رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد Creative ZEN X-Fi2 8GB

No 0ne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز و استادان فروم ، امیدوارم که همه خوب باشید.
دوستان یه سوال داشتم در مورد پلیر Creative ZEN X-Fi2 8GB 
بنده امروز این پلیر به دستم رسید ، الان تستش کردم ، متاصفانه صداش در حد یه mp3 پلیر 40 تومانی هست. تنظیمات صدا رو خیلی بالا پاین کردم و همه جوره امتحانش کردم ، ولی درست نشد ، سوالم این هست که کیفیت این پلیر باید اینجوری باشه؟؟؟؟!!!! 
من تا حالا MP4 حرفه ای نداشتم ولی صداش رو با یه پلیر مارشال 40 تومانی که مقایسه می کنم ، مارشال بیس طبیعی و عمیق تر ، تریپل نرمال و تا حداکتر ولوم میشه بدون مشکل گوش داد.
با هدست کرتیو HQ-1400 و هندزفری های خود پلیر کرتیو امتحان کردم.
ولی کرتیو رو که مقایسه میکنم صدای ترپیلش تو ولوم بالا غیر قابل تحمل هست ، یه جورایی صوت میزنه ، بیس از مارشال یه زره بیشتر هست ولی عمیق و طبیعی نیست ، تکنولوژی X-FI و bass boost و اکولایزر های مختلفش رو امتحان کردم ولی صداش در یک کلمه: افتضاح هست.

کلا صداشون همینجوری هست این پلیرها؟ یا این مشکل داره؟  من انتظار یه کیفیت صدای عالی رو داشتم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر MP4 های این شرکت صدای خروجی ضعیفی دارن نگران نباش مال من هم همین کریتیو هست درضمن هدفونی که توی جعبش هست بسیار بی کیفیته و نویز زیادی داره ولی کیفیت ساخت خود دستگاه خیلی بالاست

لینک به دیدگاه

اکثر MP4 های این شرکت صدای خروجی ضعیفی دارن نگران نباش مال من هم همین کریتیو هست درضمن هدفونی که توی جعبش هست بسیار بی کیفیته و نویز زیادی داره ولی کیفیت ساخت خود دستگاه خیلی بالاست

دوست من چطور ممکن هست؟ 

واقعا از شرکت کرتیو بعید هست ، من باورم نمیشه ، باید مدل های m100 یا m300 رو تست کنم ببینم چطوره صداشون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سه مدل رو تست کردم که به این نتیجه رسیدم خیلی هم برام تعجب آور بود ولی از خریدت پشیمون نمیشی و ردش نکن بره

لینک به دیدگاه

من سه مدل رو تست کردم که به این نتیجه رسیدم خیلی هم برام تعجب آور بود ولی از خریدت پشیمون نمیشی و ردش نکن بره

3 مدل mp4 بودند؟ یا mp3? 

فکر میکنم فقط mp4 ها کیفیتشون خوب نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 مدل mp4 بودند؟ یا mp3? 

فکر میکنم فقط mp4 ها کیفیتشون خوب نیست.

یکیش MP4 بود که مال خودمه باز هم کیفیت MP3 ها بهتر بودن ولی نمیشه که صدا رو فدای کیفیت کرد. این مدلی رو که داری دو دستی بچسب خیلی خوبه خیلی روی صداش زوم نکن مگر اینکه بخوای با هدفون های حرفه ای گوش بدی مثل AKG اونوقت که صدا از کیفیت براتون مهمتر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی من با عوض کردن هدفون تا 40 درصد افزایش کیفیت داشتم و به اونچیزی که میخواستم رسیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوست عزیز اگه شما از خروجی صدای پلیرتون ناراضی هستی میتونی یه هدفون امپلی فایر بخری.برای مثال من یه لینک براتون گذاشتم میتونید از یه امپلی فایر مثل اون استفاده کنید که خیلی بزرگ نباشه.

http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=64405

البته کمی خرج بردار هست ولی از خرید یه پلیر دیگه میتونه بهتر باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...