رفتن به مطلب

خرید کارت گرافیک از سری ati

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه

کارت گرافیک مدل های زیر یا قویتر و ارزونتر :lol: خریدارم (نون خشکیه نون خشکی.......)(یه جفت دمپایی بیار یه جوجه ببر.  :D  )

بیشتر سری 4 8 00 یا 5700یا 5800یا5 900 یا 6700 یا 6800 یا 6900باشه

یا سری های بالاتر که رقم سومش 7یا 8 یا 9 باشه

قیمت توافقی

ویرایش شده توسط alimeysammahdi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من یه 4870 x2 سالم و تمیز با جعبه و تمامی متعلقات دارم اگه خواستی عکس هم برات آپ می کنم قیمت مورد نظرتو پ.خ کن (اینم بگم این کارت نون خشک یا دمپایی ابری نیست :p )

ویرایش شده توسط cmmr
لینک به دیدگاه

PowerColor 4890 1gb GDDR5 موجوده 250 تومن. خریدار بودی راه میام.

ویرایش شده توسط I am Sprattyyy
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من یه 4870 x2 سالم و تمیز با جعبه و تمامی متعلقات دارم اگه خواستی عکس هم برات آپ می کنم قیمت مورد نظرتو پ.خ کن (اینم بگم این کارت نون خشک یا دمپایی ابری نیست :p )

سلام

قیمت ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.من نمیتونم جنسی که ندیدم قیمت بزارم.

شما با توجه به شرایطش یه قیمت بهم بده یا با هم معامله میکنیم یا نه

(ولی حداقل قیمت بهت میدم اگه تعمیری باشه و هیتر به رم و جی پی یو نخورده باشه .مثلا hdmiعوض کرده باشی 180-200)

اگه که  نه به نسبت قیمت میره بال اولی اگه رم و.... عوض کرده باشی من خریدار نیستم(چون میدونم باز میسوزونه)

اگه تونستی قیمت از کسی بگیر بهم بگو.

موفق باشی

لینک به دیدگاه

PowerColor 4890 1gb GDDR5 موجوده 250 تومن. خریدار بودی راه میام.

سلام دوست عزیز.اگه امکانش هست ادرس دقیق کارت گرافیک رو تو سایت سازنده برام بزار ببینم از کدوم نوعش هست.

این شرکت مدل های متفاوتی از این کارت درست کرده. اگه جزء سفارش اروپا باشه به این قیمت خریدارم.اگه هم نبود قیمت اخر رو برا پ خ کن

تعمیری هست یا نه.دست خونه دار بوده یا دست به دست چرخیده

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.اگه امکانش هست ادرس دقیق کارت گرافیک رو تو سایت سازنده برام بزار ببینم از کدوم نوعش هست.

این شرکت مدل های متفاوتی از این کارت درست کرده. اگه جزء سفارش اروپا باشه به این قیمت خریدارم.اگه هم نبود قیمت اخر رو برا پ خ کن

تعمیری هست یا نه.دست خونه دار بوده یا دست به دست چرخیده

ممنون

داداش بفرما شماره تماس بگیر: 09364237397 - حسین رضایی

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دیشب که معجزه نشد

بزار متوسل بشیم به عصای موسی شاید این سایت باز شد یه کارت گرافیک دلخواه من بیرون پرید(صحنه عصر یخبندان اون سنجاب که به بلوط طلایی میرسه) :lol: :D

لینک به دیدگاه

نه از عصای موسی هم فایده نشد.پس 4شنبه میام ببینم یه گرافیک از تخم بیرون میاد یا نه

کسی اومد من نبودم شمارم تو امضا هست مدل با قیمت رو اس ام اس کنه

ممنون

لینک به دیدگاه

چرا کسی نمیفروشه

انشاالله گرافیک ارزون شه برم نوش رو بخرم :angry:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...