رفتن به مطلب

فروش gtx 460 gigabyte

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

متاسفانه باز هم عدم رعایت قوانین انجمن و شکایت کاربران و نتیجتا اعمال قوانین مدیریت

کاربر capitan-7  به دلیل عدم رعایت قوانین تاپیک فروش و عدم  اعلام مبلغ پیشنهادی خارج از تاپیک فروش اخطار دریافت کردند.در صورت تکرار به مدت 6 ماه از ایجاد هر نوع تاپیک خرید یا فروش در انجمن محروم خواهند شد.

کاربر  navid-ati  دوست عزیز و کاربر با سابقه انجمن هم متاسفانه به دلیل عدم رعایت قوانین خرید و تکرار موضوع خرید خارج از  تاپیک و عدم اعلام مبلغ پیشنهادی در تاپیک فروش و عدم توجه به اخطار قبلی مدیریت

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17037&page=3

همچنین شکایات قبلی در پ.خ  به مدت یک ماه از دسترسی به انجمن لیون محروم خواهند شد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
حکایت هست که، بچه ای سنگ مینداخت و یه بابایی که دماغ بزرگی داشت رفت پیش مادر این بچه و ازش شکایت کرد که این پسر شما با سنگ میزنه به دماغ من، مادر پسرو بازخواست میکنه، میگه چرا اینکارو میکنی ، پسر میگه : به خدا من تقسیری ندارم، من هر طرف سنگ میندازم میخوره به دماغ این..

حکایت کاربر NAVID_ATI هم همینه، هرجا داره حقی ضایع میشه یا قیمت بالا داده شده، میبنیم یه طرف قضیه ایشون هستند.

نگران نباشید، کارت هم چند روز دیگه با 20-30 تومن اختلاف تاپیک میشه تو پی تی.

مراجعه شود به این تاپیک : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=17037&page=2

این بار چندمی هست که بنده شاهد حق خوری ودلالی ایشون هستم، و علی رغم قول مدیران ، هیچ اخطاری به ایشون داده نشده تا به الان، بعد آقا پوریا میگه چرا اینجا دلال بازی باب شده.

درود دوست گلم

چند تا توضیح باید به شما بدم عزیز .

معامله کردن یک توافقه و اگر فروشنده و خریدار راضی باشن به شخص ثالث هیچ ربطی نداره . هر وقت کسی خلاف قوانین عمل کرد و به شما اسیب زد ما در خدمتیم در غیر اینصورت در معاملات دیگران به هیچ عنوان دخالت نکنید . اگر میتونید خودتون اقدام کنید برای خرید و یا فروش و اگر توان چنین کاری رو ندارید و قدرت رقابت با خریدار دیگه ای رو ندارید از شما میخوام که فرافکنی نکنید تا خدای نکرده به اعتبار شخصی اسیب نرسه

با تشکر از همکاری شما و سایر دوستان فروم

لینک به دیدگاه

نوید بچه خوبیه من چند بار هم حضوری پیشش رفتم بره معامله لطفا ازین حرفا نزنید اینجا رقابت هست و معمولیه خیلی از همین خرید و فروش ها

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...