رفتن به مطلب

شرکت گاراننتی فیوچر (فاطر)

HosseinTaheri76
 اشتراک گذاری

11 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا شما از خدمات پش از فروش شرکت فیوچر راضی هستید؟

• بله
      2
    • خیر
      9
  2. 2. به تعمیر کاران این شرکت اعتماد دارید؟

• بله
      2
    • خیر
      9

Recommended Posts

دوستان آیا کسی بوده که سخت افزارش توسط شرکت فیوچر تعمیر شده باشد؟ اگر کسی تجربه داشته نظر شو حتم بگه.

لینک به دیدگاه

من تا حالا سروکارم بهشون نیوفتاده

یک بار کارم به گارانتی ایزی اوفتاد و اونها هم مودمی که خودم فریمرشو پرونده بودم را برام اوکی کردن :p

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

تا الان که بد نبودن ولی زیاد هم حرفه ای نیستن در این کار ولی کلا گارانتی شرکتی محسوب میشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حدود 2 سال پیش یک هارد یک ترا سیگیت داشتم که به صدا افتاده بود و دیتکت نمیشد .

گارانتیش فیوچر بود و بردم گارانتی .

مسئول پذیرش نگاه کرد و گفت چون روی بدنه هارد خط و خش افتاده هارد از گارانتی خارج هست  :lol: 

بهش گفتم خانم جان اصولا خط و خش هارد را از گارانتی خارج نمیکند و آثار ضرب دیدگی و له شدگی که حاکی از وارد شدن ضربه شدید باشه گارانتی را باطل میکند .

بهش گفتم هارد را که لای پنبه نگه نمیدارند و وقتی میخواهند رو کیس باز و بسته کنند خط و خش می افته دیگه .

خلاصه زیر بار نرفت و من هم هارد را انداختم جلوشون و اومدم بیرون و از اون به بعد هم دیگه هر قطعه ای میگیرم دقت میکنم گارانتیش فیوچر نباشه .

البته این موضوع برای زمانی هست که هارد 1 ترا دست دوم 60 تومن بود نه به قیمت الان و اگر الان و با این قیمت گرانی بود شاید بیشتر پافشاری میکردم و ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهش گفتم خانم جان اصولا خط و خش هارد را از گارانتی خارج نمیکند و آثار ضرب دیدگی و له شدگی که حاکی از وارد شدن ضربه شدید باشه گارانتی را باطل میکند .

بهش گفتم هارد را که لای پنبه نگه نمیدارند و وقتی میخواهند رو کیس باز و بسته کنند خط و خش می افته دیگه .

خلاصه زیر بار نرفت و من هم هارد را انداختم جلوشون و اومدم بیرون و از اون به بعد هم دیگه هر قطعه ای میگیرم دقت میکنم گارانتیش فیوچر نباشه .

البته این موضوع برای زمانی هست که هارد 1 ترا دست دوم 60 تومن بود نه به قیمت الان و اگر الان و با این قیمت گرانی بود شاید بیشتر پافشاری میکردم و ....

بهزاد جان داغ دلمون رو تازه کردی برادر....

لینک به دیدگاه

خلاصه زیر بار نرفت و من هم هارد را انداختم جلوشون و اومدم بیرون....

چه صحنه دراماتیکی بوده برای مامور پذیرش گارانتی. . . . B)

ویرایش شده توسط ARMIN2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتی اون اسم توی پرانتزشون هم منو یاد یه چیز دیگه میندازه (مثلا یک نقطه بیشتر!)

لینک به دیدگاه

من شخصا از این شرکت راضی نیستم.

یک sapphire hd 7970 dual-x دارم که وسط کار کرش می کند من اینو 2 بار بردم گارانتی دفعه اول گفتن : کارت شما مشکل نداره پس دادن دفعه دوم : به قول خودشون تعمیر کردن ولی هنوز این مشکل را دارم به هر صورت که شده می خواهند آدم را دور بزنند اصلا هم حاضر به تعویض

کارت نشدند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه گرونتر بود و من جای شما بودم میزمشش بر فرق سرش :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...