رفتن به مطلب

درخواست مشاوره برای انتخاب قطعات یک کیس تا 1300

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان در انتخاب قطعات یک کیس مناسب تا حدود 1300 کمک کنن.برای کار طراحی و گرافیک می خوام .نظر خودم روی AMD است (به علت قیمت مناسب نسبت به کارایی )

ممنون میشم کمک کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با این مقدار بودجه شما نمیتونید قطعات نو بگیرید که برای گرافیک مناسب باشن . بهتره دست دوم انتخاب کنید . البته اگر گرافیک 2 بعدی کار میکنید میشه سیستمی بست که کارتون رو راه بندازه . ولی سیستم پر قدرتی نیست .

قطعات که نیاز دارید و کاری که میخواهید انجام بدید رو دقیقتر بگید تا ببینم میشه کاری کرد یا نه .

لینک به دیدگاه

با سپاس از شما

برای کار طراحی با فتوشاپ و کورل و .......... نیاز دارم.البته بودجه ام هم کمی قابل تغییره.

نظر خودم این قطعاته

:CPU

AMD Phenom II X4 965 BE Processor

Main

GIGABYTE 880GM-USB3 AM3+ MB
 or
msi 760GM-P21

RAM
CORSAIR 4GB DDR3

HDD
WD Caviar Green 1 TB SATA

لینک به دیدگاه

فقط همین قطعات رو نیاز داری ؟ کارت گرافیک ، کیس ، پاور و رایتر دارید ؟ اگر فقط اینها رو مخواهید با بوجه شما میشه تهیه کرد . ولی بقیه رو هم اگر لازم دارید نمیشه .

هاردی که شما انتخاب کردید برای نصب ویندوز و نرم افزار خیلی خوب نیست . مخصوصا برای شما که کار میکنید . سرعت کارتون رو میاره پایین . بهتره سیگیت دور 7200 بگیرید .

رم 4 گیگ برای سیستمی که کار گرافیک باهاش انجام میشه حداقله . به جای کورسیر ، 8 گیگ رم از برندهای ارزونتر بگیرید . بهتر عمل میکنه .

لینک به دیدگاه

فقط همین قطعات رو نیاز داری ؟ کارت گرافیک ، کیس ، پاور و رایتر دارید ؟ اگر فقط اینها رو مخواهید با بوجه شما میشه تهیه کرد . ولی بقیه رو هم اگر لازم دارید نمیشه .

هاردی که شما انتخاب کردید برای نصب ویندوز و نرم افزار خیلی خوب نیست . مخصوصا برای شما که کار میکنید . سرعت کارتون رو میاره پایین . بهتره سیگیت دور 7200 بگیرید .

رم 4 گیگ برای سیستمی که کار گرافیک باهاش انجام میشه حداقله . به جای کورسیر ، 8 گیگ رم از برندهای ارزونتر بگیرید . بهتر عمل میکنه .

با سپاس از شما

خیر بقیه قطعات را ندارم وباید تهیه کنم. لطفا قطعاتی که فکر می کنید مناسب است را معرفی کنید.

ممنون

لینک به دیدگاه

من الان کارم طراحی با فتو شاپ و کرل هست . سیستمم هم خیلی قوی نیست . ولی راضی هستم . مشکلی نداره . اگر بخوای سیستمی که خودت گفتی رو بگیری ، نو نمیتونی . باید دست دو بگیری . نمیتونم سیستم خوبی بهت بگم با بودجه حدود 1300 . چون پردازنده و مادربورد و هارد حدود 1 میلیون در میان . 8 گیگ رم هم حداقل حدود 150 تومان میشه .رایتر 70 تومان . کیس هم حداقل 75 تومان و پاور 140 تومان . تا همینجا میشه بیشتر 1400 . بهتره که کارت گرافیک هم بگیری برای این سیستم . من از کارت 450 استفاده میکنم . ولی کارتی مثل 430 هم خوبه . البته همون 430 هم الان حدود 200 تومان باید باشه . یعنی حدودا 1600 باید هزینه کنی.  ولی اگر سیتم رو بر اساس پردازنده اینتل G2020 ببندی میتونی با حدود 1300 یا نهایتا 1400 جمع کنی سیستم رو .

لینک به دیدگاه

متشکر

مادر بورد با ساپورت AM3 چی پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

من زیاد با مادربوردهای AMD آشنایی ندارم . بوردهای گیگا خوب هستن . بورد های AMD که MSI میزنه خیلی جالب نیستن .

نیازی نیست مادربورد گرون بگیری . چیزی بگیر که قطعاتی رو که میخوای روش بذاری ساپورت کنه . همین .

لینک به دیدگاه

من زیاد با مادربوردهای AMD آشنایی ندارم . بوردهای گیگا خوب هستن . بورد های AMD که MSI میزنه خیلی جالب نیستن .

نیازی نیست مادربورد گرون بگیری . چیزی بگیر که قطعاتی رو که میخوای روش بذاری ساپورت کنه . همین .

من هم دنبال چنبن مادریوردی میگردم.

ولی هنوز مارک و مدلش را نمیدونم!!

لینک به دیدگاه

دوست گرامی پیشنهاد بنده اینه

برای مادربورد شما میتونی این مدل رو بگیری 

MSI B75A-G43 1155 MB قیمت=399

برای سی پی یو هم میتونی این مدل رو تهیه کنی(جدا از کارایی خوب قیمت مناسبی هم داره) Intel® Pentium® G2020 Ivy Bridge Processor =قیمت 198

برای رم هم بهت پیشنهاد میکنم این مدل رو بگیری جدا از این که هم مادبوردت ثاپورت میکنه یک سرو گردن از رم های xms کورسیر بالاتر هستGeil Enhance CORSA 4GB 1600mhz قیمت=100 تا 120

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...