رفتن به مطلب

مشاوره براي خريد لپ تاپ تاچ

Mehdi_Chabi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.من قصد خريد لپ تاپ تاچ دارم و اين مدلها مد نظرم هست ولي قيمتشون رو ندارم....اگه ممكنه يه حدود قيمت به من بدبد و بگيد كلا لپ تاپ تاچ مناسب براي ويندوز 8 با كانفيگ core i5 4 500 چي هست...ممنون...

acer aspire v5 touch

acer aspire m5

asus vivo book 400

ویرایش شده توسط prong
لینک به دیدگاه

کدوم مدل ها را؟

acer aspire s7 در مورد تاچ بهترین است اصلا شک نکن. ولیکن بایستی ابتدا میزان بودجه، اندازه، عمر باتری و غیره را مشخص کنید.

لینک به دیدگاه

لپ تاپ Asus Vivobook S400CA هست . حدود 2750 . مشخصاتش هم بد نیست .

لینک به دیدگاه

کدوم مدل ها را؟

acer aspire s7 در مورد تاچ بهترین است اصلا شک نکن. ولیکن بایستی ابتدا میزان بودجه، اندازه، عمر باتری و غیره را مشخص کنید.

شرمنده...مدلها رو يادم رفت بگم...

acer aspire v5 touch

acer aspire m5

asus vivo book 400

نظر خودم بيشتر روي m5 و v5 هستش....چون هم DVD RW دارن و هم قشنگترن.... 

قيمت اينا رو اگه ممكنه به من بديد تا بتونم بهتر تصميم بگيرم....اگه قيمتشون خيلي فضايي باشه فكر نميكنم ديگه ارزش خريد داشته باشن...ولي با توجه به ساپورت ويندوز 8 از صفحات لمسي بهتره كه لپ تاپ تاچ بگيرم...

و يه سوال ديگه اينكه اصلا لپ تاپ هاي لمسي وارد ايران شدن؟؟؟تو بازار موجود هستن؟؟؟

ویرایش شده توسط prong
لینک به دیدگاه

شرمنده...مدلها رو يادم رفت بگم...

acer aspire v5 touch

acer aspire m5

asus vivo book 400

نظر خودم بيشتر روي m5 و v5 هستش....چون هم DVD RW دارن و هم قشنگترن.... 

قيمت اينا رو اگه ممكنه به من بديد تا بتونم بهتر تصميم بگيرم....اگه قيمتشون خيلي فضايي باشه فكر نميكنم ديگه ارزش خريد داشته باشن...ولي با توجه به ساپورت ويندوز 8 از صفحات لمسي بهتره كه لپ تاپ تاچ بگيرم...

و يه سوال ديگه اينكه اصلا لپ تاپ هاي لمسي وارد ايران شدن؟؟؟تو بازار موجود هستن؟؟؟

V5 تاچش رو نمیدونم اومده یا نه . ولی معمولیش حدود 2200 هست . البته بستگی به کانفیگش داره .

M5 رو اطلاع ندارم .

Vivobook 400 هست . حدود 2700 . تاچ هست و سخت افزار متوسطی داره .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان.با توجه به گروني لپ تاپ هاي تاچ و كم بودنشون در بازار من تصميم گرفتم كه يه لپ تاپ با صفحه نمايش غير لمسي بگيرم...دو مدل بيشتر مد نظرم هست.asus k56c و acer v5 لطفا بگيد بين اين دو مدل كدوم بهتره....بدون تعصب روي مارك خاصي...كانفيگ هر دو رو هم core i5 4G 500G 1G در نظر بگيريد....

اگه مدل هاي بهتري رو هم ميشناسيد بگيد...

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یه vivo book بود به نظرم  این بود vivio book 500 خیلی خوبه هم زیبا هست و هم قوی حدود 3000 تومان این رو هم در نظر داشته باش که که ایسوس هست . مشخصات:

intel i5 ivy bridge

nvidia gt635m

تاچ عالی

لینک به دیدگاه

ببخشید  vivo book 550هستش عالیه تازه 24گیگ اس اس دی داره!!!!!!!!!!!!!!! @-) @-)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...