رفتن به مطلب

فروش رم ADATA XPG Gaming v2.0 با باس 2000 و تایمینگ 24-9-9-9

Behzad Tak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام 
همانگونه که از عنوان تاپیک مشخص هست موضوع فروش یک کیت رم ADATA XPG Gaming v2.0 با باس 2000 و تایمینگ 24-9-9-9 و دارای گارانتی مادالعمر انفورماتیک گستر .( ظرفیت 2*2g )

Newegg.com - ADATA XPG Gaming v2.0 Series 8GB (2 x 4GB) 240-Pin DDR3 SDRAM DDR3 2000 Desktop Memory Model AX3U2000GC4G9B-DG2

( لینک مربوط به همین مدل رم با ظرفیت 8 گیگ و تایمینگ 27-9-11-9 میباشد که به دلیل اینکه لینک رم خودم را پیدا نکردم فقط برای مشخص شدن مدل رم ضمیمه کردم )

قیمت پایه برای فروش 130 هزار تومان و گام مزایده 2.5 و فروش فوری 145 میباشد .

عکس رمهای فروق :
1qz03gqomihealkfib0t.jpg

t9l0eg56egtvodhncbf.jpg

اگر هم کسی مشابه این رمها را داشته باشد خریدارم و اگر مشابه اینها پیدا بشه داستان فروش منتفی هست .

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهزاد

خوب هستید . یه چند تا سوال ازتون داشتم .

این رم ها تا چه حد قابلیت اور دارن و بهترین فرکانس و تایمینگی که با این رم ها زدید ، چقدر بوده و حداکثر تا چه ولتاژی برای استفاده 7/24 مشکلی براشون به وجود نمیاد .

در ضمن با توجه به سیستم من و به خصوص کولر سی پی یو ، مشکلی که برای رم ها ایجاد نمیکنه . ممنون

راستی تخفیف نداره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام آقا بهزاد

خوب هستید . یه چند تا سوال ازتون داشتم .

این رم ها تا چه حد قابلیت اور دارن و بهترین فرکانس و تایمینگی که با این رم ها زدید ، چقدر بوده و حداکثر تا چه ولتاژی برای استفاده 7/24 مشکلی براشون به وجود نمیاد .

در ضمن با توجه به سیستم من و به خصوص کولر سی پی یو ، مشکلی که برای رم ها ایجاد نمیکنه . ممنون

راستی تخفیف نداره :D

سلام دوست عزیز 

ممنونم و امیدوارم شما هم خوب باشید.

این رمها با سی پی یو های سندی بریج براحتی در فرکانس 2133 و تایمینگ 7-10-7 با 1.68 ولت و با سی پی یوهای آیوی بریج در فرکانس 2400 و تایمینگ 9-11-9 با 1.68 ولت استیبل میباشد .

اصولا برای استفاده 7/24 بیشتر از 1.7 توصیه نمیشود و اگررمها کول داشته باشند تا 1.725 هم مشکلی ایجاد نمیکند .

ولتاژ وقتی از حد نرمال بیشتر باشد باعث بالا رفتن وداغ شدن و افت پرفورمنس رمها میشود و اگر دمای رم وقتی دست بهش میزنید بالا نباشد یعنی ولتاژ مناسب بوده .

متاسفانه رمها به قیمت فروش فوری در پرشین تولز پیشنهاد شده وباید به پیشنهاد دهنده واگذار شود و معذرت میخوام که نمیتونم در خدمت شما باشم .

http://forum.persiantools.com/t382835.html

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

ممنونم و امیدوارم شما هم خوب باشید.

این رمها با سی پی یو های سندی بریج براحتی در فرکانس 2133 و تایمینگ 7-10-7 با 1.68 ولت و با سی پی یوهای آیوی بریج در فرکانس 2400 و تایمینگ 9-11-9 با 1.68 ولت استیبل میباشد .

اصولا برای استفاده 7/24 بیشتر از 1.7 توصیه نمیشود و اگررمها کول داشته باشند تا 1.725 هم مشکلی ایجاد نمیکند .

ولتاژ وقتی از حد نرمال بیشتر باشد باعث بالا رفتن وداغ شدن و افت پرفورمنس رمها میشود و اگر دمای رم وقتی دست بهش میزنید بالا نباشد یعنی ولتاژ مناسب بوده .

متاسفانه رمها به قیمت فروش فوری در پرشین تولز پیشنهاد شده وباید به پیشنهاد دهنده واگذار شود و معذرت میخوام که نمیتونم در خدمت شما باشم .

http://forum.persiantools.com/t382835.html

ممنونم بابت توضیحات تون ...

اشتباه خودم باعث شد که این رم ها رو از دست بدم . منم به قیمت فوری این رم ها رو میخواستم ولی ..........

در آخرم به شما و آقا پوریا بابت موفقیت تون تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
بند آخر پست سوم همین تاپیک !

ممنون معین جان

اصلا حال نداشتم تایپیک رو بخونم :D :lol:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...