رفتن به مطلب

فروش یک مادربرد خوب 1155

mm65
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

این مادربرد خودم هستش که الان هم روی سیستمم نصب هست:

http://www.asus.com/ROG/MAXIMUS_V_GENE/

کاملاً سالمه و تعمیر هم نشده.حدود 4 ماه رو سیستم خودم بوده.دوستانی هم که بنده افتخار آشنایی باهاشون دارم منو میشناسند که نه اهل اورکلاک هستم و نه تو عمرم نیتروژن دیدم و اصن نمیدونم چی هست....پس خیالتون راحت باشه که قطعه کاملاً سالمه و شاید سنگین ترین کاری که سیستم کرده گیم بوده نه بیشتر!

فقط یک تیکه پلاستیکی بغل دکمه کلیر سی موس نداره که از اول هم نداشت و در کارکرد هیچ تاثیری نداره و روی عکس هم مشخص کردم.باز هم میگم کاملاً سالمه و حتی خریدار میتونه موقع خرید تست مورد نظرش هم بکنه تا با خیال راحت تر بخره ( تست در حد عرف و معقول! )

البته در ریویو که در سایت bit-tech.net هستش , وی جن که باهاش ریویو شده هم این تیکه پلاستیک رو نداشت.حالا در هر صورت چیزی نیست که در عملکرد مادربرد تاثیری داشته باشه. خود دکمه مهمه نه اون تیکه پلاستیک...

post-11166-0-88742600-1362645470_thumb.jpg

کارتن و لوازم هم موجوده

برای کاربری مثل من این مادربرد با یه مادربرد 500 تومنی هیچ فرقی با هم ندارند.برای همینم تصمیم گرفتم msi Z77 MPower بخرم البته آکبند.برا همینم با مادربردی که گفتم هم تعویض میکنم و مابه التفاوت هم پرداخت میکنم.

قیمت پایه 700 تومن

گام افزایشی 10 تومن

فروش فوری 800 تومن

ترجیح میدم تهران و به صورت حضوری معامله کنم برام راحت تره.

کارشناسی و اسپم و بهم ریختن نظم تاپیک هم گزارش خواهد شد.ارزون تر سراغ دارید تشریف ببرید و بخرید

لطفاً زیر پایه پیشنهاد ندید

سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادم نبود تو لیون هم عکس با نام کاربری اضافه کنم!

شرمنده دیر شد...

post-11166-0-52980700-1362695527_thumb.jpg             post-11166-0-92768000-1362695555_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون مادربرد دیگه ای نداشتم که اینو باز کنم مجبور بودم روی سیستم عکس بگیرم.برای همینم یکی از بالای vga گرفتم یکی از پایین

فعلاً فقط مادربرد فروشیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربرد برای دوست خوب و محترمم جناب آقای حمید پرنیان فعلاً رزرو شد.اگه ایشون به هر دلیلی نخواستن یا دوست دیگری در پرشین تولز وارد صحبت خواهیم شد و چنانچه با ایشون هم به نتیجه نرسیم مجدداً فروش پیگیری میشه...

-----------

اما یک مطلبی که واقعاً وقتی شنیدم دل چرکین شدم این هستش که چرا ما آدم ها حاضر میشیم در مورد چیزی که اطلاعی نداریم به این راحتی حرف بزنیم و به مردم تهمت بزنیم و برچسب زنی و غیره؟!

چرا اون آقایی که بنده تقاضا دارم خودش بیاد همینجا خودشو معرفی کنه, اومده در پیغام های خصوصی به مشتری های مادربرد بنده گفته این مادربرد مشکل داره و تعمیر شده و از این آقا نخرید و از این حرف ها ؟!

چرا بعضی وقت ها آدم حاضر میشه جایگاه خودش رو انقدر پایین بیاره که شخصیت نداشته خودش رو تا این حد لجن مال کنه؟!

بنا به چی دلیل و مدرکی به این راحتی به من تهمت میزنن که این مادربرد سلیمی هستش و mlc تعویض شده؟! یعنی هر کس این مادربرد رو میخواد بفروشه باید انقدر مصیبت تحمل کنه؟ باید هزار تا برچسب بخوره؟ یعنی هر کس Maximus V GENE داره , خراب یا تعمیری هست؟ 

همیشه خودتون در در محکمه ای که قاضی اون وجدانتون هست مورد سنجش قرار بدید.

من باز هم از اون آقایی که این حرفها رو زده تا ما رو خراب کنه یا خودش رو شیرین! کنه تقاضا دارم بیاد همینجا خودش رو معرفی کنه و استدلال خودش رو از این حرفهایی که پشت سر من زده بیان کنه , چون در غیر اینصورت روزی که بفهمم کی بوده جور دیگه ای باهاش برخورد میکنم که قطعاً به ضرر هر دومون خواهد بود!

منتظرم.

لینک به دیدگاه

درود بر مجید عزیز.

عزیز دل همه می دونند شما مادربردت رو از فرد مطمئنی خریدی و الان هم برد در سلامت کامل هستش.

فرد خاطی رو به من معرفی کن تا با اشد مجازات باهاش برخورد کنم.

ما اینجا هستیم تا شما که حلال و حروم سرت می شه ، فضای معامله مطمئنی داشته باشی... @};-

Offtopic ها هم پاک می شود...

من اعتبار آقا مجید رو تضمین می کنم @};-

لینک به دیدگاه

من با اینکه هنوزمادربرد  نرسیده دستم  واقعا ایشون روقبولش دارم شخصیت آدم ها معرف همه چیزشونه!ممنون از مجیدجان این نکته هم ناگفته نمونه که دستی تو کار خیر هم دارن!

بدرود

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مادربرد سالم وداره مثل باد کار میکنه باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود بر مجید عزیز.

عزیز دل همه می دونند شما مادربردت رو از فرد مطمئنی خریدی و الان هم برد در سلامت کامل هستش.

فرد خاطی رو به من معرفی کن تا با اشد مجازات باهاش برخورد کنم.

ما اینجا هستیم تا شما که حلال و حروم سرت می شه ، فضای معامله مطمئنی داشته باشی... @};-

Offtopic ها هم پاک می شود...

من اعتبار آقا مجید رو تضمین می کنم @};-

درود خدمت استاد خوب و متین خودم

نمیخواستم این تاپیک که مربوط به 1 ماه پیش میشده را دوباره بالا بیارم.ولی هم ادب ایجاب میکرد که از بذل توجه و محبت شما قدردانی کنم و هم اینکه نزدیک به 1 ماه هست که مادربرد در اختیار حمیدجان قرار داره و اگه مشکلی بود تا امروز حمیدجان به بنده میگفتند و من هم پس میگرفتم!

اون فردا خاطی هم خودش همون روز به بنده در پرشین تولز پیغام داد که خودم به فلان قیمت(یه قیمت خیلی پایین تر) خریدارم.پیش از اون البته به کمک چند تا از دوستان در فروم مذکور ایشون رو شناسایی کرده بودیم . ایشون سابقه خراب کردن تاپیک سایر عزیزان رو حتی در همین لیون هم در کارنامه خودشون دارند.خوب از کاربر مالتی یوزر بیش از این هم نمیشه انتظار داشت . با یک یوزر تخریب میکنه و با یوزر دیگه نقش خریدار سمج و در عین حال ساده لوح رو بازی میکنه

در هر صورت زمستون رفت و روسیاهی به ذغال موند.در همون پرشین تولز هم به ایشون این تاپیک رو نشون دادم و گفتم ما میدونیم شما کی هستی! بعد از اون روز هم دیگه خبری ازشون نشد.نه قصد مظلوم نمایی داریم و نه ریاکاری (چیزی که در جامعه امروز ما بسیار متداول و کار راه انداز هست)

ولی معرفی ایشون به شما , حکم زیر آب زنی داشت و من از این کار نفرت دارم. ما راه خودمون رو میریم و ایشون هم راه خودش رو.

همین که بی وجود بودن و نامرد بودن ایشون به خودش هم ثابت شد به عقیده بنده از بن شدن خیلی عذاب آور تر و پَست کننده تر هست .

یک بار دیگه از شما سپاسگذارم پوریا جان

از حمیدجان هم بخاطر حسن اعتمادشون ممنونم

پیروز و سربلند باشید @};-

لینک به دیدگاه

درود خدمت استاد خوب و متین خودم

نمیخواستم این تاپیک که مربوط به 1 ماه پیش میشده را دوباره بالا بیارم.ولی هم ادب ایجاب میکرد که از بذل توجه و محبت شما قدردانی کنم و هم اینکه نزدیک به 1 ماه هست که مادربرد در اختیار حمیدجان قرار داره و اگه مشکلی بود تا امروز حمیدجان به بنده میگفتند و من هم پس میگرفتم!

اون فردا خاطی هم خودش همون روز به بنده در پرشین تولز پیغام داد که خودم به فلان قیمت(یه قیمت خیلی پایین تر) خریدارم.پیش از اون البته به کمک چند تا از دوستان در فروم مذکور ایشون رو شناسایی کرده بودیم . ایشون سابقه خراب کردن تاپیک سایر عزیزان رو حتی در همین لیون هم در کارنامه خودشون دارند.خوب از کاربر مالتی یوزر بیش از این هم نمیشه انتظار داشت . با یک یوزر تخریب میکنه و با یوزر دیگه نقش خریدار سمج و در عین حال ساده لوح رو بازی میکنه

در هر صورت زمستون رفت و روسیاهی به ذغال موند.در همون پرشین تولز هم به ایشون این تاپیک رو نشون دادم و گفتم ما میدونیم شما کی هستی! بعد از اون روز هم دیگه خبری ازشون نشد.نه قصد مظلوم نمایی داریم و نه ریاکاری (چیزی که در جامعه امروز ما بسیار متداول و کار راه انداز هست)

ولی معرفی ایشون به شما , حکم زیر آب زنی داشت و من از این کار نفرت دارم. ما راه خودمون رو میریم و ایشون هم راه خودش رو.

همین که بی وجود بودن و نامرد بودن ایشون به خودش هم ثابت شد به عقیده بنده از بن شدن خیلی عذاب آور تر و پَست کننده تر هست .

یک بار دیگه از شما سپاسگذارم پوریا جان

از حمیدجان هم بخاطر حسن اعتمادشون ممنونم

پیروز و سربلند باشید @};-

مجید جان واقعا معامله باهاشون سعادتی میخاد که نصیب بنده شد! مادربرد کامل با تمام جزییات و صحیحی وسالم داره کار میکنه !جدا از معامله شخصیت هرکس از رفتارش پیداست!

باز هم تشکر

موفق باشی @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...