رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز برای Metro Last Light :(

mInI_ClockEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان تورو خدا بس کنید...

والا ما دیروز نزدیک 20 تا منفی گرفتیم برای راهنمایی...

این بحثو همین جا خاکش کنید @};- 

لینک به دیدگاه

• ارسال 384
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

شرمنده مجید جان جو سنگین شد اسم شما رو هم قاطی کردم :D  مشکل های اینطوری معمولا یا به دلیل کمبود RAM سیستم به وجود میان و یا RAM گرافیک. البته ممکنه کمبود قدرت پردازش گرافیک یا حتی مشکل ویندوز هم باشه. مشخصات کامل سیستمت رو میگی؟

لینک به دیدگاه

محمود جان با توجه به سابقه ای که در این فروم دیدم. میدونم که با کسی که بی مورد و از روی لجبازی و دشمنی منفی بده به شدت برخورد میشه

بهمن جان مثبتام تموم شده وگر نه از خجالتت در میومدم :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
شرمنده مجید جان جو سنگین شد اسم شما رو هم قاطی کردم :D  مشکل های اینطوری معمولا یا به دلیل کمبود RAM سیستم به وجود میان و یا RAM گرافیک. البته ممکنه کمبود قدرت پردازش گرافیک یا حتی مشکل ویندوز هم باشه. مشخصات کامل سیستمت رو میگی؟

دشمنت شرمنده بهمن جان.بعضی وقتا آدم نباید حساس باشه چون خودش اذیت میشه

والا رم که 16 گیگ 2133 هستش فکر نمیکنم کمبود رم باشه.گرافیکم همoc 680 و پردازنده هم 3770k هست.ویندوز هم 7 و 64بیت

لینک به دیدگاه

شما اگه با منفی دادن دلت خنک میشه 10 تا منفی به من بده. آقا حمید هم نیازی به وکالت شما نداره خودش میتونه حرف بزنه. شما دلت از جای دیگه پره ....... [-X

بنده هم جزو اولین کسانی بودم که تو همین تاپیک نتیجه تستم رو گذاشتم. اول تاپیک رو بخون بعد بیا شخصیتت رو نشون بده

من طبق نموداری که مشخصه دلیل فریم بالای تست ایشون رو تحلیل کردم. حالا به تو چرا برمیخوره؟؟؟

مسئله دل خنک شدن نیست در تست دیگران بیخودی دخالت میکنی منفی هم می گیری دلیل فریم بالای ایشون خاموش کردن ssaa و برخی تنظیمات هست نه دلیل هایی که شما از روی حرص خوردن میگی. من اولین باره با شما صحبت میکنم دلم از کجا پره!!!!!!!!!!!!!!!!!   B)

لینک به دیدگاه

خنده داره 10 خط نوشتی شما که بگی چرا ایشون چندتا فریم بیشتر از انداخته حالت معمول یعنی انقدر تحت تاثیر شمارو قرار داده! انقدر مسئله ی مهمی برای شما هستش!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط 7777
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پسر خوب من چرا باید حرص بخورم ؟؟ نمودار به اون واضحی رو نمیبینی؟؟ از اون واضح تر نمیتونم توضیح بدم. من فقط نمودار رو تحلیل کردم. حالا شما چرا ناراحت شدی و منفی دادی حتما یه دلیلی داره دیگه. البته میتونم حدس بزنم دلیلش چیه. به هر حال برای من مهم نیست چون مشکل خودته.. اینجا رو با جای دیگه اشتباه نگیر عزیز. اینجا وقتی یکی نتیجه تست میذاره بقیه میتونن تحلیلش بکنن و اگر مورد مشکوکی داشته باشه بگن. مسابقه هم نیست که برنده جایزه بگیره.

نهایتا من تست آقا حمید رو تحلیل کردم. شما چرا ناراحتی؟ باز اگر کارت خودم ATI بود ممکن بود بگم فکر کردی دارم زیرآب Nvidia رو میزنم. من که خودم هم با 670 تست گذاشتم! اصلا این که میگی "در تست دیگران دخالت میکنی" رو معنیش رو به من میگی؟ مگه تو زندگیش دخالت کردم؟ حمید جان یه تست گذاشته من هم توش مورد واضحی دیدم و با استدلال و تحلیل منطقی توضیحش دادم. هدفم هم فقط روشن شدن دلیل فریم بالاتر از معمول که این تست داده بوده . نه قصد تخریب کسی رو داشتم و نه انتقام جویی! اصلا فکر کن 2000 فریم می آورد! مگه از من چیزی کم میشه که بخوام بی دلیل به نتیجه تستی گیر بدم؟  اینجا یه فروم علمیه و اکثر دوستان قدیمی که من رو میشناسن میدونن چه اخلاقی دارم. بحث هم فقط تحلیل علمی و منطقیه و نه چیز دیگه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دشمنت شرمنده بهمن جان.بعضی وقتا آدم نباید حساس باشه چون خودش اذیت میشه

والا رم که 16 گیگ 2133 هستش فکر نمیکنم کمبود رم باشه.گرافیکم همoc 680 و پردازنده هم 3770k هست.ویندوز هم 7 و 64بیت

درایور ها سر این بازی چت میزنه . من وقتی با 314 بازی می کردن بازی بنظرم روون تر بود و از استیبل بیشتری برخوردار بود ولی وقتی 318 رو که زدم فریم کمی بالا رفت ولی از اون روونی در اومد :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
خنده داره 10 خط نوشتی شما که بگی چرا ایشون چندتا فریم بیشتر از انداخته حالت معمول یعنی انقدر تحت تاثیر شمارو قرار داده! انقدر مسئله ی مهمی برای شما هستش!!!!!!!!!!!!

شما اگه خندت میگیره بخند ما که کاری نداریم باهات. اصلا مطلب رو اشتباه گرفتی عزیز

اینجا همه مطالب جنبه آموزشی هم دارن. من از بقیه 100 تا چیز یاد گرفتم باید 2 تا چیزم یاد کسی بدم. دلیل توضیحات کاملم هم این بود که تا جای ممکن مطلب قابل فهم بشه. تا بتونم استدلال و منطق حرفم رو به خواننده برسونم. مثل بعضی از اعضا بیام بگم فقط چون من میگم فلان چیز درسته باید همه قبول بکنید ؟

شما هنوز فکر میکنی چون فریم زیاد گرفته من ناراحت شدم... =))  مگه مسابقه بوده ؟ اینجا ما تو مسابقه واقعی شکست میخوریم ناراحت نمیشیم چون 10 تا چیز ازش یاد میگیریم. بعد من از این که دوستم تو یه تست بی اهمیت  10 فریم بالا پا پایین  گرفته ناراحت بشم؟ :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید جان کجایی؟ بیا مارو نجات بده........... :-t =))

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز چون تاپیک وارد حاشیه شده و کار داره به جاهای باریک میکشه ، قفل میشه . چند کاربر هستن که تو این چند روز توی چند تا تاپیک خیلی شلوغ کردن .خودشون هم میدونن با کی هستم . لطفا این رفتار رو ادامه ندید . محترمانه صحبت کنید . به همه احترام بذارید . هیچ کس رو کوچک تر از خودتون نبینید . اگر این رفتارها ادامه پیدا کنه مجبور میشیم شدیدتر برخورد کنیم .

لینک به دیدگاه

به خاطر درخواست بهمن عزیز و اینکه گفت تو پیغام خصوصی سوءتفاهم برطرف شده ، تاپیک رو باز میکنم . ولی اگر ببینم باز هم مشکل ایجاد بشه دوباره میبندم و دیگه باز نمیشه .

لینک به دیدگاه

یه بنچ مارک دیگه هم براتون میذارم از این بازی

فقط خواهشا بحث رو به جاهای باریک نکشونین تادوباره تاپیک بسته نشه!

ممنونم

این بیشترین فریمی هست که تونستم بگیرم!

post-5456-0-25850900-1370219574_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام :) من یه سوال بپرسم جو عوض شه ;)

در بعضی مراحل بازی وقتی با شات گان به موجودات جهش یافته شلیک میکنم ,بعضی وقتها(نه همیشه) موقع شلیک بازی دچار لگ میشه و انگار گیر میکنه و بعد از شلیک دوباره به حالت اول بر میگرده!

این مشکل از کــــرک بازیه یا از تنظیمات من؟

همه چیز روی حداکثر هست و SSAA خاموش.

سلام مجید جان فکرکنم مشکل از درایور هست کدوم نسخه رو نصب کردی؟با 314.22 تست کن!

لینک به دیدگاه

حرص نخور محمود جان خوب نگاه کن فقط 17 ثانیه تست گرفته. احتمالا تو اون 17 ثانیه هم صفحه سیاه رندر کرده که 150 و خورده ای داده :D

بهمن جان نظرت راجب این تست آخری چی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
به خاطر درخواست بهمن عزیز و اینکه گفت تو پیغام خصوصی سوءتفاهم برطرف شده ، تاپیک رو باز میکنم . ولی اگر ببینم باز هم مشکل ایجاد بشه دوباره میبندم و دیگه باز نمیشه .

خیلی ممنون حامد جان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهمن جان نظرت راجب این تست آخری چی هست؟

:cowboy: حمید جان مدت تست باید 170 ثانیه باشه. راستشو بگو LOD Mod زدی؟ تکسچر ها درست لود میشن؟ اصلا چیزی رندر میشه؟ چون نمودار فریم هم کاملا ثابته. میشه سمت راست نمودار رو هم ببینم؟ :D

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی مجید جان پچ آخری رو هم نصب کردی؟ احتمالا تاثیر داشته باشه

لینک به دیدگاه

:cowboy: حمید جان مدت تست باید 170 ثانیه باشه. راستشو بگو LOD Mod زدی؟ تکسچر ها درست لود میشن؟ اصلا چیزی رندر میشه؟ چون نمودار فریم هم کاملا ثابته

اون سری بود که گفتی مدت تست17 ثانیه بودو کلی بهم خندیدی و خلاصه.....

گفتم بذارم مدتش زیاد بشه یکم حال کنیم دور همی!نه بابا کاری نکردم!

فقط هرکارتی فرکانسش روی 1290 بود 4تا کارت رو حساب کن بعد ببین چه میکنه!

اره بابا چرا رندر نشه!

میبینی بعضی جاها خط سیاه نمودار یه لحطه فریم میومد پایین وبعد میرفت بالا!

لینک به دیدگاه

:cowboy: حمید جان مدت تست باید 170 ثانیه باشه. راستشو بگو LOD Mod زدی؟ تکسچر ها درست لود میشن؟ اصلا چیزی رندر میشه؟ چون نمودار فریم هم کاملا ثابته. میشه سمت راست نمودار رو هم ببینم؟ :D

=))  =))  =))  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

میشه سمت راست نمودار رو هم ببینم؟ :D

سمت راست رو نگرفتم میخواستم تو یه عکس جابشه!چیزی نبود تموم میشد!

الانم فقط 1کارت دستمه نمیتونم دوباره بگیرم وگرنه هرجور میخواستی برات میگرفتم

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  :laughing:  :laughing:

محمد جان اینجا جای اسپم نیست!

تاپیک تازه باز شده ممنون مراعات کنی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید جان آخه نمیشه تست درست انجام بشه و به جای 170 ثانیه ، 500 ثانیه طول بکشه. یعنی در کل مدت تست دائم فریم ثابت بود و فقط لحظه ای پایین میومد؟ چون بعضی صحنه ها سبک و بعضی سنگین هستن با عقل جور در نمیاد که اینطور ثابت باشه. من فکر میکنم تست شما قبل از شروع که او صحنه حرکت ترن مترو هستش ، در حالتی که داره لود میشه و صفحه سیاهه خیلی زیاد میمونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا تو این تاپیک در فروم EVGA اگر به نتایج نگاه بکنیم میبینیم که همشون حدودا 171 ثانیه طول کشیدن و هیچ کدام هم نمودار خطی و مسطح ندارن و در بعضی جاها بالاتر و بعضی جاها پایینتر فریم دادن

http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=1932332&mpage=1

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا نتیجه تست GTX TITAN SLI  :

metrolastlight.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...