رفتن به مطلب

خریدار یکی از این 4 مادربرد حرفه ای

Pseudomonas
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمام دوستان.
هر کسی این مادربرد ها رو داره وقصد فروش داره اعلام کنه.فقط همین بردها مد نظرم هست.هدفم گیم و اورکلاک هستش.

1-Gigabyte G1 Sniper 3

2-Asrock Fatal1ty Z77 Professional

3-Asus Maximus V Extreme

4-Asus Maximus V Formula

خودم بیشتر نظرم روی 3 و 4 هست.

دوستان هر کسی که میدونه گزینه 1 یا 2 و 3 رو میتونم از کجا پیدا کنم،پیام خصوصی بده.

ویرایش شده توسط Pseudomonas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش مدتی هست تو سایت های مختلف گشت و گذار دارم و سیستم های حرفه ای چک می کنم شاید 70 درصد از مین اسوس استفاده کردن که دلیلش رو واقعا نمی دونم

اما نظر من همیشه رو مین گیگا هست من این مین رو بخاطر دوام و همون مس ببیشتر انتخاب می کنم.

اهل اور نیستم !!!

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

داداش مدتی هست تو سایت های مختلف گشت و گذار دارم و سیستم های حرفه ای چک می کنم شاید 70 درصد از مین اسوس استفاده کردن که دلیلش رو واقعا نمی دونم

اما نظر من همیشه رو مین گیگا هست من این مین رو بخاطر دوام و همون مس ببیشتر انتخاب می کنم.

اهل اور نیستم !!!

من خودم هم از گیگابات خوشم میاد ولی متاسفانه شرکت اواژنگ گند زده به این برند خوب.مثلا مادربرد Gigabyte Sniper 3 که جزو بهترین های پلتفرم Z77 هست رو خیلی خیلی به سختی میشه توی بازار گیر اورد و یه مشکل دیگه قیمت های نجومی این مادربورد ها است که اصلا با قیمت اونها در خارج از کشور جور در نمیاد که باز هم این برمیگرده به وارد کننده این برند که اواژنگ باشه.

ویرایش شده توسط Pseudomonas
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...