رفتن به مطلب

رم 1600

Recommended Posts

سلام دوستان من دوتا رم 4 گیگ با باس 1600 دارم 

مادربردم asus p8p67 le هست

سی پی یو هم i3 2100 هست

وقتی تو بایوس میرم زده 8 گیگ رم با با 1333 مادربردم ساپورت میکنه اما مشکل از سی پی یو هست درسته؟ راه حلی جز تعویض سی پی یو نیست درسته؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام دوستان من دوتا رم 4 گیگ با باس 1600 دارم 

مادربردم asus p8p67 le هست

سی پی یو هم i3 2100 هست

وقتی تو بایوس میرم زده 8 گیگ رم با با 1333 مادربردم ساپورت میکنه اما مشکل از سی پی یو هست درسته؟ راه حلی جز تعویض سی پی یو نیست درسته؟

پروفایل XMP رو برای رم ها از داخل بایوس انتخاب کردین؟

(مشکل از CPU نیست و می تونه ساپرت کنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک توصیه بکنم شما حتما از ویندوزی بجز ویندوز 8 استفاده میکنید. برای اینجور تغییرات ویندوز 8 دیگه بالا نمیاد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم زمانی که ویندوز هشت داشتم مشکل شما رو داشتم رفتم توی بایوس و باس رم ها رو تغییر دادم و ویندوز8 دیگه بالا نیامد اما با ویندوز7 اصلا این مشکل رو نداشتم و ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس مشکل حل شد دیگه ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان من  دوتا رم کوریسر ایکس ام اس 4 گیگ با 1600 دارم اگه یه کوریسر 8 گیگ ونکوانس باس 1600 بگیرم با هم کار میکنن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجایی که میدونم باید چیپاشون یکی باشه تا کار کنن . مثلا ئ. تا ماژول 4 گیگ رم کورسیر ونجنس را که هر کدام جدا گانه باشن راحت با هم کار می کنن ولی ممکنه اینا که مدلاشون با هم فرق می کنه دچار مشکل شن .

2- خوبه گارانتی باشه . چون اگر سوخت راحت معمولا عوض می کنن . رم چیزی نیست که بشه تعمیرش کرد

لینک به دیدگاه

درود

کنار هم کار میکنن مشکلی نیست ولی این کارو نکنی خیلی بهتره چون پرفورمنست واقعا میاد پایین!

یا دوتا4رو بفروش دوتا 8بخر یابه جای اون تک ماژول 8 دوتا 4 XMS3 دیگه بگیر!

اولویت با دوتا 8 گیگ هست

بدرود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...