رفتن به مطلب

هارد 1 ترابایتمو 32 مگ میشناسه... :(

morteza_m2n
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، لطفا کمک کنید... کلی اطلاعات رو هارد دارم که خیلی بهشون نیاز دارم :(

موضوع از این قرار هست، من یه سیستم جدید بستم و کار رسید به نصب ویندوز، چون سی دی ویندوز سون نداشتم، خواستم ایکس پی نصب کنم، تو همون مراحل اولیه، ارور صفحه ابی داد، متنش هم فقط در مورد هارد بود، و ویروس. ویندوز قبلی هم که رو سیستم دیگه داشتم 7 بود.
بعد خواستم ویندوز 7 بریزم تو نصب مرحله اول ویندوز ارور داد ، معنی ارورش این بود که اشکال از دی وی دی هست، file coruppted (دی وی دی هم خیلی خش داشت، مطمئنم از اون بود)
بعد برای اینکه مطمئن بشم مشکل از هارد نیست، هاردو وصل کردم به یه سیستم دیگه، تمام درایورهاش رو میشناخت و مشکلی نداشت.
بعد یه کار احمقانه کردم، رو ویندوز سیستم دیگه خواستم رو هارد 1 ترابایتم ویندوز ایکس پی نصب کنم بعد بندازم رو سیستم خودم ... یکم فایلهای ویندوز نصب شد، سیستم که ریستارت شد، ارور داد، من یهو یادم افتاد که ویندوز باید با سخت افزار همون سیستم نصب بشه

هاردو دوباره با همون سیستم آوردم بالا، از اون موقع تا الان هارد رو 32 مگ میشناسه... یکی بگه چیکار کنم؟ هاردم از دست رفت... (البته مطمئن نیستم بعد از این موضوع هارد 32 مگ شده باشه، چون انقد هارد در آوردم تست کردم که یادم نمیاد، شکم 50/50 هست، قبل از نصب ویندوز با استفاده از یه سیستم دیگه یا قبل اون...؟!!!)

اینم یه عکس با برنامه ی hd tune

s3ibyr0y738bcr3v69cn.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مرتضی جان هاردت buffer خالی کرده 

باید بدی با دستگاه pc3000 واست فریمور بزنن

لینک به دیدگاه

سلام مرتضی جان هاردت buffer خالی کرده 

باید بدی با دستگاه pc3000 واست فریمور بزنن

سلام نوید جان، دستم به دامنت :( :D  اطلاعات هارد که پاک نمیشه؟ این دستگاهی که گفتی همه جا پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر تعمیرکارا دارن داداش

بخوای اطلاعاتش پاک نشه فکر کنم یه هزینه اضافه بگیرن

لینک به دیدگاه

اکثر تعمیرکارا دارن داداش

بخوای اطلاعاتش پاک نشه فکر کنم یه هزینه اضافه بگیرن

من این 32 مگ رو یه بار فرمت کردم :Praying: :Not Worthy:  به نظرت پاک شدن فایلها؟ مطمئنی که مشکل اینطوری حل میشه؟

لینک به دیدگاه

برای من هم این مشکل پیش اومده 

من جامپر پشت هارد رو جا به جا کردم درست شد اگر مستر هست بذار اسلیو و اگر اسلیو بذار مستر

لینک به دیدگاه

برای من هم این مشکل پیش اومده 

من جامپر پشت هارد رو جا به جا کردم درست شد اگر مستر هست بذار اسلیو و اگر اسلیو بذار مستر

جامپر دیگه چیه؟ رو خود هارده؟ به یه تعمیر کار دادم، حافظه هاردو آورد بالا نشونم داد، گفت هاردت بالا میاد ولی خالیه... قرار شده همه ی فایل ها رو تا فردا برگردونه، این ریکاوری که میکنن، فایلها عین قبل بر میگرده؟ با همون درایو ها و تو همو پوشه ها؟ هارد من 4 تا درایو داشت، همونطوری بر میگردن فایلها یا به هم ریخته؟

لینک به دیدگاه

جامپر  

روی جامپر که نوشتم کلیک کن 

فکر کنم تمام اطلاعاتم دست نخورده مونده بود صد در صد یادم نیست به احتمال 90 درصد برای تو هم همین اتفاق افتاده 

ولی دیگه کاریش نمیشه کرد دادی به تعمیر کار و صد تا مشکل براش میسازه به نظر من هیچ وقت هارد رو نباید به تعمیر کار داد من خودم 2 روز با هارد 

کلنجار رفتم تا مشکل رو پیدا کردم

ویرایش شده توسط ahmadgh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصویر رو سیستم من لود نمیشه ! یه شات با یه نرم افزار مربوط به ریکاور پارتیشن که از روی مدیا ( DVD یا USB ) بوت شده ( تو فروم جستجو کن ) اینجا بگذار تا ببینیم داستان چی هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصویر رو دیدم :D مشکل رو بایوس ایجاد کرده احتمالا، مین گیگا دوال بایوس داری ؟ نرم افزار HDD capacity restore و SeaTools و ابزار های لینوکسی میتونن سایز رو دوباره تعریف کنن ولی قبلش باید یک چک انجام بدی و اینکه ببینی اطلاعات روی هارد چقدر مهم هست . من تو 2 موردی که داشتم اطلاعات یعد از ری استور شدن سایز هارد دست نخورده بود ولی کیس با کیس ممکن هست متفاوت باشه . در هر صورت اطلاعات بیشتر بگذاری میشه بهتر راهنمایی کرد .

==============

ویارایش: هارد رفته تعمیر گاه :D اطلاعاتت با ریگاوری قابل برگشت هست هرچند از همون اول هم میتونستی خودت مشکل سایز رو برطرف کنی ....

ویرایش شده توسط UnforgiveN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...