رفتن به مطلب

سوال در مورد مادربورد Elite A780GM-A

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من قصد خريد اين مادربورد رو دارم بيشتر به خاطر خروجي hdmi و گرافيك قوي اين مادربورد است اما يكي از دوستان كه به تازگي اين مادربورد رو خريده بود به من گفت كه مادربورد خوبي نيست حالا نظر دوستان در مورد اين مادربورد چيه؟

ايا ارزش خريد داره يا از خريد اون منصرف بشم.

با تشكر

لینک به دیدگاه

سلام ! پس از عرض خیر مقدم و خوش امدگویی ! میتونم بپرسم کاربرد شما از خروجی hdmi چی هستش و به چه منظوری قصد استفاده از اون رو دارید ؟

با تشکر / بازنده

لینک به دیدگاه

درود

مادربورد خوبیه و الان biostar 780g هم هستش حدودا همین قیمتهاست

لینک به دیدگاه

با سلام

من قصد خريد اين مادربورد رو دارم بيشتر به خاطر خروجي hdmi و گرافيك قوي اين مادربورد است اما يكي از دوستان كه به تازگي اين مادربورد رو خريده بود به من گفت كه مادربورد خوبي نيست حالا نظر دوستان در مورد اين مادربورد چيه؟

ايا ارزش خريد داره يا از خريد اون منصرف بشم.

با تشكر

دوست گرامی ecs همیشه یکی از ارزانترین برندها بوده اما دلیل بر بی کیفیت بودن بردهاش نیست.یکی از خوبهاست این ecs

اما اگر دنبال برند معروف هستید میتونید gigabyte-780m-ds3h میتونه کمکتون کنه.

اما به نظر من همون برند ecs خوب هست برند بایواستار هم بردهای خوبی داره و با کیفیت که اقا حسینی عزیز هم معرفی کردند.ایشون این روزها مادربوردهای بایواستار رو هم به فروشگاه اضافه کردند میتونید بریدو مدل هاشو ببینید

لینک به دیدگاه

سلام ! پس از عرض خیر مقدم و خوش امدگویی ! میتونم بپرسم کاربرد شما از خروجی hdmi چی هستش و به چه منظوری قصد استفاده از اون رو دارید ؟

با تشکر / بازنده

با سلام و تشكر بابت پاسخگويي شما

چون من كارت ديوي بي hd دارم ميخوام كانالهاي hd رو ببينم و از طريق پورت hdmi تصاوير رو بروي مونيتور فول اچ دي تماشا كنم البته براي خريد سيستم با كمبود بودجه مواجهم بنابراين بهترين راه خريد مادربردهاي amd ساپورت بود كه هم خروجي hdmi دارن هم گرافيك انبورد قوي و البته براي من قيمت واقعا مناسب نسبت به كارايي البته من قصد خريد مادربورد اينتل ساپورت رو داشتم اما در اين برند مادربورد با خصوصياتي كه من ميخواستم وجود نداشت يا اگه بود قيمتش بالا بود.

با تشكر

لینک به دیدگاه

با سلام

نظر دوستان در مورد gigabyte - ma74gm-s2h چيه؟ مادربورد با امكاناتي به نظر مياد.

ممنونم

لینک به دیدگاه

مین خوبیه

با تشكر از جواب سريع شما

بين 3 مادربورد بالا يعني Elite A780GM-A gigabyte-780m-ds3h GIGABYTE - MA74GM-S2H كدوم بيشتر پيشنهاد ميشه؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

با تشكر از جواب سريع شما

بين 3 مادربورد بالا يعني Elite A780GM-A gigabyte-780m-ds3h GIGABYTE - MA74GM-S2H كدوم بيشتر پيشنهاد ميشه؟

با تشكر

من با صراحت میگم gigabyte-780m-ds3h

لینک به دیدگاه

تشكر ميكنم از دوستان بابت راهنمايتون فقط اگر لطف كنيد قيمت اين مادربورد رو هم براي من بگذاريد.

با تشكر

لینک به دیدگاه

115تومن

با سلام

قيمت اين مادربورد از بودجه من بالاتره بودجه من براي خريد مادربورد حداكثر 80 تومنه.پس با اين حساب من بايد همون مادربورد الايت رو بخرم؟لطفا اگه مادربورد با كيفيت ديگه اي در اين رنج قيمت هست به من معرفي كنيد.

ممنونم

لینک به دیدگاه

اين مادربوردم هست حول و هوش 90

Biostar Mainboard TF8200 A2+

TF8200-A2.gif

البته چيپستش 8200 nvidia ست

لینک به دیدگاه

با سلام

قيمت اين مادربورد از بودجه من بالاتره بودجه من براي خريد مادربورد حداكثر 80 تومنه.پس با اين حساب من بايد همون مادربورد الايت رو بخرم؟لطفا اگه مادربورد با كيفيت ديگه اي در اين رنج قيمت هست به من معرفي كنيد.

ممنونم

این دو تا بویستار هستند:

Ta780g m2+ حدود 83

و

ta790gx a2+ حدود 108

(محدودیت پورتها و اسلاتهاشون خودت چک کن)

لینک به دیدگاه

با سلام

ممنونم

780 بایوستار رو داریم میدیم 77 تومان البته برای دوستان در اینحا تخفیف هم داره

لینک به دیدگاه

780 بایوستار رو داریم میدیم 77 تومان البته برای دوستان در اینحا تخفیف هم داره

با سلام و تشكر از شما مديريت محترم سايت

متاسفانه بوردي كه شما به ان اشاره كردين داراي خروجي hdmi نميباشد.بنابراين تصميم گرفتم همون بورد الايت رو بگيرم.ممنون از راهنمايي همه دوستان:D

با تشكر

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از شما مديريت محترم سايت

متاسفانه بوردي كه شما به ان اشاره كردين داراي خروجي hdmi نميباشد.بنابراين تصميم گرفتم همون بورد الايت رو بگيرم.ممنون از راهنمايي همه دوستان:D

با تشكر

دوست عزیز مطمئن باشید از خرید برند الایت گروپ پشیمان نمیشوید این مادربوردهای الایت واقعا با قیمت پایینی که دارند عالی جواب دادند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

باسلام مجدد

من قصد خريد سي پي يو براي همين مادربورد الايت رو دارم بودجه من حداكثر 70 ت ميباشد البته نظر من بروي سي پي يو Phenom X2 7750 ميباشد ايا به نظر دوستان اين سي پي يو با اين مين سازگاري داره؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

بلی این پردازنده با مادربورد =که گفتید مچ هست ومکلی نداره.اما نظر من خریدPhenom™ X3 8450 2.1GHz هست که 82تومنه اما 3هسته ای هست ودر برنامه ها سریعتر از پردازنده ای که معرفی کردید عمل میکنه

لینک به دیدگاه

راستی اگه فنشو دارید من شنیدم نسخه Tray این پردازنده هم پیدا میشه که براحتی میتونید در رنج همون 70 تومن این پردازنده 3هسته ای رو خریداری کنید

لینک به دیدگاه

بلی این پردازنده با مادربورد =که گفتید مچ هست ومکلی نداره.اما نظر من خریدPhenom™ X3 8450 2.1GHz هست که 82تومنه اما 3هسته ای هست ودر برنامه ها سریعتر از پردازنده ای که معرفی کردید عمل میکنه

با سلام و تشكر از شما دوست عزيز

ايا اين سيپي يو در حد e5200 اينتل هست؟ ضمنا من بيشتر براي اينترنت و تماشا و كپچر كاناهاي HD استفاده ميكنم و كلن سيستم خيلي روشنه .يك سي پي يو در اين حد به من معرفي كنيد كه هزينه زيادي براي من نداشته باشه.

ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از شما دوست عزيز

ايا اين سيپي يو در حد e5200 اينتل هست؟ ضمنا من بيشتر براي اينترنت و تماشا و كپچر كاناهاي hd استفاده ميكنم و كلن سيستم خيلي روشنه .يك سي پي يو در اين حد به من معرفي كنيد كه هزينه زيادي براي من نداشته باشه.

ممنونم

دوست گلم باز شما بحث همیشگی اینتل یا amd رو پیش گرفتید.مقایسه تو پردازنده از 2 پلتفرم هیچوقت نتیجه ندارد.

اگر میخواهید در همین حدی که گفتید کار کنید پردازنده 3هسته ای بیشتر به کارتون میاد چون گفتید کپچر میکنید روزی هم ممکنه بخواهید فیلم هارو تبدیل فرمت ورندر کنید که اونوقت مولتی تسکینگ این پردازنده به دادتون میرسه

لینک به دیدگاه

بلی این پردازنده با مادربورد =که گفتید مچ هست ومکلی نداره.اما نظر من خریدphenom™ x3 8450 2.1ghz هست که 82تومنه اما 3هسته ای هست ودر برنامه ها سریعتر از پردازنده ای که معرفی کردید عمل میکنه

درود

سهیل جان 7750 قیمت باکسش روی 72 تومن هست و البته سریعتر از 8450 عمل میکنه چرا که فرکانس کاریش 2700 مگاهرتز هست و البته برای اور بسیار بهتر از 8450 عمل میکنه چون بلک ادیشن هست و در کل تنها مزیت 8450 سه هسته ای بودنش هست که یک هسته پردازشی بیشتر از7750داره و برای مولتی تسکینگ کاربرد بیشتری داره ولی برای گیم یا کارهای گرافیکی 7750 بهتره فعلا.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

با سلام و تشكر از شما مدير محترم

با تحقيقاتي من كردم متوجه شودن كه 7750 از e5200 اينتل بهتر است اما در اور e5200 بهتر عمل ميكنه. نظر دوستان در اين مورد چيه؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...