رفتن به مطلب

کمک. تعویض فن کیس X9

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

می خواستم فن 23 سانتی بالایی x9 رو تعویض کنم و به جاش 2 فن 12 یا 14 سانتی با کیفیت بزارم.

اول این که چه فن هایی پیشنهاد می کنید

دوم چطوری باید قسمت بالایی کیس رو بیرون بیارم که فن ها رو تعویض کنم! هر چی زور زدم نشد! پیچی چیزی داره؟

post-6175-0-61417800-1363831899_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

عزیز پشت کیس بالای فن پشتی کیس، یک جای دست داره. دستتون رو باید بکنید اون لا و با دست دیگر بدنه ی کیس رو بگیرید و بعد با فشار به سمت بالا، در بالایی باز می شود. (با مسئولیت خودتون :D :D )

البته به نظر بنده فن 23 سانتی بهتر عمل می کنه و حجم هوای بیشتری رو از کیس خارج می کنه. اما اگر می خواهید 14 سانتی بذارید، پیشنهاد بنده Thermalright TY-140 هست. (فکر کنم جا برای نصب 2 تا فن 12/14 سانتی داشته باشه)

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

تشکر. سعی کردم اتفاقعا ولی نشد!!!!!!! باید بیشتر زور بزنم.

بله البته فن 23 بهتره ولی وقتی مثل تانک صدا بده مجبور می شم. یک فن 20 کولر مستر هم خریدم ولی گفتم 2 تا فن 12-14 بهتره.

در مورد فن ترمال رایت این طور که قبلا یادم هست سوراخ های نصب پیچش استاندارد 14 سانتی نیست درسته؟ مشکلی ایجاد نمی کنه؟

لینک به دیدگاه

TY-140 استاندارد 12 سانت هست. روی کیس ببینید اگر جای نصب فن 12 سانتی داره نباید مشکلی باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...