رفتن به مطلب

:D فــــروش هـــدســـت بــا کـــیـــفـــیـــت Philips SHM-7410U -- آکــــبــــنـــد --

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. هدست آکــبنــد Philips SHM 7410U به فروش می رسد.

وضعیت گارانتی و کارت قرعه کشی: هدست دارای 2 سال گارانتی شرکت شکوفا الکتریک می باشد و هولوگرام قرعه کشی مخدوش نشده و می توانید با درج آن در سایت در قرعه کشی شرکت کنید.

1) این هدست New Version باشد و دارای یک کانکتور 1 پین به 2 پین می باشد که برای سهولت در استفاده مجزای هدست و یا با میکروفون تعبیه شده است که در مدل های اولیه وجود نداشت. همین کانکتور باعث می شود که به طور مثال اگر میکروفون هدست خراب شد ( از ناحیه ســیــم! ) دیگر به دنبال آن اسپیکرها نیز خراب نشوند و سالم بمانند.

2) بنده به شخصه از این هدست به مدت 8 ماه استفاده کرده ام و صدای باس و تریبل اش بسیار با کیفیت و دلنشین است. قطر اسپیکر ها 32 میلی متر است. طول سیم آن 3 مــــتــــر است !biggrinsmiley.gif

3) تنها ایراد این محصول خروج صدای هدست به بیرون و بالعکس می باشد.

4) بالشتک های نرم آن باعث می شود که در دراز مدت گوش شما احساس ناراحتی نکند. در ضمن این هدست بسیار ســــبــــک است و یکی از مهم ترین ویژگی های آن همین خسته نشدن سر شما می باشد.

5) در ضمن کلید خاموش و روشن کردن میکروفون دارد.

لیـــنک محصول

در آخـــر تأکـــیـــد می کنم که جنس آکــــبــــنـــد می باشد و به هیچ وجه پلمپ آن باز نشده است.

قـــیـــمت بازار آن 106/000 تومان می باشد.

ولی قیمت پـــایـــه: 80 هزار تومان. فروش فوری 100 هزار تومان.  هزینه ی ارسال به عهده خریدار.

فروش در فروم ســـخـــت افـــزار و پــرشین تولز نیز در جریان می باشد.

attachment-323796d1363453324-img_2013031

attachment-323791d1363453203-img_2013031

attachment-323790d1363453085-img_2013031

ویرایش شده توسط Amir999
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از مدیران عزیز خواهشمندم تایپک رو ببندند.

از بس کسی نخرید خودم استفاده می کنم.

لینک به دیدگاه

بله عزیز من ازین هدفون داشتم نسبت به قیمتش خیلی عالیه خودتون مصرف کنید بهتره.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...