رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید بورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

سال نو مبارک

راستش یه برد دارم میگیرم Asus Maximus IV Extereme  برد کار کرده هست دو سال گارانتیش مونده می خوام ببینم چه قدر می ارزه

خیلی هم تر و تمیز هست

لطفا ً کمکم کنید

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

درود

عزیزمادربرد روازداخل فروم دارین تهیه میکنین؟

اگه اورنشده باشه و سالم باشه حدود800 ارزش داره باز هم باید دید اگه امکانش هست عکس بذارین

لینک به دیدگاه

درود

عزیزمادربرد روازداخل فروم دارین تهیه میکنین؟

اگه اورنشده باشه و سالم باشه حدود800 ارزش داره باز هم باید دید اگه امکانش هست عکس بذارین

درود دوست گلم

نه تو فروم نیست عکس نمی تونم بزارم ولی چیزی که خودم دیدم خیلی تمیزه و فقط برا گیم استفاده شده دو سال از گارانتیش باقی مونده

لینک به دیدگاه

تمیز بودن اونقدر ملاک نیست

باید دید بورد تعمیر نشده باشه یا تو تست اورکلاک سنگین نشده باشه!شما اگه700بخری برد کردی 750 شیرین

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز درسته مین غولی هست ولی بنظرم شما که میخای 700 خرج کنی 100 200 بزار روش یه مین z77 بگیر هم آک هست و خیالت راحت هم جدید تر هست و بهتر میتونی بفروشی.میدونی که مینی که گفتی p67 هست.

لینک به دیدگاه

تمیز بودن اونقدر ملاک نیست

باید دید بورد تعمیر نشده باشه یا تو تست اورکلاک سنگین نشده باشه!شما اگه700بخری برد کردی 750 شیرین

موفق باشی

بزرگوار سیستم توسط خودم جمع شده برا مشتری کیس گیم هست بعد بچه اول دبیرستان اورکلاک چه میدونه !!!  گفتم فقط برا گیم استفاده شده

ویرایش شده توسط EPSON
لینک به دیدگاه

دوست عزیز درسته مین غولی هست ولی بنظرم شما که میخای 700 خرج کنی 100 200 بزار روش یه مین z77 بگیر هم آک هست و خیالت راحت هم جدید تر هست و بهتر میتونی بفروشی.میدونی که مینی که گفتی p67 هست.

درود دوست گلم p67 هم برا من زیاده

لینک به دیدگاه

ها پس خوب بید جیگر

750ازش بخر نه سیخ بسوزه نه کباب!

ماهم راضی هستیم ;)  :wub:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...