رفتن به مطلب

معرفی و بحث پیرامون radeon hd 4890

اشتراک گذاری

Recommended Posts

البته امید جان من راستشو بگم 1بار 4670 داشتم به مدت1ماه کارت خوبی بود اما تو برخی بازی ها گیر میداد.راستی من راجب صحبتهای گذشته جلوی همه از شما عذر خواهی میکنم.امیدوارم که باعث ناراحتی شما نشده باشم اما هر حرفی هم که زدم واقعا قسم میخورم قصد ناراحتی کسی رو نداشتم.والان دست دوستی به طرفتون دراز میکنم:D

سلام

سهیل جان خیلی جملتون قشنگ بود و بهترین کار رو کردید و هیچ چیز با ارزش تر از دوستی و در کنار هم بودن نیست البته طی بحثهایی هم که شد امید جان هم منظوری نداشتند ایشون رو شاید شما زیاد شناختی ازش نداشته باشید ولی من ایشون رو از وقتی که توی فروم عضو شدن میشناسم شخصی واقعا با اخلاق و دوست داشتنی هستند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 115
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

عزیز مشکل اینجاستکه این کارت با برخی اپلکیشن ها مشکل داره که برنامه نویسان ATI باید رفعش کنند.ببینید انویدیا هم بی نقضص نیست خیلی نقص داره ولی هر هفته داره درایورشو اپدیت میکنه اما چیزی که در ATI میبینیم خیلی کندتره

.انویدیا هر بازی جدیدی میاد میادو درایورشو برای بهینه کردن کارتش در اون بازی درایور جدید میده اما ATI یا نمیده یا اگه میده خیلی دیرتر

آخه اساسا همچین مشکلاتی وجود نداره و در واقع تو این چند ماه اخیر ATi خیلی تو درایور ها خوب عمل کرده.اگه شما شرایط عملکرد درایورها هم ببینید متوجه خواهید شد.

از طرفی خود ATi مثل روال گذاشته داره ماه به ماه درایور میده که سعی میشه عملکرد تو بازهای جدید بهتر و بهینه تر بشه.البته بیشتر رو دوهسته ای ها تاثیر گذار هستش.

یه سری صحبتها که میشه گفت شایعه ای بیش نبوده قبلا مطرح شده بود مثلا میگفتند ATi با کرایسیس و یا FarCry 2 و یا GTA IV مشکل داره ولی اصلا همچین مواردی وجود نداشته.اصلا اگه همچین مواردی هم وجود داشته باشه فاصله ها خیلی کم بوده.خیلی از گیمها هم هستند که nVIDIA نسبت به ATi ضعیفتره مثل Grid یا Fallout3 ولی کسی به ضعف کارتهای nVIDIA توجهی نداره.

البته امید جان من راستشو بگم 1بار 4670 داشتم به مدت1ماه کارت خوبی بود اما تو برخی بازی ها گیر میداد.راستی من راجب صحبتهای گذشته جلوی همه از شما عذر خواهی میکنم.امیدوارم که باعث ناراحتی شما نشده باشم اما هر حرفی هم که زدم واقعا قسم میخورم قصد ناراحتی کسی رو نداشتم.والان دست دوستی به طرفتون دراز میکنم:D

خواهش میکنم.بنده طی درخواست دیگر دوستان نسبت به بعضی پستهای شما به شما تذکراتی دادم وگرنه بنده قصد ناراحت کردن هیچ یک از اعضای محترم سایت رو ندارم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

امیدجان من بخاطر همین قضیه یکم سردرگم بودم.نمیدونم شما تاپیک فروش من و دومینیتور عزیز رو خودید یانه!من فردا با اقای حسینی میخوام صحبت کنم که کارتی که 18روزه ازش خریدم رو بفروشم مدلش 9800gt هست وکارت 4850 دومینیتور عزیز رو بخرم که اگه اقای حسینی برداره حتما این تعویض رو انجام میدم ومیدونم کارت 4850 بسیار سرتر از کارت فعلی خودم هست اما در مورد درایور همیشه از ati ترس دارم.بخاطر همین میگم من عاشق gta iv. هستم والان 42درصدشو رفتم وتموم نشده یکی از همین چیزهایی که باعث شده بود یکم سردرگم بشم اینکه یکی از دوستان به من گفتند حتی اگه 4870 هم بخری نمیتونی بیشتر از 20فریم توی این بازی بگیری گفت یکی از دوستانم این مشکلو داره با 4870.درحالیکه من با کارت خودم42تا فریم میگیرم.اگه واقعا مشکلی نداره بگید از این بابت خیالم راحت باشه

در مورد دومین صحبت هم بسیار عالی که همه مشکلات حل شد امدوارم روزهای خوشی تو این سال داشته باشیم درکنار هم چون امسال سالی بود که برای من رویایی شروع شد امیدوارم تا اخر همینطوری بمونه و برای همه شما

ویرایش شده توسط ASUS
لینک به دیدگاه

تصاویری از ATI RADEON HD 4890 از کمپانی معظم XFX

2iqjuiq.jpg

168yc9g.jpg

2la77uo.jpg

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

امیدجان من بخاطر همین قضیه یکم سردرگم بودم.نمیدونم شما تاپیک فروش من و دومینیتور عزیز رو خودید یانه!من فردا با اقای حسینی میخوام صحبت کنم که کارتی که 18روزه ازش خریدم رو بفروشم مدلش 9800gt هست وکارت 4850 دومینیتور عزیز رو بخرم که اگه اقای حسینی برداره حتما این تعویض رو انجام میدم ومیدونم کارت 4850 بسیار سرتر از کارت فعلی خودم هست اما در مورد درایور همیشه از ati ترس دارم.بخاطر همین میگم من عاشق gta iv. هستم والان 42درصدشو رفتم وتموم نشده یکی از همین چیزهایی که باعث شده بود یکم سردرگم بشم اینکه یکی از دوستان به من گفتند حتی اگه 4870 هم بخری نمیتونی بیشتر از 20فریم توی این بازی بگیری گفت یکی از دوستانم این مشکلو داره با 4870.درحالیکه من با کارت خودم42تا فریم میگیرم.اگه واقعا مشکلی نداره بگید از این بابت خیالم راحت باشه

در مورد دومین صحبت هم بسیار عالی که همه مشکلات حل شد امدوارم روزهای خوشی تو این سال داشته باشیم درکنار هم چون امسال سالی بود که برای من رویایی شروع شد امیدوارم تا اخر همینطوری بمونه و برای همه شما

نه اصلا ATi با GTA IV مشکلی نداره.من خودم دارم راحت بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

آقا این قسمت رو که قرمز کردم کاملا رد می کنم!

متاسفانه فریم دقیق رو الان خاطرم نیست ولی خوب بازی با نهایت گرافیکش بسیار روان و راحت اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره!

کسی که همچین حرفی بهتون زده احتمالا از بروبچز انویدیا پورسانت می گیره:D

منظورم 4850 بید!

ویرایش شده توسط 2008
لینک به دیدگاه

آقا این قسمت رو که قرمز کردم کاملا رد می کنم!

متاسفانه فریم دقیق رو الان خاطرم نیست ولی خوب بازی با نهایت گرافیکش بسیار روان و راحت اجرا میشه و هیچ مشکلی نداره!

کسی که همچین حرفی بهتون زده احتمالا از بروبچز انویدیا پورسانت می گیره:D

منظورم 4850 بید!

باسلا.هزیزم بلی من هم میدونم اینو .اخه برای من هم جای سوال بود که توی بنچ مارک ها معمولا کارت 4850 رو با کارت 9800gtx مقایسه میکنند وکارت من 9800gt هستند مطمنا این کارت بسیار سریعتر از مال منه اما خوب به گفته دومینیتور عزیز یه شایعه ای بوه که مطرح کردند از این شایعه ها کم نیستo:-)

لینک به دیدگاه

2efqnkuc7bh358r7qe0.jpg0hnktza3wzv2e4ek83s.jpg

4t3fhdyyzwy7tjr3yrx.jpg6w2x740diabnz4mz4vir.jpg

0fy222zgk0cy8pynkvjp.gif

um71sasl085xfwq1m2y.gif00rzjobzyl4qblrr4ez.gif

7g8b3mkmnfikn1g8kgwp.giflukh0bcphfyc9hf9agiq.gif

مشـخـصـات سیــسـتم مـــــورد تـســت :

ـــ Intel Core 2 Extreme QX6850 3.00GHz

ـــ Gigabyte X38T-DQ6 motherboard

ـــ 2x 1GB DDR3-1333 Aeneon memory in dual channel mode

ـــ Seagate 7200.10 200GB SATA hard drive

ـــ Windows Vista Ultimate with SP1

موفــق باشــیـد

لینک به دیدگاه

آقا این مدل xfx عجب قولی هستش! 1 یکی بخری!بعدا یکی دیگه cf کنی همه گرافیکارو میزاره تو جیب کوچیکش!!

می خوامت 4890 ادیبهشت یکی میخرم!

لینک به دیدگاه

NVIDIA GeForce GTX 275 896MB : حدودا 250 دلار

ATI Radeon HD 4890 1GB : حدودا 260 دلار

ATI Radeon HD 4870 512MB : حدودا 220 دلار

NVIDIA GeForce GTX 260 Core 216 896MB : حدودا 230 دلار

NVIDIA GeForce GTX 285 1GB : حدودا 360 دلار

موفـــق باشــیـد

لینک به دیدگاه

مدل گیگاش به نظر من از بقیه مدل ها قشنگ تر و بهتر هستش! البته تفاوت خاصی هم بین برند هاشون نیست فقط یه عکس روش فرق میکنه!

لینک به دیدگاه

مدل گیگاش به نظر من از بقیه مدل ها قشنگ تر و بهتر هستش! البته تفاوت خاصی هم بین برند هاشون نیست فقط یه عکس روش فرق میکنه!

باسلام خدمت دوست عزیز.بلی در تست هایی که میگیرن از کارت های نو استفاده میکنند و همه هم از یه چیپست دارن بهره میبرن با یه رم.یک برند که معتبر باشه روی pcb به خوبی کار میکنه و طول عمر کارت رو در شرایط حساس بالا میبره.اما برند های معمولی زود بعد از یک مدت 6ماهه و1ساله از اون سرعت وقدرت تحلیل میرن.برندهایی که به طور تخصصی روی ati کار میکنند سفایر-هیس.هستند البته اینم در نظر داشته باشیم که تک شاخ(اسوز) همیشه کارت های گرافیکش بی نظیر بودند و روی کارتهای خودش خیلی کار میکنه وبهترین کیفیت رو به مردم ارائه میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

البته آرمان جان بعد از یه مدت که این کارت جا بیفته توی این کارت تغییراتی رو هم میدن مثلا نحوه کولینگ کارت مثلا من تو یه سایتی دیدم که از 4890 برند اچ آی اس و کولر icq4 صحبت شده بود.

لینک به دیدگاه

فعلا که اکثر کدل های تولید شده از یک مدل Cooling استفاده کردند! HIS حتما IceQ5 برای خنک کنندگی قرار میده! و مدله جدیدی وارد میشه!

به نظر من این 4890 به مشکل دما پیدا میکنه مثل 4870! چون این کارت درست کپی کاری شده 4870 هستش!

توی فروم tomshardwar و Bjorn3d یه عده مشکل که این کارت رو در اختیار دارند در حالت فول لعود به مشکل دما سنگینی بر خورده بودند که با دستکاری و زیاد کردن دور فن(مقداره زیاد تری نسبت به 4870 ) حل شده بوده ولی نویز زیادی ایجاد شده بود!

مصرفه مدل XFX xxx edition خیلی زیاده من جایی دیدم که 430 وات در حالت فول لعود رسیده بود! بقیه مدل ها هم 380 390 چرخ میزدند!

لینک به دیدگاه

فعلا که اکثر کدل های تولید شده از یک مدل cooling استفاده کردند! His حتما iceq5 برای خنک کنندگی قرار میده! و مدله جدیدی وارد میشه!

به نظر من این 4890 به مشکل دما پیدا میکنه مثل 4870! چون این کارت درست کپی کاری شده 4870 هستش!

توی فروم tomshardwar و bjorn3d یه عده مشکل که این کارت رو در اختیار دارند در حالت فول لعود به مشکل دما سنگینی بر خورده بودند که با دستکاری و زیاد کردن دور فن(مقداره زیاد تری نسبت به 4870 ) حل شده بوده ولی نویز زیادی ایجاد شده بود!

مصرفه مدل xfx xxx edition خیلی زیاده من جایی دیدم که 430 وات در حالت فول لعود رسیده بود! بقیه مدل ها هم 380 390 چرخ میزدند!

آرمان جان hd4890 دمای مناسبی داره.از طرفی oc بالایی داره+مصرف نسبتا پایین.لااقل به 430 واتی که شما عرض کردید اصلا نمیرسه.

لینک به دیدگاه

آرمان جان hd4890 دمای مناسبی داره.از طرفی oc بالایی داره+مصرف نسبتا پایین.لااقل به 430 واتی که شما عرض کردید اصلا نمیرسه.

سلان! نه نه امید جان اشتباه نکنید!

من گفتم یه مدل شرکت XFX زده ! به نام XFX 4890 1GB xxx edition که تا خر خره اورکلاک شده! مصرفش در حالت فول لعود آخرش به 430 میرسه! بثیه مدل هایNormal 4830 مصرفشو در فول لعود از 360 هست تا 380 388 !

لینک به دیدگاه

سلان! نه نه امید جان اشتباه نکنید!

من گفتم یه مدل شرکت xfx زده ! به نام xfx 4890 1gb xxx edition که تا خر خره اورکلاک شده! مصرفش در حالت فول لعود آخرش به 430 میرسه! بثیه مدل هایnormal 4830 مصرفشو در فول لعود از 360 هست تا 380 388 !

اشتباه نکردم.کلا همه ی شرکتها مدل اور شده دارند و اکثرا هم دمای خوبی دارند+مصرف تقریبا یکی با مدل مرجع.

میشه لطف کنید و لینک موردی که عرض کردید رو بزارید.مصرف hd4890 هم تو تستهایی که من دیدم بالای 300 نرفته...

لینک به دیدگاه

امید جان من معذرت میخوام من یه اشتباهی کردم اون 430 برای 4870 x2 بودش ولی همون مدلی که گفتم 380 خورده ای مصرفش هست اینم لینک!

من واقعا معذرت میخوام!

لینک به دیدگاه

biostar radeon hd 4890

7uv5x1rkunnr1krwfxp.jpg

رضا جان یه چیزی راجب شرکت اینفوگستر همیشه برام جالبه.ببین این شرکت داره هم محصولات بایواستار رو گارانتی میکنه وهم چند برند نوت بوک و رم و...خوب خیلی معروف هم هست.اما قیمت هایی که تو سایتشون هست به عنوان یک نماینده رسمی سال به سال اپدیت نمیشه.حتی الان من دیدم گفتی بایو استار 4980 زده من رفتنم تو سایت اینفورماتیک گستر رفتم دیدم جدیدترین کارتی که تو سایتشون از بایو استار زده 9600 هست من شاخ دراوردم.نمیدونم چرا اهمیت نمیدن به این قضیه.به نظرت دلیل خاصی مثل پنهان کردن قیمت ها دارن؟یا چیز دیگه ای هست؟

اصلا در حال حاضر بایو استار رو اینفورماتیک داره گارانتی میکنه یا نکنه شرکت دیگری داره اینکارو میکنه که اینا اهمیت نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...