رفتن به مطلب

BitDefender Internst Security فارسی نصب شده / چطوری انگلیسی کنم؟؟

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من موقع نصب هم انگلیسی انتخاب میکنم ولی باز میره رو مد فارسی ؟؟؟؟  !!!!   ؟؟؟؟

گزینه ای هم برا انگلیسیش ندارم /

لینک به دیدگاه

عطا جان متاسفانه يكى از معضلات اين ضد ويروس همينه.

به هيچ عنوان زبانش براى پسوردى كه براى ايران تعريف شده به انگليسى بر نميگرده. حتى من تست زدم نسخه تريال كاملا" انگليسى رو از اينترنت گرفتم و همينطور نسخه تريال روسى، ولى به محض ورود پسورد، و اكتيو شدن آن، زبان برنامه به فارسى برميگرده.

:( 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
عطا جان متاسفانه يكى از معضلات اين ضد ويروس همينه.

به هيچ عنوان زبانش براى پسوردى كه براى ايران تعريف شده به انگليسى بر نميگرده. حتى من تست زدم نسخه تريال كاملا" انگليسى رو از اينترنت گرفتم و همينطور نسخه تريال روسى، ولى به محض ورود پسورد، و اكتيو شدن آن، زبان برنامه به فارسى برميگرده.

:( 

سلام آرمین گل

آرمین قبلاً که اینجوری نبود !! 2 روز نیست این ایکس پی رو زدم و آنتی ویروس رو زدم که چند ماه پیش هم زده بودمش با همین سریال / انگلیسی بودش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام آرمین گل

آرمین قبلاً که اینجوری نبود !! 2 روز نیست این ایکس پی رو زدم و آنتی ویروس رو زدم که چند ماه پیش هم زده بودمش با همین سریال / انگلیسی بودش

جدى؟ پس من نتونسته بودم انگليسيش كنم. راهش رو اگه يافتى به منم بگو. قوربون دستت. 

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
جدى؟ پس من نتونسته بودم انگليسيش كنم. راهش رو اگه يافتى به منم بگو. قوربون دستت. 

اقا زنگ زدم از دوستم پرسیدم که ازش گرفته بودم گفت یه جلسه ای زده بودن با بیت دیفندر از اون جلسه به بعد زبان شده فارسی/ یعنی اگه اینجوری پیش بره کلاً قیدش رو میزنم مگر اینکه بیان یه راهنما براش بزارن

آخه این یعنی چی؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی چطوری میشه اون پنجره ای رو که روی صفحات وب نشون میداد رو فعال کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پیشنهاد می کنم توی بخش Customer Care عضو بشید و از قیمت Live Chat و یا Technical Support مشکل رو بگید شاید راه حلی مثلاً از طریق رجیستری ویندوز یا هر راه دیگه ای داشته باشند!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوست عزیز پیشنهاد می کنم توی بخش Customer Care عضو بشید و از قیمت Live Chat و یا Technical Support مشکل رو بگید شاید راه حلی مثلاً از طریق رجیستری ویندوز یا هر راه دیگه ای داشته باشند!

آقا دستت درد نکنه رفام قسمت چت و این اینک رو داد بهم

زدم و آنتی ویروس رو پاک کرد و سیستم رو ریستارت کردم . بالا که اومد خودش رفت سراغ نصب که انگلیسی بود زبانش در حالیکه قبلاً فارسی بود . الانم داره دانلود مکبنه / تموم شد نتیجه رو میگم/

البته دوستانیکه سرعت بالایی دارن زودتر به نتیجه میرسن

انشاالله که مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

عطا جان،

دستت درد نكنه. ممنون كه مشكل رو حل كردى. (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل حل شد البته به لطف OC_King که فرمودن با پشتیباتی آنلاین بیت دیفندر مشکل رو در میان بگذارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...