رفتن به مطلب

خرید یه سیستم تا 1.5 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من میخواهم یه سیستم ببندم تا 1.5 میلیون با مشخصات زیر . لطفا راهنمایی کنید.(نهایتا تا آخر فروردین)

سیستم رو بیشتر برای بازی میخوام. و یه سری کارهای جزیی دیگه. یعنی میخوام بازیها رو با کیفیت بالا روان اجرا کنه.

اولا که فقط amd . اصلا از اینتل نگید.ممنون میشم.:->

در ضمن در مورد گرافیک نظرم رو 4870 هست.

ترجیحا هارد هم یه ترابایت باشه.

البته علاوه بر کیس مانیتور و اسپیکر هم میخوام.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز حیف که قصد بستن سیستم ای ام دی رو دارید اگر نه میشد یه سیستم اینتل توپ برداشت که به نظر من برای گیم هم عالی میشد .

لینک به دیدگاه

متوجه هستم . دوست عزیز . راستش منتظر این حرفتون بودم.:(

اما همین بحث ای ام دی بستن ، خودش جریاناتی داره و بعد دو هفته به این نظر رسیدم و دلیلی داره که من میخوام amd ببندم. ممنونم از توصیه ی شما.:D

نظر شما هم کاملا درسته.

اگه یه سیستم ای ام دی بگید . ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مخصات سیستم پیشنهادی بنده به شرح زیر است:

Mainboard:gigabyte - ma78g-ds3hp=120000Tooman

CPU:AMD Phenum2 940=295000Tooman

Ram:4*2GB Patriut Bus800=90000Tooman

Graphic:GIGA4870@1G=355000Tooman

Monitor:LCD SAMSUNG 1731BF=180000Tooman

H.D.D Maxtor 1TB 32MB buffer=109000Tooman

DVD Writer:Asus 20X sata=30000Tooman

SPeaker:TVM with remot:25000Tooman

Power:Green535A=55000Tooman

Case:CASE GREEN NOBLESSE=210000Tooman

این سیستم پیشنهادی من با مونیتور واسپیکر هست وبه همراه کیس کلا شد1469000تومان

لینک به دیدگاه

سلام

سهیل جان دلیلتون برای پیشنهاد 8 گیگ رم چیه ؟ چرا وقتی بیشتر از 4 گیگ رم نیاز نیست حتی خفن ترین بازیها ما 8 گیگ رم پیشنهاد بدیم همان 4 گیگ کافیه و به جاش مانیتور t1900 بردار که خیلی بهتر از مانیتور پیشنهادی سهیل جان هستش .

لینک به دیدگاه

سلام

سهیل جان دلیلتون برای پیشنهاد 8 گیگ رم چیه ؟ چرا وقتی بیشتر از 4 گیگ رم نیاز نیست حتی خفن ترین بازیها ما 8 گیگ رم پیشنهاد بدیم همان 4 گیگ کافیه و به جاش مانیتور t1900 بردار که خیلی بهتر از مانیتور پیشنهادی سهیل جان هستش .

عزیز دلیلم برای رم چون من هر وقت دارم بازی gta iv رو انجام میدم مصرف رمم تا 5140مگابایت هم میره برا همین خودم 8 گیگ گذاشتم وپیشنهادم به همه هم همین هست البته نمیدونم چرا اینقدر بالاست ولی مصرف رم من واقعا زیاده.مونیتور والا میخواستم زیاد هزینه نشه وگرنه مونیتور وکیس معمولا سلیقه ای هست

لینک به دیدگاه

عزیز دلیلم برای رم چون من هر وقت دارم بازی gta iv رو انجام میدم مصرف رمم تا 5140مگابایت هم میره برا همین خودم 8 گیگ گذاشتم وپیشنهادم به همه هم همین هست البته نمیدونم چرا اینقدر بالاست ولی مصرف رم من واقعا زیاده.مونیتور والا میخواستم زیاد هزینه نشه وگرنه مونیتور وکیس معمولا سلیقه ای هست

سلام

شاید مصرف رم برای سیستم شما زیاد باشه اگر نه اصلا به 8 گیگ رم نیازی نیست اون هم برای شخصی که قصد بازی کردن داره چه فایده داره اصلا ایشون 8 گیگ برداره در صورتی که نهایتا از 4 گیگ بیشتر استفاده نکنه و همیشه سعی کنید با توجه به قطعات یه مانیتور درست و حسابی هم پیشنهاد بدید و واقعا حیفه 4870 به یه 17 تصویر بده .

تشکر.

لینک به دیدگاه

من هم موافقم.

البته شاید دلیلش اینه که رم ها دی دی آر 2 هستند. نمیدونم چقدر در بین ddr2 va ddr3 فرق هست.

در ضمن با کارت 4870 گرفتن lcd 17 عاقلانه به نظر نمیاد.دیگه حداقلش 19.

در ضمن اگه کارت گرافیک بهتری هم به نظرتون میرسه بگید.

یه سوال دیگه:

امروز یکی که متخصص هست و تو بازار ایران مغازه داره بهم گفت که برای مادر بورد این سی پی یو ، باید بیشتر از 170 تومان کنار بگذاری و به چیپست بالای 790 فکر کنی که آپ گریدش هم بکنی. ( که البته چون من از مادر بورد هیچی حالیم نمیشه، کلا نفهمیدم چی میگه؟)

سلام! دوستان!

سیستم بالا خیلی به روز تر یک سیستم اینتل هستش!

من بالا گفتم که متوجه این موضوع هستم. اگه میشه یه سیستم ای ام دی بگید.

منتظر نظراتتون هستم.

ویرایش شده توسط reza1888
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربوردی که گفتم ساپورت میکنه ومشکلی نداره از لحاظ مانیتور هم من مانیتور خودمو بهتون پیشنهاد میکنم 22اینچ هست وکیفیتش عالی:

LG w2252TQ که قیمتش265تومن هست

لینک به دیدگاه

البته شاید دلیلش اینه که رم ها دی دی آر 2 هستند. نمیدونم چقدر در بین ddr2 va ddr3 فرق هست.

خوب دوست عزیز در واقع رمهای ddr2 به نظر من پیشنهادهای بهتری هستند چون بیشتر رمهای ddr3 بازار تایمینگ بالا هستند که تفاوت زیادی با ddr2 ندارند .

در ضمن با کارت 4870 گرفتن lcd 17 عاقلانه به نظر نمیاد.دیگه حداقلش 19.

بله دوست عزیز مانیتور پیشنهادی t1900 سری کنتراست بالاست که در گیم نیز مانیتورهای بسیار عالی هستند خصوصا که شما هم قصدتون بازی کردنه.

در ضمن اگه کارت بهتری هم به نظرتون میرسه بگید.

خوب در این صورت هزینه هم بالا میره ولی من با همین کارت موافقم کارت بسیار عالی هستش .

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من هم با نظر رضا عزیز موافقم اگر شما با این مقدار پول طرف اینتل می رفتید بهتر بود ولی این هم خوبه که سهیل عزیز پیشنهاد داد

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من هم با نظر رضا عزیز موافقم اگر شما با این مقدار پول طرف اینتل می رفتید بهتر بود ولی این هم خوبه که سهیل عزیز پیشنهاد داد

رضا مقدم

سلام عزیزم.منم کاملا با شما موافق هستم تو این رنج فقط میگم اینتل.ولی نمیدونم ایشون یه دلیل خای دارن حتما که فقط میگن amd.امیدوارم موفق باشن

لینک به دیدگاه

LG w2252TQ

راستش خیلی بزرگ به نظر میاد و یه جورایی چشم توش گم میشه.

من بیشتر همین ال سی دی که دومیناتور معرفی کردن در نظر دارم.

راستی بهترین برند چیه برای 4870؟ من تو بازار بیشتر تعریف msi رو شنیدم. و برای این کارت گرافیک کدوم حافظه بهتره؟ یعنی به صرفه تره؟

لینک به دیدگاه

راستش خیلی بزرگ به نظر میاد و یه جورایی چشم توش گم میشه.

من بیشتر همین ال سی دی که دومیناتور معرفی کردن در نظر دارم.

راستی بهترین برند چیه برای 4870؟ من تو بازار بیشتر تعریف msi رو شنیدم. و برای این کارت گرافیک کدوم حافظه بهتره؟ یعنی به صرفه تره؟

دوست عزیز اگر هم تونستید t200 بردار که واقعا محشره و در حال حاضر هم خودم از این مانیتور استفاده میکنم و قیمتش 245 تومان باید باشه.

و 4870 همین برند گیگا یا ایسوس و سافایر عالی هستند msi هم بد نیست ولی سراغ دیگر بردندها برای کارت گرافیک نرو.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر هم تونستید t200 بردار که واقعا محشره و در حال حاضر هم خودم از این مانیتور استفاده میکنم و قیمتش 245 تومان باید باشه.

و 4870 همین برند گیگا یا ایسوس و سافایر عالی هستند msi هم بد نیست ولی سراغ دیگر بردندها برای کارت گرافیک نرو.

ممنونم.

راستی پاور 535 برای این سیستم کم نیست؟

و این برام خیلی عجیب بود.:(

Case:CASE GREEN NOBLESSE=210000Tooman

:D:eek:

خوب با یه کیس 80 تومنی که قشنگ هم هست ، مگه مشکلی پیش میاد؟

خوب میشه به جای کیس 210 تومنی ، یه گرافیک zotac 280 gtx گرفت. (اگه اسمش رو درست گفته باشم.)

لینک به دیدگاه

ممنونم.

خوب میشه به جای کیس 210 تومنی ، یه گرافیک zotac 280 gtx گرفت. (اگه اسمش رو درست گفته باشم.)

دوست عزیز من این قطعاتو پیشنهاد دادم.نگفتم که حتما اینارو بخرید.بله کیس 10تومنی هم هست.اصلا غروبا ساعت 5 برید بازار رضا بیرون سمت خیابون فلسطین که قدم بزنید یه فروشگاه هست نماینده گلسان اونجا غروبا کیس داغون دست دو میندازم اشغالی میشه اونارو هم برداشت.خوب کیس دارید تا کیس.دلیل پیشنهاد من تهویه فوق العاده همراه با سنسور های دیجیتالی این کیس بود.در کل من تو پستمم گفتم کیس ومونیتور سلیقه ای هست شما هر برندی که دیدید و خوشتون اومد میتونید تهیه کنید.بله میتونید کیس ارزونتر بردارید یه هیولای گرافیکی به نام Zotac 280GTX به قیمت 440تومن بخرید.برا اون سیتم کافی بود ولی الان پیشنهادم Green 780B هست اگر میخوای 280 هم بخرید.

با ارزوی توفیق

لینک به دیدگاه

ممنونم.

پاور رو 580 گرین بردار و در مورد کیس هم فکر کنم این دوستمون با شما شوخی کرده باشند :eek:

خوب پیشنهاد من البته اگر دوست داشتید بگید یه اینتل هم پیشنهاد بدم مطمئن باشید ضرر نمیکنید.

Mainboard:gigabyte - ma78g-ds3hp=120000Tooman

CPU:AMD Phenum2 940=295000Tooman

Ram:4 GB Patriut Bus800=45000Tooman

Graphic:ZOTAC GTX 280=440

Monitor:LCD SAMSUNG T 1900=230000Tooman

H.D.D Maxtor 1TB 32MB buffer=109000Tooman

DVD Writer:Asus 20X sata=30000Tooman

SPeaker:TVM with remot:25000Tooman

Power:Green580 =85000

CASE : NZXT TEMPEST سلطان جریان هوا و قیمت 130 تومان یا TONIQ 3 با قیمت 80 تومان هم انتخاب خوبیه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این قطعاتو پیشنهاد دادم.نگفتم که حتما اینارو بخرید.بله کیس 10تومنی هم هست.اصلا غروبا ساعت 5 برید بازار رضا بیرون سمت خیابون فلسطین که قدم بزنید یه فروشگاه هست نماینده گلسان اونجا غروبا کیس داغون دست دو میندازم اشغالی میشه اونارو هم برداشت.خوب کیس دارید تا کیس.دلیل پیشنهاد من تهویه فوق العاده همراه با سنسور های دیجیتالی این کیس بود.در کل من تو پستمم گفتم کیس ومونیتور سلیقه ای هست شما هر برندی که دیدید و خوشتون اومد میتونید تهیه کنید.بله میتونید کیس ارزونتر بردارید یه هیولای گرافیکی به نام zotac 280gtx به قیمت 440تومن بخرید.برا اون سیتم کافی بود ولی الان پیشنهادم green 780b هست اگر میخوای 280 هم بخرید.

رفیق چرا قاطی میکنی؟مگه من چی گفتم؟ من زیاد وارد نیستم و اومدم اینجا که از شما ها راهنمایی بگیرم.

من منظورم کیس 10 تومنی نبود و دسته دو و... اونایی که شما گفتی نبود. همونجا هم سوال کردم که با یه کیس قشنگ 80 تومنی مگه مشکلی پیش میاد؟ به هر حال یه کارت گرافیک سطح بالا خیلی بهتر از یه کیس گرون قیمته. من الان هر جا که دیدم برای سیستم های 2 میلیونی هم کیس بالای 100 تومن پیشنهاد نکردن .یعنی برای اونها هم از لحاظ کولینگ مشکلی پیش نمیاد. و فقط من هم تعجب نکردم.

به هر حال یک بار دیگه از شما تشکر میکنم و میگم که هیچ منظوری نداشتم.

لینک به دیدگاه

رفیق چرا قاطی میکنی؟مگه من چی گفتم؟ من زیاد وارد نیستم و اومدم اینجا که از شما ها راهنمایی بگیرم.

من منظورم کیس 10 تومنی نبود و دسته دو و... اونایی که شما گفتی نبود. همونجا هم سوال کردم که با یه کیس قشنگ 80 تومنی مگه مشکلی پیش میاد؟ به هر حال یه کارت گرافیک سطح بالا خیلی بهتر از یه کیس گرون قیمته. من الان هر جا که دیدم برای سیستم های 2 میلیونی هم کیس بالای 100 تومن پیشنهاد نکردن .یعنی برای اونها هم از لحاظ کولینگ مشکلی پیش نمیاد. و فقط من هم تعجب نکردم.

به هر حال یک بار دیگه از شما تشکر میکنم و میگم که هیچ منظوری نداشتم.

عزیز قاطی چرا.خواستم یکم شوخی کرده باشم.همه ما به راهنمایی همدیگر نیاز داریم.تویک زمینه من به شما نیاز دارم.تو یک زمینه شما به من.این رسم زندگیه.

در این مورد منم با شما موافقم اگه بخواهید پرفرمنس بیشتری داشته باشید کیس ارزانتری بردارید و برند زوتاک کارت واقعا عالیه 280gtx رو بگیرید.چون واقعا سریع هست این کارت.کاری نکردم که عزیزم فقط یک معرفی بود

لینک به دیدگاه

دومینیتور عزیز این کیسو میشناسیدtoniq 3؟ منظورم اینه که ازش استفاده کردید خودتون یا دوستانتون؟میخوام بدونم سیستم جریان هوا وتهویش چطوره؟

لینک به دیدگاه

دومینیتور عزیز این کیسو میشناسیدtoniq 3؟ منظورم اینه که ازش استفاده کردید خودتون یا دوستانتون؟میخوام بدونم سیستم جریان هوا وتهویش چطوره؟

سلام

بله سهیل جان تونیک 3 کیس واقعا خنکیه من خودم ازش استفاده نکردم ولی دوستانی که استفاده کردند کاملا راضی بودند از نظر کولینگش و قیمت بسیار خوبی که داره برای اطلاعات بیشتر یه سر به سایت شرکت گرین بزنید و مشخصات کامل این کیس رو مشاهده کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید . من در مورد پاور هنوزم تردید دارم. آخه یکی گفتید 580 و یکی گفتید 780.

من هنوز موندم کدوم مناسب تره؟

لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید . من در مورد پاور هنوزم تردید دارم. آخه یکی گفتید 580 و یکی گفتید 780.

من هنوز موندم کدوم مناسب تره؟

بله دوست عزیز من این پاور رو برای 4870 پیشنهاد دادم که بعد از اون یادم رفت عوضش کنم شما یه 680 گرین بردار که دیگه خیالت کاملا راحت باشه و این پاور کاملا مناسبه و حدودا 110 تومانه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

من میخواهم یه سیستم ببندم تا 1.5 میلیون با مشخصات زیر . لطفا راهنمایی کنید.(نهایتا تا آخر فروردین)

سیستم رو بیشتر برای بازی میخوام. و یه سری کارهای جزیی دیگه. یعنی میخوام بازیها رو با کیفیت بالا روان اجرا کنه.

اولا که فقط amd . اصلا از اینتل نگید.ممنون میشم.:->

در ضمن در مورد گرافیک نظرم رو 4870 هست.

ترجیحا هارد هم یه ترابایت باشه.

البته علاوه بر کیس مانیتور و اسپیکر هم میخوام.

با تشکر

با سلام

چون خواتون AMD خواستید پیشنهاد زیر رو میدم:

MB: DFI LP DK 790FXB-M2RS

CPU:Phenom II 940

RAM:2X2 GB Crucial BallistiX PC8500

VGA:GTX260 216 OR HD4870

Power:785W Green

Case:NZXT Apollo

DVD-RW:Samsung 22X

HDD:500GB WD

فقط چند نکته:

اگه میتونید تا اومدن HD4890 صبر کنید و اون رو تهیه کنید گزینه ی بهتری به نسبت هستش و میشه گفت خرید کارت در این رنج قیمت ریسک محسوب میشه.

در حال حاضر Phenom II در ایران گرون هست.

در این رنج قیمتها همچنان Core i7 حرف اول رو میزنه.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...