رفتن به مطلب

تسلیت

makoo_city
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

o:-)(:D(باخت تیم ملی ایران رو در مقابل عربستان به تمام لیونی ها تسلیت میگم

ما واقعا تو دفاع مشکل داریم

با این نتایج فکر نکنم دایی بتونه جای خودش رو حفظ کنه

لینک به دیدگاه

منم تسلیت میگم...

هیچ ربطی به علی دایی نداره... دایی بهترینه... بازیکنا بی غیرت تشریف دارن

لینک به دیدگاه

منم تسلیت میگم...

هیچ ربطی به علی دایی نداره... دایی بهترینه... بازیکنا بی غیرت تشریف دارن

ما با تمام بضاعتمون بازی نکردیم.علی کریمی پشت تیم هست تا وقتی علی دایی گم شه بیرون.بازیکنا کلی هم شرف وغرور دارن.ایول به همشون.نوکر همشونم هستم.شما چرا تا یه چیزی میشه پشت میکنید به همه.این رسمش نیست تیم روزای برد حامی نمیخواد روزهای باخته که باید حمایتشون کرد.در ضمن دوستی که تو موضوع نوشتید تسلیتوهر شکستی اغاز پیروزیست موضوعتون خیلی بچگانست.:D

لینک به دیدگاه

با سلام

اول از هر چیزی دوستان لطف کنند محترامانه صحبت کنند تا به کسی بی احترامی نشه.

دوما اگه لطف کنند بحث رو با بار عملی فوتبال دنبال کنند خیلی بهتر هستش تا اینکه همینجوری یه چیزی رو بیان کنند.

سوما بنده هم دوست دارم تو این بحث شرکت کنم چون یه چیزایی از فوتبال سرمون میشه...

لینک به دیدگاه

نمی دونم تا یه گل میزنیم میکشیم عقب

عربستانی ها توی این چند بازی با ایرانی ها بد جوری بن بنستشون کردن

مخصوصا استقلال که من خیلی ناراحت شدم

لینک به دیدگاه

کره ای ها تو عربستان این تیم رو دوهیچ میبرن اونوقت ما در آزادی و در مقابل صد هزار تماشاگر دویک بازی رو میبازیم

لینک به دیدگاه

کره ای ها تو عربستان این تیم رو دوهیچ میبرن اونوقت ما در آزادی و در مقابل صد هزار تماشاگر دویک بازی رو میبازیم

بازی بردوباخت داره مدافع عنوان قهرمانی اروپا تو زمین خودش 4تا از لیورپول خورد هیچکی حرف نزد اخر بازی همه یکصدا تیمشون منچسترو تشویق کردند منم که عاشق منچسترم تودلم گفتم انتقام میگیریم.باا بازی بردوباخت داره دیگه.اصلا ما تاکتیکمون مشکل داشت این حرف شما درسته تا یه گل زدیم کشیدیم عقب که این تفکرات اقای دایی هست به بازیکن ربطی نداره بازیکنا فقط سرباز هستند ودایی فرمانده

لینک به دیدگاه

با سلام

اول از هر چیزی دوستان لطف کنند محترامانه صحبت کنند تا به کسی بی احترامی نشه.

دوما اگه لطف کنند بحث رو با بار عملی فوتبال دنبال کنند خیلی بهتر هستش تا اینکه همینجوری یه چیزی رو بیان کنند.

سوما بنده هم دوست دارم تو این بحث شرکت کنم چون یه چیزایی از فوتبال سرمون میشه...

دوست گرامی من فکر نمیکنم تو این تاپیک به کسی بی احترامی شده باشه من و دوستان دیگر فقط نظرشون رو گفتند.باتشکر از پیگیریتون

لینک به دیدگاه

تیم منچستر(که من عاشقشم)12تا بازی رو می بره یکی رو می بازه ولی تیم ملی چی؟ 4بازیه یا داریم مساوی می کنیم یا می بازیم

لینک به دیدگاه

تیم منچستر(که من عاشقشم)12تا بازی رو می بره یکی رو می بازه ولی تیم ملی چی؟ 4بازیه یا داریم مساوی می کنیم یا می بازیم

ای ولله بزن قدش پهلوون=d> من کوچک هوادارای منچسترم.به نظر من به دایی خیلی فرصت دادن بیچاره قلعه نوعی با چندتا نتیجه متوسط بیرونش کردن دایی رو این همه فرصت دادن

لینک به دیدگاه

به نظر بنده بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی همون قلعه نوعیه

لینک به دیدگاه

از اینها بگذریم به نظر شما نتیجه بازی اسپانیا با ترکیه چند چند خواهد شد؟؟؟نظر من:2_0 اسپانیا

لینک به دیدگاه

به نظر بنده بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی همون قلعه نوعیه

بابا قلعه نوعی رو هم دیدیم چیکار کرد بزرگترین گاف تاریخ مربیگری ایران رو داد. عوض کردن دروازه بان درست سر پنالتی.

.

.

.

در کل ایران مربی . دفاع و دروازه بان نداره.

من خودم یکی از طرفدارهای علی دائی هستم اما مثل اینکه علنا مربی نیست!:D

لینک به دیدگاه

من میگم واسه تیم ملی ایران الکس فرگوسن هم نمی تونه کاری کنه

این یکی رو هستم با این بازیکنها !!!!

به جای دفاع 4 تا درخت کاشته بودن شاید توپ را تو هوا یه کاریش میکردن. :D

لینک به دیدگاه

spania1turkay1

با این طوفانی که ترکیه در جام جهانی داشت حتی برد اسپانیا هم دور از دسترس نیست

لینک به دیدگاه

با این طوفانی که ترکیه در جام جهانی داشت حتی برد اسپانیا هم دور از دسترس نیست

البته طوفان اسپانیا رو فراموش نکنید

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید در حضور بزرگان سایت اصاعه ادب میکنم...

تیم ملی ما دیگه اون قبلی نیست.

طرف میگه من که پولم ومیگیرم برای چی خودمو بکشم توزمین

تیم ما پولکی شده

حیف اون 100 هزار تماشاگر...

غیرتشونو بازیکنای ما بوسیدن گذاشتنش کنار....

یا حق

لینک به دیدگاه

من نه به ایران تسلیت عرض می کنم نه به عربستان تبریک می گم :D

دلایل :

1-ایران 10-20-30-40 می کنه بازی می کنه.بازیکنا چشاشونو می بندن سانتر می کنن.فرقی نمی کنه از کجای زمین.مهم اینه که سانتر کنن و بگن : خدا کریمه به یکی رسید رسید نرسید دوباره سانتر کنید خدا بزرگه یه چیزی میشه شاید گل به خودی زدن عربا.

2-بازیکنایه ایران نذاشتن مردم نبود علی کریمی رو حس کنن.با هم توافق کردن هر وقت توپ یه یکی از بازیکنا رسید بقیه وایسن نگاه کنن لاس بزنن اون یه نفر که پا به توپه 11 نفر رو دریبل کنه گل بزنه تا بهترین گل مسابقات انتخاب بشه.هر چی باشه نمی تونن سعود کنن.حداقل شانسمونو امتحان کنیم شاید بهترین گل مسابقات رو با دریبل کردن 11 نفر بزنیم.

3- تنها کسی که عرب ها باید ازش می ترسیدن نبود.کریم سیبیل رو میگم (کریم باقری).چون بین 11 نفر فقط اونه که از نقطه شروع بازی به طرف دروازه عربا سناتر نمی کشه و می تونه شوت بزنه.البته اونم باید 10 شوت پشت سرهم بزنه.9 تاش بره بوخوره تو صورت ؟ و 1 هم تو 4چوب باشه.حالا معلوم نیست اونی هم که تو 4 چوبه گل هست یا نه؟

و اما همه اینا یه طرف نکته اصلی یه طرف:

اگه می خوایید بدونید چرا عربستان برای ایران تلسم هسته پیام خصوصی بدید بهتون می گم.اینجا نمی شه گفت.ولی توصیه می کنم همه بدونن چیه تا دفه بعد که ایران با عربستان بازی داشت یک نفر از شما هم وقتشو تلف نکنه بازی رو نگاه نکنه.

در ضمن علامت سوال هم که در بالا هیت در پیام خصوصی گفته میشه کی هست

لینک به دیدگاه

واقعا چقدر پول الكي ميدن پاي اين فوتبال !!!!

كاشكي نصفشو توي يه ورزش ديگه مثلا كشتي خرج كنن !!!

لینک به دیدگاه

خلاصه تیم ملی ایران درست بشو نیست من نمی دونم چرا مربیا از آرش برهانی استفاده نمی کنند؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

من هم کاملا با شما موافقم اگه یک سوم بودجه فوتبال رو به کشتی یا تکواندو اختصاص بدهند واقعا پیشرفت شگرفی را در این عرصه های ورزشی مشاهده خواهیم کرد

باز هم میگم فوتبال ایران درست بشو نیست

لینک به دیدگاه

سلام هیچی نمی تونم بگم

فقط سکوتی می کنم سنگین تر از فریاد !!!

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...