رفتن به مطلب

بالا نيامدن ويندوز

makoo_city
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقتي سيستم در حال بالا آمدن است يكدفعه گير ميكند ايراد از كجاست؟:D(

لینک به دیدگاه

فکر کنم رم یا پاور ایراد داشته باشه :D

شاید هم ویندوز ایراد داشته باشه شاید هم هارد.باید خودتون تست کنید نمی شه گقت فلان چیزشه.

لینک به دیدگاه

یه کم اطلاعات بیشتر بدین

مثلاً قبل از تست گیر میکنه یا بعدش؟

اروری هم میده یا نه؟

...

1001 مشکل ممکنه باعث بالا نیومدن بشه...

چند تایی اش رو این دوستمون گفت:D

شما یه کم بیشتر توضیح بده

لینک به دیدگاه

سلام ! من فکر میکنم از ویندوز باشه ! البته به گفته دوستان باهاس بیشتر توضیح بدید ! مثلا بگید ایا اورکلاک میکنید یا کردید ؟ یا خلاصه تغییری چیزی این اواخر داشتید یا نه ؟ همچنین لیست قطعات تون رو هم بفرمایید یا هر توضیحی که امکان این ایراد رو داشته باشه ؟

موفق باشید / بازنده

لینک به دیدگاه

ببخشید مشکل از رم بود متاسفانه به جای 1گیگ 256مگابایت رم روش انداخته بودند خودم هم خبردار نبودم یه دو گیگ روش انداختم مشکل حل شد ممنون از دوستان=d>

لینک به دیدگاه

ببخشید مشکل از رم بود متاسفانه به جای 1گیگ 256مگابایت رم روش انداخته بودند خودم هم خبردار نبودم یه دو گیگ روش انداختم مشکل حل شد ممنون از دوستان=d>

دوست عزیز ویندوز ایکس پی با رم 128 هم بالا میاد.ربطی به حجم رمتون نداشت.اما امکان داره رمتون نقص فنی داشته.خداروشکر که حل شد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بنده یک سیستم xpc دارم که فقط xp سرویس پک یک روی آن نصب میشود ( گفته اند بعلت مادربرد موجود در آن) آیا می توانم سرویس پک دو یا سه روی آن نصب نمایم در ضمن گرافیک آن unboard است آیا امکان نصب گرافیک بالا وجود دارد (Gforce 256):(

لینک به دیدگاه

بنده یک سیستم xpc دارم که فقط xp سرویس پک یک روی آن نصب میشود ( گفته اند بعلت مادربرد موجود در آن) آیا می توانم سرویس پک دو یا سه روی آن نصب نمایم در ضمن گرافیک آن unboard است آیا امکان نصب گرافیک بالا وجود دارد (gforce 256):(

ببینید نصب از نظر من میتونید بکنید مشکلی نداره.ممکنه کارت گرافیک انبورد شما رو نتونه ویندوز بشناسه یا درایورش و نداشته باشه.اینکه میتونید گرافیک نصب کنید یانه برمیگرده به مادربوردتون.شما ابتدا قطعاتتون رو بگید چی دارید ما کمکتون میکنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...