رفتن به مطلب

مانیتور AOC 2240Vw LED ؟؟؟؟مهممممممممممممم!!!فوری !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.

دوستان عزیز الان قیمت مانیتور AOC 2240Vw LED الان تو بازار چقده؟

لینک

تو سایت لیون کامپیوتر نوشته 479 ولی من از تو بازار پرسیدم گفتن 570 تومن  !!!

لینک به دیدگاه

اون بخش سایت آپدیت نشده عزیز . مانیتور 22 اینچ قیمتش بالای 550 هست الان .

لینک به دیدگاه

اون بخش سایت آپدیت نشده عزیز . مانیتور 22 اینچ قیمتش بالای 550 هست الان .

یه سوال دیگه : این مانیتور FULL HD هستش ولی ورودی HDMI نداره !!!! این خنده دار نیست !؟ ایا این باعث افت کیفیتش نسبت به مانیتور های دارای ورودی HDMI نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

مگا گنتراست این مانیتور 20,000,000 هست . که ظاهرا بالاست. ولی چرا این مانیتور با وجود کنتراست بالا و FULL HD بودنش ورودی HDMI نداره سوالیه که منو گیج کرده !!!

لینک به دیدگاه

ورودی HDMI و DVI تفاوت خیلی کمی دارن . بیشترین تفاوتشون تو انتقال صدا توسط پورت HDMI هست . البته کمی هم کیفیت HDMI بهتره . ولی برای اینکه ارزونتر در بیاد گاهی اوقات این پورت رو حذف میکنن . خلاصه هر ارزونی یک دلیلی داره دیگه  .

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم قیمتی که برای این کالا زدیم کاملا درسته و تقدیم میشه با همین قیمت 479000 تومان بهتون گرون قیمت دادن عزیز دلم

حامد جان امار نداشتن

لینک به دیدگاه

خدایی فکر نمیکردم 100 تومان بالاتر قیمت بدن تو بازار . برای همین گفتم احتمالا آپدیت نیست قیمتش .

لینک به دیدگاه

خدایی فکر نمیکردم 100 تومان بالاتر قیمت بدن تو بازار . برای همین گفتم احتمالا آپدیت نیست قیمتش .

حامد جان یادت میاد یکی از فلسفه های وجود سایتمون چی بود ؟؟؟؟؟

این بود که کسی نتونه چنین کاری رو با مشتری بکنه

لینک به دیدگاه

دقیقا یادمه . ولی آخه اینقدر گرون دادن هم بی انصافیه . اگر مثلا میداد 500 تومان ، میگفتیم خوب داره کمی گرونتر میده و یا لیون ارزونتر از قیمت نرمال بازار میده . ولی 570 خیلی زیاده و واقعا متاسفم برای اونهایی که اینطور سوء استفاده میکنن .

لینک به دیدگاه

خیلی بهت خوب قیمت داده البته نسبت به بقیه کلاه بردارهای بازار. مانیتور lg d2342p قیمت نمایندگی 430 تومن بود یکی از فروشگاهای دزد رضا قیمت داد 630 تومن بلاخره از یکی از فروشگاهای

ایران گرفتم 440 تومن.

مادبورد giga 990fx ud5 یکی از فروشگاهای ایران قیمت داد 470 تومن یکی دیگه قیمت داد 430 تومن و قیمت نمایندگی بود 330 تومن من هم خریدم 350 تومن.(البته این قیمت مال زمانی که بازار ادم بود) 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...