رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز برای Metro Last Light :(

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
به ویدئو کاری ندارم

منظور بنده بنچمارک هست که نوشته شده که فیزیکس خاموش هست

توی عکس بنچمارک روی 1.920 x 1.080 (Very High + 2x SSAA) کلیک کنید

7970 میاد بالاتر از 660ti

تازه این هنوز روی 2xssaa هست

باید منتظر درایورهای جدید باشیم

بله اونو که خودم دیدم!

خود بازی هم بدون مشکل نیست.در فروم overclock.net یکی از کاربرا ساراند تست کرده بازی رو با 3SLI ECGA GTX 680 و اینطور که میگفت با فیزیکس روشن یا خاموش (اینطور که خودش میگفت فرقی نداشته) فریم بین 25 تا 32 میگیره.رز ساراند هم 5760x1080 بوده

حالا گفت با 2 تا 680 هم تست میکنه و نتیجه رو میگه احتمالا بازی با 3GPU مشکل داره

این هم مشخصات سیستمش:

http://www.overclock.net/lists/display/view/id/5036013

لینک به دیدگاه

• ارسال 384
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

من موندم این بازی رو چجوری برای 360 , ps3 هم دادن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
من موندم این بازی رو چجوری برای 360 , ps3 هم دادن

کیفیت تکسچرها همچنین سایه زنی در نسخه کنسول ها پایین تر هست

فیزیکس هم که در کنسول نیست

لینک به دیدگاه

بازی هنوز عرضه رسمی نشده چه چندتا نسخه دادن به سایت های معروف برای بنچمارک!

لینک به دیدگاه

دوستان پیگیری کنین اگه اومد لینک دانلود رو بذارین!

قالبته مسلما درایورجدید میدن برای این بازی مثل همون far cry3!!!

بچه های nvidia  ناراحت نباشن اینطور که معلومه این بازی هم با geforce بهینه شده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان پیگیری کنین اگه اومد لینک دانلود رو بذارین!

قالبته مسلما درایورجدید میدن برای این بازی مثل همون far cry3!!!

بچه های nvidia  ناراحت نباشن اینطور که معلومه این بازی هم با geforce بهینه شده!

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18195&page=3   :-w :-w

لینک به دیدگاه

مرسی محمووووووود جان حدس میزدم کار خودتو کرده باشی دمت گرم داداش گل داری میترکونی هاااااااااااااا

بچه ها محمود جان لایک دارن دلگرمی بدین بهش!

ویرایش شده توسط hamidparniyan
لینک به دیدگاه

ولی بازم میگم حتما لازم نیست ادم گرافیک رو تا اون ته ببره بالا یه سری اپشن ها هست هیچ تاثیر انچنانی روی بازی نمیزاره ولی باعث میشه سیستم خیلی راحت تر جوابگو باشه. :D

لینک به دیدگاه

ولی بازم میگم حتما لازم نیست ادم گرافیک رو تا اون ته ببره بالا یه سری اپشن ها هست هیچ تاثیر انچنانی روی بازی نمیزاره ولی باعث میشه سیستم خیلی راحت تر جوابگو باشه. :D

درود خسرو جان  خوبی داداش

با حرفت موافقم اگه جز این باشه هر 3ماه یه بار باید بریم کارت گرافیک عوض کنیم!اونم بااین قیمت های میلون تومنی (5،6،............)

بعضی از تنظیمات رو میشه پایین آورد که چشم انسان نمیتونه تشخیص بده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این MSAA ها فقط تو چند مانیتوره تاثییر داره و در تک مانیتور مخصوصا 4X میتونه تصویر رو خراب ترهم کنه . تو یسری تست که تو Crysis 3 گرفتم FXAA از 4X MSAA بهتر عمل کرده تو تک مانیتور

لینک به دیدگاه

این MSAA ها فقط تو چند مانیتوره تاثییر داره و در تک مانیتور مخصوصا 4X میتونه تصویر رو خراب ترهم کنه . تو یسری تست که تو Crysis 3 گرفتم FXAA از 4X MSAA بهتر عمل کرده تو تک مانیتور

درود

امیرمحمود جان تست های TXAA رو هم گرفتید؟ می دونید چجوری کار می کنه و کیفیتش چطور هست؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود

امیرمحمود جان تست های TXAA رو هم گرفتید؟ می دونید چجوری کار می کنه و کیفیتش چطور هست؟

ممنون

کرایسیس مگه TXAA داشت ؟؟ تا اونجایی که یادمه ACIII اینو داشت که واقعا زمین تا اسمون  TXAA با FXAA و MSAA فرق داشت

لینک به دیدگاه

کرایسیس مگه TXAA داشت ؟؟ تا اونجایی که یادمه ACIII اینو داشت که واقعا زمین تا اسمون  TXAA با FXAA و MSAA فرق داشت

کرایسیس رو نمی دونم اما Black Ops 2 داره. اینکه می گید باهاشون فرق داره یعنی بهتر هست یا بدتر؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو بلک ابس 2 که تست کردم خیلی فرقش یه چشم نمیومد ولی تو اسسین اختلافش معلوم بود تو TXAA خیلی بهتر بود

لینک به دیدگاه

crysis 3 ازtxaa پشتیبانی میکنه! و دو حالتم داره 2txaa و4 txaa که حالت دومش خیلی سنگین بود.با 660ti میومد رو 25 فریم.و حالت 2txaa 35 فریم میگرفتم. من.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من این بازی رو امروز دانلود کردم و باید بگم که خیلی راحت روی GTX670 جواب میده و عالی در بالاترین تنظیمات اجرا میشه ( البته به جز گزینه SSAA که مربوط به AntiAliasing میشه و افت فریم خیلی زیادی رو در حالت حداکثرش ایجاد میکنه که به نظر من به جای اون میشه از FXAA خود Nvidia استفاده کرد و تفاوت چندانی هم در کیفیت تصویر نداره ولی تاثیر ناچیزی در فریم ریت بازی میذاره ) 

نکته جالب اینه که هر کاری کردم میزان مصرف مموری گرافیک حتی در رزولوشن 2560x1600 و بالاترین تنظیم SSAA 4X از حدود 1.5 گیگ بالاتر نرفت و نشون دهنده بهینه بودن فوق العاده موتور گرافیکی این بازیه !!

اگر با Metro 2033 مقایسه بکنیمش این بازی خیلی بهتر از اون اجرا میشه و با این وجود گرافیک خیلی بهتری هم داره  (*)

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان من این بازی رو امروز دانلود کردم و باید بگم که خیلی راحت روی GTX670 جواب میده و عالی در بالاترین تنظیمات اجرا میشه ( البته به جز گزینه SSAA که مربوط به AntiAliasing میشه و افت فریم خیلی زیادی رو در حالت حداکثرش ایجاد میکنه که به نظر من به جای اون میشه از FXAA خود Nvidia استفاده کرد و تفاوت چندانی هم در کیفیت تصویر نداره ولی تاثیر ناچیزی در فریم ریت بازی میذاره ) 

نکته جالب اینه که هر کاری کردم میزان مصرف مموری گرافیک حتی در رزولوشن 2560x1600 و بالاترین تنظیم SSAA 4X از حدود 1.2 گیگ بالاتر نرفت و نشون دهنده بهینه بودن فوق العاده موتور گرافیکی این بازی داره!!

اگر با Metro 2033 مقایسه بکنیمش این بازی خیلی بهتر از اون اجرا میشه و با این وجود گرافیک خیلی بهتری هم داره  (*)

حالا جدا از مسائل فنی بازی بدرد بخوری هست ؟

-----------

تو GeForce.com  زده که فقط 690 و 680 sli و تایتان و 670 sli می تونه در نهایت کیفیت بازی رو اجرا کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
حالا جدا از مسائل فنی بازی بدرد بخوری هست ؟

-----------

تو GeForce.com  زده که فقط 690 و 680 sli و تایتان و 670 sli می تونه در نهایت کیفیت بازی رو اجرا کنه

محمود جان اگر از Metro 2033 خوشت اومده باشه از این بیشتر هم خوست میاد و بازی جالبیه

همونطورکه گفتم SSAA4X راحت فریم ریت رو نصف میکنه و با اون فکر نمیکنم 680 SLI هم بتونه تو رزولوشن بالا خوب اجراش بکنه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی اگه فقط SSAA رو خاموش بکنی و به جاش از FXAA خود Nvidia Control Panel استفاده بکنی با یه 680 هم خیلی عالی اجرا میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
 محمود جان اگر از Metro 2033 خوشت اومده باشه از این بیشتر هم خوست میاد و بازی جالبیه

همونطورکه گفتم SSAA4X راحت فریم ریت رو نصف میکنه و با اون فکر نمیکنم 680 SLI هم بتونه تو رزولوشن بالا خوب اجراش بکنه!!

گفتم که اینو Geforce.com  نوشته بود من خودم هنوز تست نکردم. ولی با اومدن درایور های جدید این مشکلات حل میشه . مثل FarCry 3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در پست قبلیم گفته بودم که انگار با 3 تا 680 فریم 32 میشده. ولی امروز کاشف به عمل آمد که ربطی به بازی نداره! اینطور که چند تا از یوزرها تست کردن همشون کیبورد Logitech G19 داشتند که برنامه logitech gaming software حتماً موقع اجرای بازی باید بسته باشه و exit بشه وگرنه فریم رو تقریباً نصف میکنه.کاربر دیگه ای که با 690 فریم زیر 40 میگرفته اعلام کرد که با kill کردن برنامه لاجیتک تونسته با SSAA 4x فریم 60 و بالاتر هم بگیره.

ظاهراً فقط با کیبورد G19 مشکل داره.اگه کسی این کیبورد رو داره امتحان کنه و نتیجه را اعلام کنه

------------

ویرایش: مثل اینکه این بازی هم مثل فارکرای 3 دو تا پایان مجزا داره به انتخاب گیمر

ویرایش دوم :دی

نتیجه بازی با 1 عدد 680 رفرنس گیگابایت و پردازنده هم 2500K بوده 4.4 :

848d99a6_metrollbench2.jpeg

ویرایش شده توسط mm65
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلاخره منم اینو دانلود و نصبش کردم . اره SSAA ها که فرقی هم باهم ندارن قشنگ فریم رو نصف میکنه اینها فقط واسه چند مانیتورست که وقتی صفحه بزرگ میشه گوشه مربعی مربعی نشن .

---------

بازی جالبی به نظر میاد ولی کمی تو صدا کم گذشته . یجوریه صدا تو بازی ؟!@پ

باید بشینم توممش کنم ببین  چی میشه تش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم نتایج تست من

tlgblxf095onyg4h65o.png

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

مرسی محمود با asus ها تست گرفتی دیگه درسته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...