رفتن به مطلب

بنچمارک های TOMB RAIDER

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

د

دوست عزیز

1.کارت گرافیک 7970 ghz مدل رفرنس می باشد ولی gtx 680 top مدل رفرنس خود شرکت nvidia ندارد و پس باید با مدل رفرنس که gtx 680 هست مقایسه کرد که هم قیمت هم هستند.

2.درایورهای دو کارت برای سال 2013 بوده است.

3.نگید این حرف را که amd radeon تقلب می کند در کم کردن عمق رنگ که باعث زیاد شدن فریم میشود چون به هرکسی این جمله را بگید خندش می گیرد.

4.اینم بنچمارکی در بازی tomb raider ببینید فاصله gtx 680 با 7970 لطفا دیگه با مدرک حرف بزنید.

98314443548112114438.png

دوست عزیز سه جمله اولتونو کاری ندارم چون شما فقط از رو کاغذ و اطلاعات سایت ها حرف می زنی و خودتون چیزی رو تست نکردین ( شما خبر نداری AMD داره چی کار میکنه  تو درایور هاش ، همه دیگه می دونن مخصوصا گیمر ها اورکلاکر ها )

درباره ی جمله اخر . مدرک می خوای صفحه اول همین تاپیک رو ببین بعد حرف بزن

---------------------------------------

فعلا که قوی ترین کارت ها واسه انویدیا حالا هی شما بگو حیف پول که به خوای بدی واسه این شرکت . شما برو همون AMD بخر

لینک به دیدگاه

اگر کسی از دوستان 2تا 7970 داشت میدید شما چقدر فریم داره بعدش اون میشد مقایسه نه اینکه شما فقط تعداد فریم خودت انداختی با کی مقایسه کنیم؟

ولی این بنچمارک ها از سایت های معتبر می باشد که در یک سیستم و در یک شرایط یکسان به مقایسه کارتهای گرافیک پرداخته و تازه اینجوری میشه مقایسه کرد.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اگر کسی از دوستان 2تا 7970 داشت میدید شما چقدر فریم داره بعدش اون میشد مقایسه نه اینکه شما فقط تعداد فریم خودت انداختی با کی مقایسه کنیم؟

ولی این بنچمارک ها از سایت های معتبر می باشد که در یک سیستم و در یک شرایط یکسان به مقایسه کارتهای گرافیک پرداخته و تازه اینجوری میشه مقایسه کرد.

موفق باشید.

تو همین جا عزیزانی بودن که با کارت 7970 دوال ایکس خودشون تست گذاشتن ( باز هم ازشون کمال تشکر را دارم @};- )

لینک به دیدگاه

تو همین جا عزیزانی بودن که با کارت 7970 دوال ایکس خودشون تست گذاشتن ( باز هم ازشون کمال تشکر را دارم @};- )

خب اونه تک کارت بوده اگر 2تا بود مخصوصا مثل کارت top شما اونم 2تا asus matrix platinum 7970 بود فکر کنم average 130 فریم می انداخت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خب اونه تک کارت بوده اگر 2تا بود مخصوصا مثل کارت top شما اونم 2تا asus matrix platinum 7970 بود فکر کنم average 130 فریم می انداخت

عزیز این 7970 ایسوس فقط تو جی پی یو کلاک 50 تا بالاتر از کارت فرد ذکر شدس . در ضمن شما اون فریم منو تقسیم بر 2 کن میشه فریم یه کارت . این سایتی که بنچ هایی که شما گذاشتین واسه درایور های قبلی . تو 2013 فکر کنم هوشکل 3 تا درایور اومد اگه این اخری رو بریزی نظرت در برای انویدا عوض میشه چون تو بازی ترکونده

لینک به دیدگاه

باشه دوست عزیز حرف شما درست فقط من یک نکته میگم دیگه حرف نمی زنم روی حرف شما بزرگان.

قیمت asus radeon 7970:1.800.000

قیمت  asus gtx 680 :2.800.000

لینک به دیدگاه

باشه دوست عزیز حرف شما درست فقط من یک نکته میگم دیگه حرف نمی زنم روی حرف شما بزرگان.

قیمت asus radeon 7970:1.800.000

قیمت  asus gtx 680 :2.800.000

درود

دوست عزیز شما قیمت مدل رفرنس 7970 رو با مدل  top 680 asus مقایسه کردین!درست نیست!

شما بفرمایین قیمت 7970 top asus که فکر کنم matrix باشه رو قید کنین که فکر کنم روی 3.000.000تومان باشه در صورت موجود بودن در ایران!!!!!!!!

این میشه مقایسه !!!

موفق باشین !در هر صورت زنده باد nvidia

لینک به دیدگاه

ASUS HD 7970 TOP DCII 3GB GDDR5:1.850.000

کی گفته 3 میلیون تومنه توهم زدید!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

اینهم مال من البته مینیمم رو نمیدونم چرا اینقدر کم میزنه با خود FRAPS زیر 40 نمیاد TRESSFX هم روشنه روی اخرین تنظیمات هست

البته black ops2 هم داشت نصب میشد

46857442644242433031.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

واقعا هر کسی پول بده برای کارتهای nvidia یعنی آتیش زده پولشو  مخصوصا در زمینه ی گیم

حرفت کاملا منطقی هستش.

موافقم

لینک به دیدگاه

اینهم مال من البته مینیمم رو نمیدونم چرا اینقدر کم میزنه با خود FRAPS زیر 40 نمیاد TRESSFX هم روشنه روی اخرین تنظیمات هست

البته black ops2 هم داشت نصب میشد

46857442644242433031.jpg

درود دوست عزیز شما بهتر می بود قید میکردین که رزولیشن شما 1680*1050 هستش که  50فریم averageشده! ;)

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

درود دوستان اینم از نتایج من

تمام تنظیمات تا آخر!همه تنظیمات!رزولیشن 1080*1920 مانیتور23

البته من با دوتا درایور گذاشتم که هر کدوم در دوحالت هست خواستم تفاوت مشخص باشه

درایور314.07 ------TRESS FX  OFF

post-5456-0-61716100-1364578179_thumb.jpg

درایور314.07-------TRESS FX   ON

post-5456-0-39410200-1364578298_thumb.jpg

درایور 314.21------TRESS FX  OFF

post-5456-0-21153100-1364578417_thumb.jpg

درایور 314.21-------TRESS FX   ON

post-5456-0-92085800-1364578497_thumb.jpg

البته من بادرایور314.22 که WHQL و نسخه رسمی هست هم تست کردم که تفاوتی با 314.21 نداشت در متوسط فریم!

دوستان به نظرتون چطور هست؟مشکلی وجود نداره؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز شما بهتر می بود قید میکردین که رزولیشن شما 1680*1050 هستش که  50فریم averageشده! ;)

کی گفته این رزلوشن هست؟اصلا از کجا فهمیدید؟اطفاقا رزلوشن در این تست 1920 1080 هست روی مانیتور خودم تست نکردم مانیتور خودمم باشه 1600 900 هست

با تعصب به کارت ها نگاه نکنید هر یک ویژگی های خاص خودشون رو دارن اگر بر اساس تعصب باشه من از 680 متنفر هستم

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

کی گفته این رزلوشن هست؟اصلا از کجا فهمیدید؟اطفاقا رزلوشن در این تست 1920 1080 هست روی مانیتور خودم تست نکردم مانیتور خودمم باشه 1600 900 هست

با تعصب به کارت ها نگاه نکنید هر یک ویژگی های خاص خودشون رو دارن اگر بر اساس تعصب باشه من از 680 متنفر هستم

دوست عزیزنیازی به تعصب نیست من که تعصب روکارتی ندارم فقط تو مشخصات  سیستمتون دیدم مانیتورتون 20اینچ هست  فکرککردم رو سیستم خودتون تست گرفتین !معمولا همه رو سیستم خودشون تست میگیرن!

شما چرا صحبت من رو بنا بر تعصب گذاشتین؟؟فقط گفتم بهتر بود رزولیشن مانیتورتون رو قید میکردین!همین!این که دیگه ناراحتی نداره!

یه چیز دیگه منم از کارت خودم بدم میاد! :p

راضی نیستم ازش!قبلا ati داشتم راضی تر بودم!

لینک به دیدگاه

بچه ها یه نگاه به بنچمارک من میندازین نظرتون چیه؟حس میکنم  بهتر میتونست باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بچه ها یه نگاه به بنچمارک من میندازین نظرتون چیه؟حس میکنم  بهتر میتونست باشه!

سلام حمید جان

نرمال حمید جان . ( البته کمی باید بیشتر باشه ولی تا این حد نرمال و مشکلی نداره )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگر میشه کل مشخصات رو بنویسید .

شما خیلی اشتباه می کنی از 680 بدت میاد کارت به این خوبی (شوخی)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر میشه کل مشخصات رو بنویسید .

شما خیلی اشتباه می کنی از 680 بدت میاد کارت به این خوبی (شوخی)

ایول محمود جان کارت به این خوبی به این هلویی با بازیا حرف میزنه مثل بلبل :p  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام حمید جان

نرمال حمید جان . ( البته کمی باید بیشتر باشه ولی تا این حد نرمال و مشکلی نداره )

الان واسه چی به من منفی دادن ؟؟؟؟!!؟؟ :blink: :blink: :blink: :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 ایول محمود جان کارت به این خوبی به این هلویی با بازیا حرف میزنه مثل بلبل :p  ;)

قوربونت . وظیفه ماست که از انویدیا و کارت هاش دفاع کنیم :p :D

لینک به دیدگاه

قوربونت . وظیفه ماست که از انویدیا و کارت هاش دفاع کنیم :p :D

فدای تو!

ها جیگرما اینکارونکنیم کی بکنه!

حالا کی به تو منفی دادههههههههههه :-w

لینک به دیدگاه

من با همین 660ti بازی کردم با TressFx روشن avg بهم 42 فریم داد ولی وقتی خاموش کردم بهم 70 تا داد.البته اینم بگم بنچمارک همه چیز نیستش این که یه گیم پلی روان بدون افت فریم زیاد یعنی کمتر از 10-15 فریم داشته باشیم اون شرطه که این مشکل رو هم نداشتیم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
الان خودم درستش میکنم ;)

نوکرتم  که  انقدر با مرامی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...