رفتن به مطلب

کمک کنید کارت گرافیکم بعد از اور دیگه تصویر نمی ده

sinaset
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

salam dooste aziz .bebin vase manam in moshlel pish umade bood va mitooni uno ba mianboardet dorost koni.

faghad begoo modele mainet chie??:(

لینک به دیدگاه

salam dooste aziz .bebin vase manam in moshlel pish umade bood va mitooni uno ba mianboardet dorost koni.

Faghad begoo modele mainet chie??:(

دوست عزیز بارها گفته شده وچندبار دیدم مدیران انجمن به شما اخطار دادن که در انجمن قانون اینه که فارسی تایپ کنید.

عزیزه دل من پیوستن شما در یک گروه وفعالیت شما در یک گروه به معنی اینه که شما باید قوانین گروه رو اجرا کنید وهمیشه شما میگید فونت فارسی ندارید.دوست عزیز یا فارسی تایپ کنید یا مدیران عزیز همینجا اعلام کنند نوشتن فینگلیش اشکال نداره که همه ما فینگلیش تایپ کنیم چون واسه هممون راحته.

من توی سیستم عامل لینوکس نگارش های دبیان و ردهت و Cent OS فارسی تایپ میکردم شما که مطمئنم یا ایکس پی دارید یا ویستا یا حالا سون فارسی نمیتونید تایپ کنید.چرا بهونه میارید اخه

ویرایش شده توسط ASUS
لینک به دیدگاه

سلام

سهیل بزار شاید واقعان بتونند یک راه کاری نشون من بده:(

faghad begoo modele mainet chie??

مین من asus p5k se

است چطور می گه می شه بیشتر صحبت کنید و اگر فارسی تایپ کنید خیلی خیلی ممنون می شم

لینک به دیدگاه

سلام

سهیل بزار شاید واقعان بتونند یک راه کاری نشون من بده:(

مین من asus p5k se

است چطور می گه می شه بیشتر صحبت کنید و اگر فارسی تایپ کنید خیلی خیلی ممنون می شم

سینا جان فکر کنم یکم رویایی داری فکر میکنیا وقتی تصویر نداری یا باید یه متنی نویس حرفه ای باشی که بدون تصویر کارتو تو داس انجام بدی یا اینکه با پروگرمر برات بایوس رو فلش کنن.

بعدش مگه شما نگفتی کارتو فرستادی برا اقا حسینی مطمئن باش اگه نرم افزاری باشه حل میکنه واست.

یه چیز دیگه بارها به ایشون گفته شده وایشون همیشه میگه من فونت فارسی ندارم

لینک به دیدگاه

سلام

حالا شما اجازه بدید خودشون بفرماین

اقا مهدی راه کارتون رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

یه نظری هم من بدم.البته خودم تست نکردم ولی بازم بگم شاید به دردتون خورد.

اگه می تونید روی یه سیستم دیگه که کارت گرافیک روشه و Sli یا CrossFire رو ساپورت می کنه کارت گرافیک خودتونو روی اسلات اول و کارت گرافیک دیگه رو روی اسلات دومی نصب کنید و کابل مانیتور رو به کارت گرافیک دومی (کارت گرافیک سیستم دیگه) وصل کنید یه امتحان کنید میشه فلاش کرد یا نه؟

در ضمن یه کار دیگه هم میتونید بکنید اونم اینه که کارت گرافیکتونو روی یه مینبردی که کارت گرافیک انبورد روشه و کارت گرافیک شما رو ساپورت می کنه نصب کنید و فلش کنید.(یعنی فقط تصویر رو از کارت گرافیک انبورد بگیرید) :(

عزیز فکر کنم یه چیزی رو فراموش کردید.مادربوردی که گرافیک انبورد داره به محض اینکه کارت گرافیک روش نصب کنید کارت گرافیک انبوردش دیسیبل میشه اگه از بایوس هم اونو فعال کنید این یکی دیسیبل میشه

نر من اینه کراس فایر کنه با یه کارت مثل مال خودش.اما نمیخواد این همه گرفتاری بابا.بده یه ساپورت براش فلش بزنه با دستگاه

سلام ! فکر کنم منظور allen عزیز ! از کراس کردن کارت با گرافیک انبورد ! استفاده از مادربردهایی با چیپ 780 و 790 ای ام دی باشه ! چون در این مادربردها میشه یک کارت مجزا رو با گرافیک انبورد شون کراس کرد !

( البته در صورتیکه کارت مجزا از سری کارتهایی باشه که گرافیک انبورد این مادربردها توانایی کراس شدن با اونو داشته باشن )

با تشکر / بازنده

لینک به دیدگاه

سلام ! فکر کنم منظور allen عزیز ! از کراس کردن کارت با گرافیک انبورد ! استفاده از مادربردهایی با چیپ 780 و 790 ای ام دی باشه ! چون در این مادربردها میشه یک کارت مجزا رو با گرافیک انبورد شون کراس کرد !

( البته در صورتیکه کارت مجزا از سری کارتهایی باشه که گرافیک انبورد این مادربردها توانایی کراس شدن با اونو داشته باشن )

با تشکر / بازنده

باسلام عزیزه دلم حرفتون کاملا صحیح است اما هیچ مدلی از چیپهای 780G نمیتونن با 4870 کراس بشن. من یه مدت از برند گیگابایت مین چیپ 780G داشتم

ببین کراس فایرش با گرافیک مجتمعش به این شکله که حتما باید کارت HD34xx داشته باشی باهاش کراس کنی که عملا امکان پذیر نبود مثلا بخوای با 4870کراس کنی:(:D:D

لینک به دیدگاه

vase akharin bar fingilish mitypam.

agha shoma cputo az mainet joda kon

bad batri ham dar biar

bad ke ham batri va hamcpu ro az main joda kardi pc to roshan kon

vase 10 sanie va badesh cablo az power dar biar

hala un karo dobare bokon va vga to ham joda kon va badesh roshan kon

hala dobare

finish

BYe 2 all 4 EVeR

لینک به دیدگاه

vase akharin bar fingilish mitypam.

agha shoma cputo az mainet joda kon

bad batri ham dar biar

bad ke ham batri va hamcpu ro az main joda kardi pc to roshan kon

vase 10 sanie va badesh cablo az power dar biar

hala un karo dobare bokon va vga to ham joda kon va badesh roshan kon

hala dobare

finish

BYe 2 all 4 EVeR

سلام دوست من

خیلی ممنون بابت پاسخ

خوب دوست من اول از همه باید بگم فعلان که کارت گرافیک پیشم نیست ولی اگر درست نشود حتمان کاری که گفتید رو انجام می دم ( انشالله که درست بشه کار به اینجا نرسه :()

دوست عزیز من اول از همه باید بگم

یک چیزی خیلی مبهم هست اون اینکه من این کارت گرافیک روی رویه یک سیستم دیگه چک کردم ولی کار نکرد

البته زیاد هم مبهم نیست شاید شما می خواید با این ترفند کارت رو بالا بیارید

خوب دوست من حالا چندتا سوال ریز در توضیحات خیلی خوب بالا که دادید

اول اینکه باطری و سی پی یو رو در میارم خوب بعد ایا کابل4 پین برقی سی پی یو رو هم در بیارم ؟

دوم بعد شما گفتید که سیستم رو روشن کنم بعد از 10 ثانیه و کابل برق پاور رو در بیارم یعنی من سیستم رو خاموش کن و سیم برق پاور رو در بیارم یا اینکه یک دفعه سیستم برق پاور رو در بیارم ؟

سوم گفتید که کار بالا رو انجام بدید یعنی 10 ثانیه سیستم رو روشن کنید و این دفعه بعدش کارت گرافیک رو در بیارید و بعد دوبار بزارید سر جاش و سیستم رو روشن کنم خوب حالا در حین کار یعنی موقعه سیستم روشنه این کار رو بکونم یا اینکه سیستم رو خاموش کنم و بعد در بیارم ؟ یک سوال دیگه ایا در مسیر اخر که کارت رو باید بزارم سر جاش سی پی یو رو وصل کنم یا اینکه نه ؟

ممنون دوست من بابت راهنمایی که کردید :(:):D

می شه بیاید و فارسی تایپ کنید که چطوری این اتفاق برای شما افتاد و کارت شما دقیقا چه اتفاقی براش افتاد

و ایا به نظر شما کارت من هم به همین بلایی که سر کارت شما پیش امد روی سرش امد و همچنین کارت شما درست شما و همچنین این اطلاعات رو خودتون به دست اوردید :eek:

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

خدایا واقعا چه پاسخی دادن ایشون.واقعا کارشناسانه و رویایی بود.سیناجان دعا میکنم کارتتت سالم برگرده وبرمیگرده پیشت غصه نخور.زندگی همینه عزیزم

باتشکر:(:eek::(:eek::D:eek::eek:

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
اگر واقعا گرافیک شما از لحاظ برد مشکل پیدا کرده باشه نمایندگی این کارن(این کارتو گارانتی میکنه) میتونه با هزینه خودتون براتون تعمیر کنه! آخه عزیز من شما مگه نمیدونی کلا این مدل کارت ها اور نمیشه و آسیب میبینه نباید اور میکردی اونم بدون گارانتی!

حالا اگر راهی پیدا نشد همین کار فکر کنم جواب بده!

امید جان اگر کارتو با گارانتی هم دریافت میکردند چون بایوسش رو (حالا هر کاری) دستکاری کردند خارج گارانتی محسوب میشد!

حالا شما بایوس را یه کاری بکن اگر دست نشد دیگه باید بره نعمیر! احتمالا مموری چیپ های گرافیک آسیب دیدند!

سلام دوست من

خواهش می کنم یک تعمییرگاه خوب اگر تویه تهران باشه بهتر

معرفی کنید چون اقایی حسینی هر جا بردنش نتونستن درستش کنند

و احتمال می دادن از رم باشه

شما که گفتید تعمییرگاه خوب هست می شه لطف کنید و یکی از این تعمییرگاه رو به ما معرفی کنید

خیلی خیلی ممنون می شم

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان

این تاپیک از دوباره راه اندازی شودن

دوستان بازم اگر چیزی به ذهنشون می خوره اینجا بیان کنند

خوشحال می شم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ببخشید دوستان حدود 7 تا 8 ماه پیش

رفتم خانه یکی از دوستانم سیستمش قدیمی بود

خواستم سی پی یوش رو در بیارم نشون دوست بدم

بعد از اینکه سی پی یو رو نشونش دادم گذاشتم سر جاش همه چیز رو بستم

سیستم رو روشن کردم ولی سیستم تصویر نداد

دقیقان مثل حالتی که دارم یعنی چراغ دکمه روشن خاموش کردن مانیتور به صورت کم رنگ در امد و هیچ تصویر نمی داد

بردمش تعمییرگاه ( من که امید نداشتم بتونند درستش کنند) بد از یک یا دو هفته فکر کنم

دوستم رو دیدم ازش پرسیدم چه شود درست شود گفتش اره مشکلش این بود که یکی از خازن ها مادربرد شکسته بود و طرف تعمییرکار عوض کرده بود

حالا گفتم این دوتا شبیه هم نیست

امکان داره اشکال از خازن ها و یا مقاومت ها یا چوک ها باشه ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

هر موضوعی در مورد کارت شما با توجه به اعمال فرکانس بالا محتمل هست البته فکر میکنم شما خوشبختانه فقط فرکانس رو بالا بردید و اعمال ولتاژ به جی پی یو یا حاقظه نکردید{اینطور که از صحبتهای قبلتون برداشت میشه}

این کار برای تعین دقیق احتیاج به یک تعمیر کار مجرب و با حوصله داره که با امکانات خوب بتونه تک تک قطعات رو چک کنه.یادمه خیلی وقت پیش با وسیله ای به نام اسیلسکوپ برد رو دقیق تر بررسی میکردند و مشکلاتی که با بررسی معمولی مشخص نمیشد با این وسیله دقیقتر مشخص میکردند البته نمیدونم برای برد گرافیک هم کاربرد داره یا نه و باید این موضوع رو از استاد محترم جناب فلاح مدیر بخش الکترونیک جویا بشید

لینک به دیدگاه

سلام

البته می خواستم ولتاژ رو زیاد کنم ولی نشود ...

در باب اون موضوع باشه با اقایی فلاح در میان می زارم

با تشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...