رفتن به مطلب

لیون کامپیوتر در نمایشگاه فاوا

Recommended Posts

• کاربر ویژه
بر منکرش لعنت ... ولی من مطمئنم اونایی که به این گرافیکا میگفتند اسپیکر جایی ندیده بودن که اینارو اشتباهی گرفتن .. راستی بهشون میگفتی دیگه گرافیکه ؟ عکس العملشون چی بود ؟

اتفاقا اولین کسی که به زبون اورد اسپیکر رو یه مرد بود . وقتی بهش گفتم ، گفت : اره می دونم اخه از این دور شبیه اسپیکره !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
مسئولین که فقط کله تکون میدادند رو می گفتند موفق باشید . معلوم بود هیچی از حرف هامو نفهمیدند ولی دوستانی که جوان بودند رو پیگیر کارای کامپیوتری واسشون جالب بودو سوالات مختلف درباره اورکلاک می پرسیدند . ما هم بهشون می گفتیم اورکلاک اصلا هیچ خطری نداره و اگر اصولی باشه خیلی هم می تونه کمکتون کنه . واسه بعضی ها هم که حرفه ای تر بودند این بحث کولینگ با LN2 جالب بود و می پرسیدند که تو چی میریزند و چطوری تهیه میشه و از این حرفا .

-----

خلاصه به اونایی که بارشون بود اخر سر فهموندیم که اورکلاک اوصولی هیچ مشکلی برای سیستم پیش نمیاره

پس خیلی خسته شدی تا بفهمونی که موضوع از چه قراره ... پس واقعا خسته نباشید ای کاش اونجا بودم با هم و بقیه بچه های فروم میرفتیم کافی شاپ به حساب من همگی یه لیوان معجون میزدین این جیگرای قرمزتون حال بیاد واسه محمود خان هم مخصوص با پسته اضافی ... از ته دل بودا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
:))

ایشون عماد نستن ، خسته شدن از بس گفتن :دی

امداد رایانه کرج

فکر کنم محمد بود اسمشون :دی

تقصیر خودمه اینم آخه اسم آی دی بود انتخاب کردم.

ببخشین علی هستم. :wub:

ویرایش شده توسط emdadrayanekaraj
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا خیلی بده یکسری از ... از کامپیوتر هیچی سر در نمیارن.

چند وقت پیش رفته بودیم برای یکی از دوستان لپ تاپ بخریم !

ایشون استاد بنده هم بوده!(من رشته ام مدیریت بود) و در حال حاضر ایشون ترم آخر دکتری داروسازی در دانشکده شیمی دانشگاه تهران(یه چیز تو این مایه ها )هست.

همین که لپ تاپ ها رو می دیدیم دوست داشت همه چیز رو بدونه در مورد امکاناتش و توضیح می خواست.

خداییش قدرت فراگیری وحشتناکی هم داشت ولی تو دو سه ساعت من کف کردم از بس براش هرچیزی رو توضیح دادم و در آخر خودش گفت من در زمینه کامپیوتر احساس ناتوانی می کنم.

به نظر من از دوران ابتدایی باید کامپیوتر و زبان رو جا بندازن(البته نسل جدید بهتر شده)و در دوران دبیرستان درسها کاملا تخصصی بشه و همینطور دانشگاه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایشون استاد بنده هم بوده!(من رشته ام مدیریت بود) و در حال حاضر ایشون ترم آخر دکتری داروسازی در دانشکده شیمی دانشگاه تهران(یه چیز تو این مایه ها )هست.

همین که لپ تاپ ها رو می دیدیم دوست داشت همه چیز رو بدونه در مورد امکاناتش و توضیح می خواست.

خداییش قدرت فراگیری وحشتناکی هم داشت ولی تو دو سه ساعت من کف کردم از بس براش هرچیزی رو توضیح دادم و در آخر خودش گفت من در زمینه کامپیوتر احساس ناتوانی می کنم.

به نظر من از دوران ابتدایی باید کامپیوتر و زبان رو جا بندازن(البته نسل جدید بهتر شده)و در دوران دبیرستان درسها کاملا تخصصی بشه و همینطور دانشگاه.

معین جان زدی به هدف اونم درست مرکزش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواخر فروردین امسال علی اكبر جلالی عضو هیئت علمی دانشگاه امیر كبیر و پدر علم IT ایران گفت: از میان 70 كشور جهان ایران رتبه 69 را در زمینه IT به خود اختصاص داده است.

یا یه خبر دیگه

در حال حاضر 500 میلیون از مردم جهان از اینترنت پرسرعت استفاده می‌كنند و این تعداد باید در ایران حدود 5 میلیون نفر باشد اما در ایران تنها 250 هزار نفر از اینترنت پرسرعت استفاده می‌كنند كه با آمار جهانی فاصله بسیار دارد.

باز جای شکرش باقی هست نام اسپیکر رو میشناسیم و گرنه می گفتیم جامدادی کامپیوتری..... (دهه شصتیا یادشونه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواخر فروردین امسال علی اكبر جلالی عضو هیئت علمی دانشگاه امیر كبیر و پدر علم IT ایران گفت: از میان 70 كشور جهان ایران رتبه 69 را در زمینه IT به خود اختصاص داده است.

یا یه خبر دیگه

در حال حاضر 500 میلیون از مردم جهان از اینترنت پرسرعت استفاده می‌كنند و این تعداد باید در ایران حدود 5 میلیون نفر باشد اما در ایران تنها 250 هزار نفر از اینترنت پرسرعت استفاده می‌كنند كه با آمار جهانی فاصله بسیار دارد.

باز جای شکرش باقی هست نام اسپیکر رو میشناسیم و گرنه می گفتیم جامدادی کامپیوتری..... (دهه شصتیا یادشونه)

علی جان  اقای دکتر جلالی جدا کارش درسته و ادم درستی هم هست . من تقریبا خوب میشناسمش چونکه خودمم

امیر کبیر تحصیلات تکمیلیمو گذروندم . واقعا ایشان با این دسته کلنگی و هونگیها 180 درجه اختلاف داره .

ادم فهمیده و ازاده ایه !!

عزیز من هم میشناسمشون

متن خیر رو اوردم که از بین 70 کشور مورد مطالعه 69 هستیم....

به شایستگی  پدر علم IT ایران برازندشون هست.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

همون بهتر سردر نیارن معین جان، اگر همه بدونن که ما از چه راهی نون بخوریم؟!

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

محمود جان ازت تشکر میکنم که خیلی محبت کردی عزیزم . مشخصه که دانش آموز خوبی هستی برای مدرستون و افرین بهت عزیز . @};- @};- @};- @};-

من فقط از دوستان میخوام که یک تاپیک ساده که میشه ازش بحره ببریم رو به اسپم خانه تبدیل نکنن . من موندم که چرا تا یه لحظه چند تا مطلب شل میشه تاپیک درجا به انحراف کشیده میشه .

از اینکه همکاری میکنید و مطالبتون رو با موضوع اون تاپیک ربت میدید و میگذارید کمال تشکر رو دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

چون امروز قرار دوباره بایه تاپیک جدید انجمن رو بتکونیم مجبور بودم زود بخوابم ( 2 شب :دی) برای همین دیگه نشد بیام به تاپیک سر بزنم

دوستان واقعا از این همه لطفی که به من دارین ممنون من که کاری نکردم و اینکه به شخصه با اون چند تا تصویر خیلی حال کردم :))))))) کلی خندیدم @};- @};-  . ولی اقای حسینی راست میگه بهتره تاپیک منحرف نشه و به جاده خاکی دیگه نزنیم .  ممنون میشم رعایت کنید . :Not Worthy: :Not Worthy:

-----------------------------------------------------

نه اقای حسینی اتفاقا خیلی رابطم باهشون خوب نیست ادمای .... اند و زبون نفهم . این سال اخری هم هی دارن اذیت می کنن . منم باهوش زیاد رابطم خوب نیست

لینک به دیدگاه

درود عالی محمود جان موفق باشی عزیز کنکور هم بترکونی! ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
درود عالی محمود جان موفق باشی عزیز کنکور هم بترکونی! ;)

خیلی ممنون حمید جان " گور بابای کنکود :))))) )

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان خبر خوش . ما تونستیم تو این نمایشگاه و جشنواره رتبه دوم کشوری رو کسب کنیم

لینک به دیدگاه

دوستان ایول هم به محمود جان هم به آقای حسینی و هم به تمام بچه های لیونی گل !

این انتخاب شایسته لیون بوده وچه بهتر که که اول  می بود هر چند فکر کنم تیم اول با پاراتی اول شده!

زنده باد لیون و بچه های خوب لیونی :wub:  (*)  (*)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...