رفتن به مطلب

NVIDIA GeForce GTX TITAN SLI & Tri-SLIجدال غول ها...

Recommended Posts

درود دوستان

یه مقایسه از کارت جدید titan با کارت های قبل هست که  اینجا براتون میذارم!

Introduction

loveruby_small.jpg

Current GPU technology only allows you to combine up to four GPUs, which is why you can only pair up two dual-GPU graphics cards: each physical card comes with two GPUs onboard, and you're effectively making four GPUs work in tandem. NVIDIA's $999 GeForce GTX 690 may be a wonderful graphics card that scales near-perfectly in terms of performance, but in the end, you can only pair two of them up. AMD allowed its AIB partners to develop dual-GPU cards on their own by using pairs of HD 7970 GHz Edition chips and some of them have managed to dethrone the GTX 690.

This is perhaps where the GTX Titan steps in. Priced at the same $999, it is a single-GPU graphics card based on NVIDIA's GK110 silicon, and you can combine up to four of them, which absolves the GTX Titan of the need to match up to the GTX 690 in terms of single-card performance.

cards_small.jpg

Test System

Test System - VGA Rev. 26 Processor: Intel Core i7-3820 @ 4.3 GHz
(Sandy Bridge-E, 10 MB Cache) Motherboard: MSI X79A-GD45
Intel X79 Memory: 2x 4096 MB Corsair Vengeance PC3-12800 DDR3
@ 1600 MHz 9-9-9-24 Harddisk: WD Caviar Blue WD5000AAKS 500 GB Power Supply: Antec HCP-1200 1200W Software: Windows 7 64-bit Service Pack 1 Drivers: NVIDIA: 310.70 WHQL
ATI: Catalyst 13.1 WHQL
GTX Titan: 314.09 Beta Display: LG Flatron W3000H 30" 2560x1600
3x Hanns.G HL225DBB 21.5" 1920x1080

Far Cry 3

farcry3.jpg
In a nutshell, Far Cry 3 is everything gamers missed in Far Cry 2 (after Crytek was tossed out of the franchise by Ubisoft) and even Crysis 2 (in which Crytek swaps the tropical paradise setting for grim, apocalyptic New York).

Ubisoft got quite a few things right about the tropical paradise in Far Cry 3. You play the survivor of a perfect island holiday gone wrong as you and a group of friends are captured by a group of local terrorists. The DirectX 11-optimized version of the Dunia Engine recreates jungles, beaches, and the ocean in stunning detail if your hardware can keep up.

farcry3_1920_1200.giffarcry3_2560_1600.giffarcry3_5760_1080.gif

3DMark 11

3dmark11.jpg
3DMark 11 is the very latest benchmark test from the house of Futuremark, which has given out some of the most comprehensive benchmark applications for PC enthusiasts and gamers. 3DMark 11, as the name might suggest, makes use of the Microsoft DirectX 11 API and puts every feature of it to use, creating astonishingly realistic visuals. In the process, it evaluates DirectX 11-compliant GPUs and lets gamers know what to expect from upcoming games that make use of the API in terms of visual realism. The tessellation and depth-of-field tests are of particular interest here. 3DMark 11 has no proper support for multi-monitor configurations.

3dmark11_1920_1200.gif3dmark11_2560_1600.gif

Performance per Dollar

If you are looking for the best bang per buck, you will love this graph. We looked up the current USD price of each card on the popular online shop Newegg and used that value and all relative performance numbers to calculate the Performance-per-Dollar index.

These numbers are based on the performance summary with all the games included.

perfdollar_1920.gifperfdollar_2560.gifperfdollar_5760.gif

منبع : http://www.techpowerup.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی تصویر اول طرف بدجوری محاصره شده:دی

ولی در کل هرچقدر هم که قوی باشه باز هم خرید 690 بسیار بصرفه تر خواهد بود نه فقط برای ما بلکه برای دیگران هم همینطور. من مطمئن هستم که انویدیا این کارت تایتان رو از روی سیری داده بیرون. باید منتظر سری 7 باشیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا قیمت گذاری این تیتان ناجوانمردانه است!

ای کاش این amd ی چیزی رو کنه بلکه این nvidia مجبور بشه قیمتش رو بشکنه

کارت 690 الان تو بازار ما حدود 4300 هست تیتان بیان زیر 5 میلیون نیست (به خاطر جدید بودنش)

4way SLI اش میشه 20 میلیون =))

لینک به دیدگاه

اینجاست که باید یه ندایی به محمود جان بدیم یا فرجام جان که بیان کل  کل اینارو بخابونن! :p

البته فکر کنم الان خواب باشن! :wub:  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اینجاست که باید یه ندایی به محمود جان بدیم یا فرجام جان که بیان کل  کل اینارو بخابونن! :p

البته فکر کنم الان خواب باشن! :wub:  ;)

من بیدارم :دی

لینک به دیدگاه

من بیدارم

درود محمود جان!نظرت چیه اینارو بترکونی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شده تاپیک سرشماری بیدارها:دی

منم بیدارم:دی

ولی محمودی جان خودت بگو اگر دو تا تایتان و دو تا 690 رو بزارن جلوت کدوم رو بر میداری؟

لینک به دیدگاه

من دوتا 690 رو برمیدارم!البته عکساشو :D

بابا 10 میلیون  اشلوغ باید پول بدی :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

با عرض یکدنیا معذرت از دوستاران بازی FARCRY 3  بنظر من باسه این بازی یه 5450 زیادشم

هست . ولی برای بازی عشق من MEDAL OF HONOR_ WARFIGHTER با اون داستان کمنظیرش چیز مناسبیه

البته برای BLACK OPS II  رو بازی کردن هم ارزششو داره !

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان همین 2 تا 680 من میگیری تایتان رو رنده می کنه ولی تایتان اینده ای روشن در انتظارشه باید ببینیم با درایور های جدید چی میشه . احتمال داره با درایور های جدید قوی تر از 690 بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من دوتا 690 رو برمیدارم!البته عکساشو :D

بابا 10 میلیون  اشلوغ باید پول بدی :wacko:

خیلی دوست دارم ترکیب SLI اینو تجربه کنم . ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم ترکیب SLI اینو تجربه کنم . ببین چی میشه

من که قلبم وایمیسته!چه شود؟یعنی میشه؟فکرکنم باید بریم سراغ آقا حسینی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
با درود

با عرض یکدنیا معذرت از دوستاران بازی FARCRY 3  بنظر من باسه این بازی یه 5450 زیادشم

هست . ولی برای بازی عشق من MEDAL OF HONOR_ WARFIGHTER با اون داستان کمنظیرش چیز مناسبیه

البته برای BLACK OPS II  رو بازی کردن هم ارزششو داره !

مهران جان همه سایت های منتقد از داستان MOHW انتقاد میکردن...ولی به داستان پردازی فارکرای و مخصوصا شخصیت Vaas نمره زیادی دادن....ولی منم با اینکه چند بار فارکرای3 رو تموم کردم از گیم پلی خوشم نیومد ولی داستانش قشنگ بود.البته بازم حریف دیس آنرد نشد

البته من خودمم FPS به همه سبک ها ترجیح میدم :)

برای اینکه آف تاپیک نشه  :دی به نظرم چند فریم اضافه تر ارزش هزینه های میلیونی رو نداره.فوقش تنظیمات رو کمی پایین تر میاره آدم ولی نمیره 4.5 پول گرافیک بده

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

مهران جان همه سایت های منتقد از داستان MOHW انتقاد میکردن...ولی به داستان پردازی فارکرای و مخصوصا شخصیت Vass نمره زیادی دادن....ولی منم با اینکه چند بار فارکرای3 رو تموم کردم از گیم پلی خوشم نیومد ولی داستانش قشنگ بود.البته بازم حریف دی آنرد نشد

البته من خودمم FPS به همه سبک ها ترجیح میدم :)

برای اینکه آف تاپیک نشه  :دی به نظرم چند فریم اضافه تر ارزش هزینه های میلیونی رو نداره.فوقش تنظیمات رو کمی پایین تر میاره آدم ولی نمیره 4.5 پول گرافیک بده

با نظرت موافقم یکم تنظیمات رو میاریم پایین!منم برم این کارتو بفروشم  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اونطور که پیداست nvidia تو تولید این کارت گرافیک اصلا موفق نبود و اصلا نمیشه لقب یه گرافیک قدرتمند بهش داد اونم با اون قیمت فضاییش  $1000  بابا چه خبره

همون 690 یا 7970 جزو بهترینها هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بابا 680 هم خوبه ها؟ :D

خوبه ؟ عالیه بابا عالی خوش به حال محمود جان داره صفا میکنه با 680

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مجید جان اون سایتهای منتقد مثل پردیس گیم و نمیدونم چیچی گیمک  بلا نسبت قند شکسته و شکر خورده اند

و مطمئن باش که دلیل اصلی ایراد گرفتنشان بخاطر مسائل 30 یا 30 بازی هستش . چونکه بازی بر اساس

یک حماسه واقعی ساخته شده و داستانی فوق العاده زیبا و پر مغزی دارد . اخر من نمیدانم که دنیای 30 یا ست

چه ربطی به دنیای هنر و یا ورزش ویا مثلا بازیهای کامپیوتری دارد؟؟؟!!!!! که هی همه انها را بیکدیگر مرتبط

میسازند ؟؟!! بقول قدیمی ها  " گوزن چه ربطی به گل شقایق دارد ؟؟!! "  در ضمن اقای محترم بنده شمارا روشنفکر

تر از ان میپنداشتم که تحت تاثیر افکار مسموم و مغرضانه عده ای مزدور قرار بگیری !! دوست عزیزم من بیش از

بیست سال هست که به انجام انواع گیم های مختلف مشغولم و بازی به زیبایی و پر مفهومی  " مدال افتخار" را کمتر بازی کرده

ام که سایت مغرض پردیس گیم بان لقب " مدالهای شکسته " را میدهد !!!!! پس مطمئن باش که زیبایی در این بازی وجود دارد

که بنده بتعریف ان پرداخته ام . اگر موضوعش را برایت توضیح دهم مطمئن باش که از بازی های MODERN WARFARE

که میدانی بسیار از انها خوشم میاید زیبا تر است . مخصوصا موقعی که در اینترنت متوجه شدم که اصل داستان بر اساس واقعیت

شکل گرفته است . و انها یی که از این بازی خوششان نیامده مطمئن باش که از پس تنظیمات صحیح بازی بر نیامده و حتی موضوع

انرا نمیدانند که چه میباشد و یا مثل ...... کاملا مقرض و مزدور میباشند .

در رابطه با بازی فار کرای ببخشید کجای شخصیت اقای VAAS  دوست داشتنی بود ؟؟! از اینکه سردسته دزدان و ادمکشان افراد

بیگناه بودند و همه جا در حال قتل و غارت بودند ؟! ویا از مثلا ان دو صحنه ای که دست وپای JASON ( شخصیت اصلی و دوست

داشتنی بازی که همانا شما در نقش ان به انجام بازی میپردازید ) بسته و انرا با طنابی به بلوک سیمانی متصل نموده و جیسون را کاملا

وحشیانه و ناجوانمردانه به رودخانه پرتاب مینماید ؟! و در سکانسی دیگر جیسون و دوست دخترش را در کلبه ای چوبی دست پا بسته

بروی صندلی بدورشان بنزین ریخته و کلبه را کاملا با حالتی سادیسم وار به اتش میکشد که شما بایستی دوست دختر جیسون را با کلی

مشکلات از اتش نجات دهید ؟؟؟؟!!!

اخر من متوجه نشدم VAAS که همان شخصیتی است که موهایی همانند تاج خروس دارد و اطراف انرا تراشیده کجایش دوست داشتنی است ؟؟!!

پس اقای عزیز بهتر است که همیشه قضاوت را خود بصورت تحقیقی انجام داده تا به گفته های مقرضانه !!!! این و ان بسنده و استناد نمائیم !!

بله اقای محترم . همیشه و در همه جا حتی در این فضای بس کوچک !!

تصاویر زیر از راست بچپ جیسون  واس  جیسون و واس

post-11245-0-25938100-1362788293_thumb.jpg

post-11245-0-79665700-1362788311_thumb.jpg

post-11245-0-88135900-1362788326_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته ناگفته نماند که این قبیل بازیها نیز برای خود بسیار طرفداران پروپاقرصی دارد که صد البته

نظرات انان نیز بسیار محترم میباشد . ولی بازی که ماموریت هایی از قبیل رفتن بجنگل و چیدن

گلهای رنگ وارنگ و یا رفتن بسرزمین  قارچها و پیدا نمودن قارج معجزه اسای نجات دهنده یکی

از دوستها دختر جیسون و یا شکار ببر طلائی بوسیله تیروکمان مخصوص!! و در اخر هم که ان سکانس

عذاب اور کشتن غول اتش پران از دهان انهم باز بوسیله یک تیر کمان فکسنی در حالت نعشگی پس از

خوردن جام چمیدانم چیچی و در اوردن چشم ان غول !!!! برای منی که بیش از سه دهه از عمرم سپری

میگردد اصلا مناسب نمیباشد . ولی یک  سکانس بسیار زیبایی داشت و انهم رفتن جیسون به جزیره تبعید

و نجات دادن دوستتش در زمانی که جیسون نیروهای دزدان را با تفنگ اسنیپر ( بارت کالیبر 50 ) هدف قرار میده تا دوستش

فرار کنه و سپس بهمراه دوستش سوار قایق تند رو مسلسل داری میشن و شروع میکنه جیسون بعنوان مسلسلچی

قایق , ارپی جی زنهای دشمن و ماشینها و قایقهای مسلسلدار دشمن رو زدن و در اخر هم هلی کوپتر رو منهدم کردن

و دست اخر نجات دوستش و فرار از اون جزیره جهنمی . و شاید یکی دوتا صحنه کوتاه قشنگ دیگه . البته این نظر

منه . خب بازی الیس در سرزمین عجایب هم من دیدم خیلی طالب داره ولی من یکی نه بازیش کردم و نه دوسش دارم

و نه ازش تعریف خواهم کرد . فقط از خواننده فیلمش  " اوریل لاوین " خوشم میاد ! :D

راستی یادم افتاد که درست مثل حکایت کارت گرافیک و سایتهای رنگ و وارنگ  میمونه که هر کدوم از این سایتها باسه

خودشون هزار جور طول و تفسیر باسش دارن . البته من هیچ ادعایی تو این زمینه ها اصلا ندارم ولی چهارتا دونشو که تو

شرایط کاملا مساوی باهم دیگه مقایسه کردم با گفته های این سایتها کلی فرق داشت ! و کلا منظورم اینه که تحصیل در زندگی

من یک چیز رو کاملا بمن اموخت و انهم واقعیت ایست بنام  " تحقیق "

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی کردن با این کارت ظلمه!

فقط باید بشینی باش

3dmark11, 3dmark Vantage, 3dmark06, 3dmark03 و تست heaven بگیری البته فک کنم توی 3dmark05 هم خوب جواب میده :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت برای کارهای انیمیشن خوراکه !!!

برای ماکه د-ل-ا-ر 4000 تومنی میدیم انجام گیم باهاش والا حرومه . همون بدرد گیمرهای حتی خونگی

امریکایی و اروپایی و یا مثلا ژاپنیه میخوره نه منه .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهران جان مگه من اصن پردیس گیم میدونم کجا هست؟! من و چرت و پرت های اینا رو اصلاً حساب نمیکنم.... منظور من امتیازات گیم اسپات بود.چون در MOHW بیش از حد به مسائل شخصی و زن و زندگی کاراکتر پرداخته شده و قایق رانی و رالی و تعقیب و گریز با ماشین تو دبی یا تو بازار روز پاکستان خوب برای هر گیمر FPS جالب نیست.حتی یه منتقد گفته بود اگه ما میخواستیم ماشین بازی کنیم , نمیرفتیم سراغ سری MOH....

شحصیت VAAS هم در نوع خودش جالب بود.مخصوصاً که جیسون تحت حمایت خواهر VAAS قرار میگیره و آخر داستان هم میتونی با سیترا بمونی و یا اینکه دوستات رو نجات بدی.در واقع به گیمر حق انتخاب میده.یا اینکه میتونی با همون گل های رنگارنگ دارو درست کنی و زمانی که توسط جک و جونورای جنگل گزیده میشی یا تیر میخوری ازشون برای درمان استفاده کنی و ....

من خودم از FC3 خوشم نیومد.مخصوصاً گرافیکش.ولی بخاطر محیط متنوع بازی و اینکه سبک جدیدی بود و تقریباً OPEN WORLD محسوب میشه نه یک شوتر خطی و خشک , ازش خوشم اومد

لینک به دیدگاه

خوبه ؟ عالیه بابا عالی خوش به حال محمود جان داره صفا میکنه با 680

آره خوش به حالش!البته منم یه دونه ازاون کوچولوهاشو دارما!فعلا دست و پاشکسته بازیارو اجرا میکنیم ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
آره خوش به حالش!البته منم یه دونه ازاون کوچولوهاشو دارما!فعلا دست و پاشکسته بازیارو اجرا میکنیم ;)

سلام

جناب حمید جان منظورت از " یه دونه کوچولوشو " و " دست و پا شکسته " چیه ؟

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

سلام

جناب حمید جان منظورت از " یه دونه کوچولوشو " و " دست و پا شکسته " چیه ؟

سلام عطا جان یعنی من خودم یه دونه 680 دارم پیش کارتای محمود جان کوچولوهست ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...