رفتن به مطلب

فروش پردازنده های حرفه ای AMD موسوم به FX سری های بولدوزر و Vishera

OC_King
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان عزیز
در این تاپیک پردازنده های حرفه ای AMD موسوم به FX فروخته می شوند. که از سری های ویشرا و بولدوزر هستند. از جمله 8350
این پردازنده ها همگی دارای گارانتی می باشند.

29103699845727050897.png

_________

AMD FX 8350 Vishera 8-Core 4 GHz

گل سر سبد پردازنده های FX

قابل توجه دوستان عزیز؛ این پردازنده در برنامه های مختلف نسبت به 8150، بسیار بهتر عمل می کند.

قیمت: 789.000 تومان

_________

AMD FX 8150 Bulldozer 8-Core

قیمت: 669.000 تومان

_________

AMD FX 6200 Bulldozer 6-Core

قیمت: 519.000 تومان

_________

نکات:

1- لیست آپدیت خواهد شد.

2- خرید تعداد بالا تخفیف دارد.

3- بحث پیرامون قیمت نشود بهتر است. اما در صورتی که مشکلی بود می توانید در پ.خ مطرح کنید.

4- قیمت ها قیمت های کف بازار هستند.

و همین :)

post-11642-0-65662400-1365342586_thumb.jpg

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

8150 بدم چقدر باید سر بدم؟

2015.1.30 هم گارانتی داره(ماتریکس هست)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

چون تعداد هست فقط فروش دارم. اما مشکلی نداره مبلغ پیشنهادیتون که می خواهید سر بدهید رو برام پ.خ کنید.

ویرایش شده توسط OC_King
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی جان داری پلتفرم عوض میکنی؟ یعنی باز به سمت اینتل؟ :دی

لینک به دیدگاه

:D

نه فرجام جان مال خودم سر جاش هست :D اینا آکبند هستند و چند تا هم هستند که از طریق یکی از آشنایان واسطه ی فروش شدم :D

لینک به دیدگاه

سلام

آقا جون خودت و خودم اگه راه داره ما رو سر این پست فحش نده ! 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819113284

خوب این که قیمت دلاریش 200 دلاره آخه با دلار 4000 تومن هم باز این قیمت نمیشه 

من خیلی وقته در آرزوی این cpu هستم اگه واسه شما یا مال هر کی که هست مقدوره که با قیمت پائین تر بفروشید خواهشن قیمت آخرش رو اعلام کنید. 

خیلی ممنون و بازم معذرت واسه پست می دونم که فقط شما نیستید که گرون میدین و همه چی گرون شده و ازاین دست حرف ها ولی خوب دیگه تیری در تاریکی بود به قول معروف تلاش ما 

بدرود

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتره یک سری هم بازار تهران بروید (البته اگر براتون مقدور هست). در بازار این پردازنده رو 900 تا 950 تومن می فروشند. می تونید از جناب حسینی که خودشون در بازار هستند استعلام قیمت بگیرید. (البته خود لیون ظاهراً نداره اما در بازار هستند)

البته بنده صد درصد حق رو به شما و همچنین خودم می دهم چون خودم هم یک مصرف کننده هستم اما این من نیستم که قیمت این ها رو پس از واردات تعیین می کنم! اما قیمت این ها فعلاً این هست و بنده دارم زیر کف بازار قیمت می دهم :)

شاید علتش واردات کم این کالا باشد.

و این رو هم بگم که بنده اصلاً ناراحت نشدم چون هر جنسی رو که فردی می بینه قیمتش زیاد هست حق اعتراض داره و من نوعی هم باید پاسخ بدهم که دادم :D

لینک به دیدگاه

مال شما همين مدله؟

http://lioncomputer.ir/product/2044/AMD%20FX-8350%20AM3+%20Processor/

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

بله عزیز

_____

قیمت کاهش یافت و محصولات جدید نیز اشافه شدند.

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز این پردازنده ها دارای گارانتی هستن یا نه . ( در صورت گارانتی  ، مدت زمان و شرکت گارانتی کننده اون رو بگید )  . ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بله در تاپیک نوشتم که گارانتی دارند.

1 ساله - ویستا

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه باز هم عدم رعایت قوانین انجمن و  بحث های بیهوده بعدش در انجمن.

کاربر 007  شما به دلیل  دخالت در تاپیک فروش حاضر یک اخطار دریافت کردید و لطفا دیگه تکرار نشه. اگر هر کسی گرون فروشی کنه  این خریدار هست که باید بسنجه شرایط خرید براش مناسب هست یا خیر و شما نباید در تاپیک فروش اختلال ایجاد کنید.

کاربر فرجام  دوست عزیز  از شما بعید بود به کار بردن این الفاظ در یک محیط مجازی عمومی مثل انجمن لیون. خواهشا دیگه چنین موردی رو تکرار نکنید و مثل گذشته هر گونه تخلف یا توهین رو به مدیران و همکاران انجمن گزارش کنید و مطمعن باشید که رسیدگی میشه.

لینک به دیدگاه

درود ممکنه یه مین باقیمت متوسط  وبروزازلحاظ تکنولوژی وامکانات واسه این سی پی یومعرفی کنین ؟ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

بستگی به هزینه ای داره که می خواهید بکنید. باید سقف هزینه تون رو ذکر کنید.

همچنین بهتر است در تاپیک مربوطه مطرح کنید چون بنده تقاضای قفل شدن این تاپیک رو داده ام :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...