رفتن به مطلب

خریدار گرافیک GTX 680 یا GTX 670 ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

msi gtx 680 2g چقدر قیمت میذاری؟قیمت خودت بگو پ خ کن!

لینک به دیدگاه

درود داداش خوبی

به نظر من شما این مدل رو بردارین با اون بودجه ای که دارین

Inno3D iChill GTX 670 2GB HerculeZ 3000

یا میتونین 660Ti همین مدل رو بردارین!

یکی از دوستان مدل 660ti رو خریدن کاملا ازش راضی هستن هم در خنک کنندگی هم در نویز فن و کم صدابودن!

بدرود

لینک به دیدگاه

ممنون حمید جان چند هفته پیش کارت شما رو دوستم فروخت 1500 و 690 خرید ... 

ترجیح میدم برند پدر مادر دار بگیرم...

و اینکه 660 خوبه اما تفاوت محسوسی با 560 نداره ...

از طرفی مردم دل فروش ندارن !! شما رو نمیگم!! اما یکی کارت 670 رو 100 زیر قیمت نوش میفروشه و خب عمرا کسی بخره چون کسی که بخواد 1600 بده لنگ 100 تومن نیست !! میره نوشو میخره خیالشم راحت تره !!

لینک به دیدگاه

خواهش

اون دوستت خیلی مایه داره که میره 690 میخره میشناسمش! :p

ما فقیر فقرا به همین راضیم!

در هر صورت امیدوارم چیزی که مورده نیازته پیدا کنی!

راستی یه چیزی این gtx 580 asus dc ii top رو نمیخای؟نو هم هست قیمت هم خوب میگه از بچه های فرومه 1300گذاشته!

لینک به دیدگاه

میشناسیش ؟ کیه؟

مرسی

نه نسبت به 670 خیلی ضعیف تره ... من هر روز کارت نمیخرم که :D میخوام چیزی بگیرم که تا 2 سال ساپورتم کنه !! حالا عجله ندارم پیدا میشه بالاخره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا فقط msi یا asus ؟ 670 الان inno3d سری iChill خیلی عالیه. هم برد 680 هستش و هم کولر عالی و کم صدا. اگر مدل واترکولش رو بگیرید که محشره. مموری 4گیگ هم داره و صدای فن در حد صفر و دمای زیر 50 درجه!

من جای شما باشم پول بیخودی برای ASUS که بی دلیل هم اینجا گرونتره و قیمت جهانیش با بقیه تفاوت چندانی نداره نمیدم

لینک به دیدگاه

بحث کیفیت هست .. اگه مشکلی نداشتن به اندازه اونا مطرح بودن ...

الان کارت 670 شما چه برندیه؟

لینک به دیدگاه

در مورد Inno3D اگر به بردهاش دقت بکنید می بینید برد بسیار ساده ای دارن. میشه گفت از رفرنس هم ساده تر. در صورتی که بردهای MSI و Asus خیلی قوی تر و پیشرفته تر هست. البته این ها بیشتر برای اورکلاکرها کاربرد داره.

پ.ن: با تشکر از فرجام :lol: :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته من از دید اورکلاک سنگین گفتما :دی

ولی برای گیم خوبن با میاینگین دمای پایینشون :دی

لینک به دیدگاه

منم باید بگم که برد های اسوس و MSI  حتی مدل های رفرنسشون خیلی بهتر از رفرنس بورد های INNO 3D یا  POWER COLOR و... هست . 

شاید 10 تا سیستم اکسترم با گرافیک های برد اسوس جمع کردم و مشتری ها همگی راضی از کار بودن . 

ولی یادمه یکبار 560 بورد inno 3d  بستم که مشتری از خوب نبودن کیفیت ساخت بورد نسبت به اسوس از دست من شاکی بود . 

البته این به این معنی نیست که اسوس و msi فقط باید انتخاب بشن . برای یک کاربر معمولی خرید بورد های دیگه هم توصیه میشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بحث کیفیت هست .. اگه مشکلی نداشتن به اندازه اونا مطرح بودن ...

الان کارت 670 شما چه برندیه؟

کیفیت چیپ مهمترین چیزه که همشون تولید Nvidia هستن و ربطی به برند کارت نداره. البته مدار تغذیه هم مهمه که در اکثر برند ها خوبه

مطرح بودن تو جهان رو ملاک قرار بدید نه ایران. کارت من Gainward هستش که واترکولینگ هم روش نصب کردم و حداکثر دماش زیر 50 درجه هستش

قبلش Asus داشتم که فروختم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های ظاهری و البته فنی این عکسها رو ببینید استارتر عزیز که عکس از زیر کولر یعنی در واقع بورد 4 تا برند مختلف کارت 680 هستش که اولی مثل رفرنس و بقیه...

(روی عکسها کلیک کنید خودشون در صفحه جدید باز میشن)

Ino3d GTX680 Ichill

69024896756133501864_thumb.jpg

MSI GTX680 LIghtning

64130139375376388630_thumb.jpg

EVGA 680 Classified

34827875825007203534_thumb.jpg

Asus GTX680 DCU2 Top

68615030467847241668_thumb.jpg

البته اگه هدف فقط گیم باشه من هم باشم رفرنس میگیرم اما اگه پای چیزای دیگه در میون باشه.....

لینک به دیدگاه

ino3d shabihe in yatimas :D

berande EVGA fek konam berande khoobi bashe beyne powe color o inno 3d va ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ino3d shabihe in yatimas :D

berande EVGA fek konam berande khoobi bashe beyne powe color o inno 3d va ....

EVGA یکی از بهترین هاس اگر بالاتر از ASUS و MSI نباشه پایین تر هم نیست

لینک به دیدگاه

evga من داشتم gtx580 خوب بوده اگه بتونی zotac پیدا کنی واقعا محشره !من 580zotac رو داشتم باورت نمیشه از

phantom   gainward،dc ii top asus

تو3dmark امتیاز بالاتری میداد!بدون اورکلاک هم بوده مدل رفرنس هم بوده که به یکی از بچه های فروم فروختم!

مستندات تست ها هم موجوده!

core clock 772 بود من تا 960بالا بردم بدون هیچ کولینگی با یکم ولتاژ!فوق العاده!

اگه پیدا کردی zotac رو حتما بخر تا آخر عمرت پشیمون نمیشی!واقعا بی نظیربود من خودم پیدا نکردم وکرنه حتما میخریدم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
برای اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت های ظاهری و البته فنی این عکسها رو ببینید استارتر عزیز که عکس از زیر کولر یعنی در واقع بورد 4 تا برند مختلف کارت 680 هستش که اولی مثل رفرنس و بقیه...

(روی عکسها کلیک کنید خودشون در صفحه جدید باز میشن)

Ino3d GTX680 Ichill

69024896756133501864_thumb.jpg

MSI GTX680 LIghtning

64130139375376388630_thumb.jpg

EVGA 680 Classified

34827875825007203534_thumb.jpg

Asus GTX680 DCU2 Top

68615030467847241668_thumb.jpg

البته اگه هدف فقط گیم باشه من هم باشم رفرنس میگیرم اما اگه پای چیزای دیگه در میون باشه.....

خیلی ممنون فرجام جان. جالبه که اورکلاکری مثل kIngpIn حتی به این مدار تغذیه که 3-2 برابر مدار ریفرنس آمپراژ تحمل میکنه هم راضی نمیشه و برای رکورد زدن یه مدار تغذیه جدا در حد هیولا به جای این ها به کارت وصل میکنه!! 

به نظر من هم اگر نمیخواید کارت رو زیر نیتروژن ببرید و رکورد بزنید و حد اکثر میخواید یه اورکلاک معمولی با واترکولینگ داشته باشید، برد های ریفرنس کاملا جوابگو هستند و نیازی به هزینه خیلی بیشتر برای برد های تقویت شده مثل همین ها که عکسشون هست ندارید.

اما اگر میخواید رکورد بزنید ممکنه نیاز به دستکاری داشته باشند . مثل این :

post-6808-0-46620400-1364724890_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز اگر شما قصدت اورکلاک حرفه ای نیست بهتره که از بورد های رفرنس استفاده کنی که از نظر من بورد GAINWARD
 رفرنسش . عالیه . چون هم قیمتش به صرف تر هست و هم اینکه میتونه تا مدت ها جوابتون رو بده . در ضمن اگر بورد تقویت شده بخرید و باهاش گیم بزنید . فقط 500 تا 600 تومن پول ریختید توی آب جوب . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا به نظر من خریدن بورد غیر رفرنس برای کسی که اور هم نمیکنه خیلی هم پول دور ریختن نیست!

من خودم 670dcii top ایسوس دارم و یکی از دوستام 670 رفرنس داره بورد کلاب3 دی یا اینو 3 دی یه اینجور اسمی داره

اون با اور تا خرخره تونسته در تست 3D Mark 11 قسمت fire strike امتیاز 6080 بگیره! من که اصن نمیدونم اور چیه بدون هیچ دستکاری امتیاز بین 6200 تا 6300 میگیرم! تازه اون قطعات دیگه هم اور کرده بود....

به نظر من 500 یا 600 تومن پول بیشتر دادن ارزشش داره(نظر شخصی)

لینک به دیدگاه

اقا من اصلا اور نمیدونم چیه ... فقط برای گیم میخام ... مساله اینه که فردا یه برند نگیرم که همش خراب بشه بسوزه و این مشکلا

لینک به دیدگاه

داداش اگه پیدا کردی 670یا 680 zotac رو بگیر عالی گارانتیشم که فوق العادست  آواژنگ!!!خیال خودتم راحت کن!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...