمت چه پردازنده و مادربردی گرفت؟(البته اگه مین و پردازنده فعلیم رو بفروشم)

باید ارزش جنس رو با توجه به بازده و قدرتش در نظر گرفت.الان پردازنده 9400 کواد رو تو سایت اینتل زده حدود 200 دلار.که به پول ما 700 800 تومنی میشه.

به نظر شما میارزه اینقدر؟ نه دیگه.با 700 تومن میشه چه پردازنده ای گرفت؟.منظور بنده از اینکه ظلمه 370 تومن بدی اون مین این نبود که قیمتش این نیست منظور این بود که اینقدر نمیارزه یا به عبارتی نسبت به قیمت کارایی نمیده.

و در آخر هم اینکه والا ما که از کسی که این مین رو برا فروش گذاشته و کجا گذاشته صحبتی به میون نیووردیم.حالا شما از کجا میدونید کیه و به بنده چی گفته که گرون گفته بماند  :D

لینک به دیدگاه

آخه بزرگوار 650 بدی یه مین 775 میخوای کجا رو باهاش بگیری؟ میدونی میشه با این قیمت چه پردازنده و مادربردی گرفت؟(البته اگه مین و پردازنده فعلیم رو بفروشم)

باید ارزش جنس رو با توجه به بازده و قدرتش در نظر گرفت.الان پردازنده 9400 کواد رو تو سایت اینتل زده حدود 200 دلار.که به پول ما 700 800 تومنی میشه.

به نظر شما میارزه اینقدر؟ نه دیگه.با 700 تومن میشه چه پردازنده ای گرفت؟.منظور بنده از اینکه ظلمه 370 تومن بدی اون مین این نبود که قیمتش این نیست منظور این بود که اینقدر نمیارزه یا به عبارتی نسبت به قیمت کارایی نمیده.

و در آخر هم اینکه والا ما که از کسی که این مین رو برا فروش گذاشته و کجا گذاشته صحبتی به میون نیووردیم.حالا شما از کجا میدونید کیه و به بنده چی گفته که گرون گفته بماند  :D

در مورد 650 که منطق درست میگه!

عقل من اجازه نداد که 650 بدم بهش!!!!

برای همین الان دلم داره براش تنگ میره!

و در مورد پردازنده : الان 9550 رو دورو بر 300-350 دارن تو بازار خریدو فروش میکنن(350 هزار تومن! نه دلار!)

یه سوال

شما چقدر برای اور کلاک میخوای هزینه کنی؟!

چون اورکلاک اعتیاد میاره شدید!!!

میگی نه! به اینجا یه سر بزن ببین با جوون مردم چی کار کردن!

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/5956-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C%D9%88%D9%88!%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9e5300

من شنیدم اون مین 650 تومنی رو 700 فروختن!

دیگه بستگی داره به جیب پر پول و اشتیاق زیاد!

که من دومی رو دارم ولی اولی رو نه!

لینک به دیدگاه

در مورد 650 که منطق درست میگه!

عقل من اجازه نداد که 650 بدم بهش!!!!

برای همین الان دلم داره براش تنگ میره!

و در مورد پردازنده : الان 9550 رو دورو بر 300-350 دارن تو بازار خریدو فروش میکنن(350 هزار تومن! نه دلار!)

یه سوال

شما چقدر برای اور کلاک میخوای هزینه کنی؟!

چون اورکلاک اعتیاد میاره شدید!!!

میگی نه! به اینجا یه سر بزن ببین با جوون مردم چی کار کردن!

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/5956-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%DA%AF%DB%8C%DB%8C%DB%8C%DB%8C%D9%88%D9%88!%D8%A7%D9%88%D8%B1%DA%A9%D9%84%D8%A7%DA%A9e5300

من شنیدم اون مین 650 تومنی رو 700 فروختن!

دیگه بستگی داره به جیب پر پول و اشتیاق زیاد!

که من دومی رو دارم ولی اولی رو نه!

داداش در مورد قیمت من که نگفتم 9400 700 تومنه!!!! گفتم قیمت دلاری حدود 200 هست که تومنی میشه حدود 700 800 ولی اینجا حدود 270 80 معامله میشه چون بیشتر از این نمیارزه(کاش همه چی اینطوری محاسبه میشد :D )

خودم گرفتم 270 تومن.منظورم نسبت قیمت وتوان بود

در مورد اوور هم میخوام پردازنده خودم رو از 1333 به 1600 و اگه تونستم بالاتر برسونم.منتها چون به صورت دائمی(نه رکوردی) میخوام که روی این باس و فرکانس بمونم واسه همین مین خوب میخوام.ولی نه تا 700 تومن.نهایت تا حدود 300

حالا +- 10 20 تومن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه میخوای به باس 1600 برسی مینی که بنده به شما پیشنهاد دادم به راحتی روی اون فرکانس استیبل .

بنده به صورت دائمی(نه رکوردی) فرکانسم روی 1600 هست برای گیم و کارهای روزمره و تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم.

چرا دنبال هزینه اضافه ای؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اگه میخوای به باس 1600 برسی مینی که بنده به شما پیشنهاد دادم به راحتی روی اون فرکانس استیبل .

بنده به صورت دائمی(نه رکوردی) فرکانسم روی 1600 هست برای گیم و کارهای روزمره و تا حالا کوچکترین مشکلی نداشتم.

چرا دنبال هزینه اضافه ای؟

دنبال بهترین تو این زمینه هستم  :D

کم کم دارم منصرف میشم از خرید و احتمالا سوکت 1155 بگیرم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...