رفتن به مطلب

فروش تعدادی هدفون Beats Studio اورجینال با کد رجیستر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . تعدادی هدفون Beats مدل Studio اورجینال همراه با کد رجیستر موجوده . هدفون ها آکبند هستن و فقط یکی یا 2 تا برای نشون دادن به مشتری باز شده . رنگهای موجود هم تو عکسها مشخصه . سفید ، زرد با طرح لامبورگینی ، قرمز با طرح فراری . هدفونها متعلق به یکی از دوستانه که چند ماه پیش تعداد زیادی خریده بود . ولی تو مغازه براش سخته که بتونه بفروشه همه رو . چون قیمتشون بالاست و سخت میخرن . به من گفت که اینجا برای فروش بذارم . پس موجودی هر لحظه ممکنه تموم بشه . در صورتی که سفارش بدید باید برای رنگ مورد نظر موجودی بگیرم . البته فعلا موجوده . شرایط فروش به شرح زیره :

1- فروش تا موقعی که موجودی تموم بشه ادامه داره . سفارش بعد از استعلام موجودی تایید میشه .

2- بعد از تایید سفارش مبلغ مورد نظر باید واریز بشه تا ارسال صورت بگیره . پس میشه ارسال بعد از واریز .

3- هدفون ها به گفته دوستم اورجینال هستن و کد رجیستر دارن . کد رجیسترش داخل درب محل باطری نوشته شده . گفته که هر کس خواست حضوری بخره میتونه جلوش رجیسترش کنه .

4- هدفون های آکبند شامل مهلت تست نیستن ولی اونهایی که پلمبشون باز شده 24 ساعت مهلت تست دارن .

5- گارانتی نداره . ولی اگر کسی بخواد با 100000 تومان 1 سال گارانتی تعویض میده . با شرایط عمومی گارانتی . مهمترینش عدم خسارت فیزیکی .

6- قیمت این هدفون ها تو بازار مشخصه . ولی من قیمت نمیذارم و بینیم که دوستان عزیز چه پیشنهاد هایی میدن . چون این دوست من فروشنده هست ، به قیمتهایی که نزدیک به قیمت بازار باشه فروخته میشه . یعنی قیمتهای منطقی . فعلا تو پیغام خصوصی قیمت بدید . اولین قیمتی که مورد قبول بود میشه قیمت فروش .

این هم عکسهایی از هدفونها :

lnac0i71bj2mall8o9b_thumb.jpg

mregha2lh7novvsfhju_thumb.jpg

mnvzir7qo2nrgatttbm4_thumb.jpg

ry7j5r821kqd7cfdm3gg_thumb.jpg

rvotixwo2apsfwym1r5e_thumb.jpg

ink4r9cgvocvfwqjzgsg_thumb.jpg

p21ivun9zo0sf2y2r3ud_thumb.jpg

7mz1nl7yrc0brggidzm_thumb.jpg

7sud96upej839szjn9pc_thumb.jpg

tjoiiiy1m4r9ihag16k_thumb.jpg

f0est1jc3hhrybgh47rl_thumb.jpg

entf87hfr5ydp411s5sz_thumb.jpg

bemi5vqt672g35py6kct_thumb.jpg

عکس آخر رو هم از تو نت پیدا کردم که فرق اورجینال و فیک رو نشون میده . سوالی بود در خدمتم .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

دوستان تو فروم PT بحثی شده که میگن این هدفون ها اورجینال نیست . من نبا به گفته دوستم که اصرار داره اورجیناله اینجا نوشتم اورجینال . ولی شما کپی درجه 1 با کد رجیستر در نظر بگیرید . دوست من میگفت که اینها با گارانتی شرکتی 1200 پولشونه . قیمت دلاریشون هم 300 دلاره حدودا . اگر کسی خواست قیمت بده . من قیمت رو انتقال میدم . اگر قبول کرد در خدمتم .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...