رفتن به مطلب

مشاوره در انتخاب گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من یک عدد گرافیک 560ti hwak خریدم الان پول دارم و میتونم یه sapphire 7850 oc بخرم ایا ارزشش رو داره؟ یا همین رو که دارم نگه دارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

7850 درصد کمی از گرافیک شما قویتره و اصلا این کار رو نکنید.

اگر خواستید تفاوت احساس کنید حداقل یک 7950 یا 660TI تهیه کنید.

perfrel.gif

در این چارت کاملا منشخص هست که 560TI و 7850 و 6950 از نظر کارایی خیلی بهم نزدیک هستند...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوستان من یک عدد گرافیک 560ti hwak خریدم الان پول دارم و میتونم یه sapphire 7850 oc بخرم ایا ارزشش رو داره؟ یا همین رو که دارم نگه دارم؟

با درود

دوست عزیز کارتت کارت خوبیه و تعویضش با 7850 اشتباه محضه و بقول معروف تب تند کاذبیه که خیلی زود هم

به عرق خواهد نشست و فقط کلی خرج الکی و پشیمونی بعد از پنج شش روز رو دستت میزاره !!

کارتتو چهار چنگلولی بچسب که باسه خودش یلیه !

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

دوست عزیز طبق تجربه که خودم داشتم کارت 560 تی ای توی چندین بازی از 7870 هم فرم بیشتر می داد . خیلی جالب بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...