رفتن به مطلب

تسلیت ویژه به برادر عزیزم

MR PC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

انالله و انا الیه راجعون

متاسفانه با خبر شدیم که با نهایت تاثر و تاسف والده گرامی جناب اقای علیرضا فروزانی [arman pc] امروز به رحمت ایزدی پیوستند.علی جان میدونی عین برادرم هستی و دوستی نزدیکتر از تو ندارم.مادرتون واقعا زن نورانی ومومن و خیری بودند که عمری در راه عبادت وخدمت به خلق خدا و باز کردن گره از کار خیلی از بنده های خدا سپری کردند و به جرات عرض میکنم نظیر ایشون در این روزگار بسیار کم پیدا میشد.من نمیدونم چی باید بگم......فقط میدونم که عین مادر خودم بودند و با شنیدن این خبر من و خانوادم در اندوه عمیقی فرو رفیتم که با ساعتها زاری هم آروم نشدیم و نخواهیم شد.

:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:D(o:-)(o:-)(:D(:D(o:-)(o:-)(

از درگاه خداوند متعال برای آن روح بزرگ و فداکار طلب مغفرت دارم و امید وارم روح بزرگشون قرین رحمت و مغفرت خداوند و در جوار اولیا الله باشند و برای شما و خانواده محترمتون طلب صبر از درگاه خداوند دارم.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

من ءامن بالله و الیوم الاخرت و عمل صالحآ لاخوف علیهم و لا یحزنون

من هم به نوبه ی خودم درگذست این عزیز رو به علیرضا جان و بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم و آرزوی فردوس برین برای این عزیز از خداوند متعال خواستارم.

لینک به دیدگاه

من ایشون رو نمیشناختم ولی به نوبه خودم از خداوند منان براشون طلب مغفرت وبرای بازماندگان ان عزیز صبر و شکیبایی ارزو میکنم.انشاالله غم اخرتون باشه

لینک به دیدگاه

دوست من ! تسلیت ! میدونم برای شما هیچ درمانی وجود نداره ! و بعید میدونم حتی حرفای ما رو بخونید و یا اصلا بفهمید ! فکر کنم یکی دو نفر توی این سایت باشن که میدونن ایشون الان در چه حالین !

بنظر من تنها کاری که از دست ما بر میاد ! به احترام دوست عزیزمون ! ( arman pc ) اینه که برای شادی روح مرحومه ! والده ایشون و تمام رفتگان جمع ! فاتحه ای نثار کنیم ! صلوات و الاخلاص !

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

با سلام .

علیرضا جان واقعا تسلیت عرض میکنم نمیدونم چی بگم العا اذان مغرب هم هستش و برای شادی روح مادر بزرگوارتون فاتحه ای فرستادم و انشاا.. روحشون شاد باشه و خدا به شما و خانواده محترمون صبر بده واقعا غم بزرگیه از دست دادن مادر من رو هم در غم خودتون شریک بدونید .

لینک به دیدگاه

سلام من هم به نوبه خودم در گذشت والده گرامیتان را تسلیت عرض مینمایم امیدوارم آخرین دفعه ای باشه که از این خبر ها توی انجمن میشنویم!

فاتحه ای فرستادیم دوستان عزیز اگر کسی میتونه حتم به مجلس ترحیم بره!

و همچنین امیدوارم آخرین غم شما باشه!

با آرزوی موقت و سربلندی در تمامی لحظات زندگی برای شما!

آرمان

لینک به دیدگاه

با سلام

بازگشت همه به سوی اوست

من هم به نوبه خودم به علیرضای عزیز تسلیت میگم و امیدوارم غم آخرشون باشه

لینک به دیدگاه

من به دوست عزيزمون آقا آرمان تسليت ميگم . ايشالله غم آخرتون باشه و مادرتون با حضرت فاطمه زهرا محشور بشن !!!

براي شادي روح مادر دوست عزيزمون آقا آرمان و مادر بزرگم اجماعا يه صلوات و يه حمد و توحيد بگيد !!!

اللهم صل علي محمد و آل محمد !!!!...

لینک به دیدگاه

سلام منم چیزی نمی تونم واقعآ بگم (فقط سکوتی می کنم سنگین تر از فریاد )

انشااله روح اون مغفوره محترمه در زیره سایه حق تعالی مورد مغفرت حضرت ایزدی قرار بگیرد

و در اینجا یک شعری در مورد مادر وصف کردم که براتون می نویسم :

پاكي قدمش صفاي وجودش. سنگي و سكوتش نجابت غرورش. و من تنها مادر ميخواندمش.

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

نمی دونم چی بگم فقط از همه شما دوستان تشکر وقدردانی می کنم به خصوص مهرداد خان ، امیدوارم رنگ غم را هیچوقت نبینید

میرن آدمها از اونها فقط خاطره هاشون به جا میمونه

واقعا زندگی بدون مادر نمیشه پس دوستان قدر مادرتون را بدانید

آفتابی در جهان تابید و رفت

عمر کوتاهش جهان را دید رفت

دست گلچین فلک با دست جور

غنچه امید ما را چید و رفت

:((

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

ارمان جان من همین الان تاپیک رو دیدم واقعا هیچ دردی بدتر از نداشتن کسی نیست که باید داشت . ما همیشه افسوس خیلی چیزها رو میخوریم و غافل از اینکه چیزهایی داریم که هیچ چیزی جای اونها رو نمیگیره .

من با تمام وجودم بهتون تسلیت میگم و امیدوارم که روح ایشون همیشه شاد باشن و خدا بهتون و خانواده محترمتون صبر بده .

لینک به دیدگاه

منم واقعا متاسر شدم از این اتفاق و همین امروز صبح این تاپیک رو دیدیم

واقعا متاثر شدیم و خیلی تو فکر فرو رفتیم

انشالله خداوند به شما و خانواده محترم صبر عنایت کند خیلی خیلی سخته:(:(:D

لینک به دیدگاه

:D(:((:D(:eek:(:((:eek:(:eek:(:eek:(:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:

اميدوارم غم آخرتون باشه،منم تازه ديدم ،يه مدت نبودم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...