رفتن به مطلب

معرفی و بحث پیرامون radeon hd 4890

اشتراک گذاری

Recommended Posts

رضا جان یه چیزی راجب شرکت اینفوگستر همیشه برام جالبه.ببین این شرکت داره هم محصولات بایواستار رو گارانتی میکنه وهم چند برند نوت بوک و رم و...خوب خیلی معروف هم هست.اما قیمت هایی که تو سایتشون هست به عنوان یک نماینده رسمی سال به سال اپدیت نمیشه.حتی الان من دیدم گفتی بایو استار 4980 زده من رفتنم تو سایت اینفورماتیک گستر رفتم دیدم جدیدترین کارتی که تو سایتشون از بایو استار زده 9600 هست من شاخ دراوردم.نمیدونم چرا اهمیت نمیدن به این قضیه.به نظرت دلیل خاصی مثل پنهان کردن قیمت ها دارن؟یا چیز دیگه ای هست؟

اصلا در حال حاضر بایو استار رو اینفورماتیک داره گارانتی میکنه یا نکنه شرکت دیگری داره اینکارو میکنه که اینا اهمیت نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب سهیل جان اونها هم سیستم مدیریتیشون اینطوریه دیگه و یه خورده که جا میفتند دیگه حوصله به روز کردن قیمتها و محصولات جدید رو ندارند ولی خوب یکی از عواملی که باعث پیشرفت و طرفدارهای بیشتر میشه همین به روز بودن ها است :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 115
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

ويرايش :

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

تستها عالي بودن مرسي فقط در gta iv قبلا انويديا خيلي برتر بود چيشد يه هو:D

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...