رفتن به مطلب

فروش سی پی یو core 2 quad q9550

bahrambook
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وقت همگی بخیر

یک عدد سی پی یو Intel Core 2 Quad Q9550 / 2.83 GHz / 12M L2 cache / FSB 1333 DDR3 سالم سالم و آور نشده موجوده

قیمت فروش فوری فوری  : 445000 تومان.....

:excl:  :excl:

بهمراه یک عدد سی پی یو کولر zalman ultra quiet cooler --- 2heatpipes ---

35000 تومان

بدون چکو چونه .......

قیمت ها برای بار آخر کاهش یافت : سی پی یو + فن , فوری فوری فوری = 470000

فروخته شد .... تاپیک بسته شود

ویرایش شده توسط bahrambook
لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=18429

انصاف هم خوب چیزیه...والا!!!

فضایی ک هیچ...کهکشانی قیمت دادی جانم!

شما کم قیمت دادی خوب..... عزیزان تهرانی از وضعیت قیمت ها خبر دارند.... به شما هم نصیحت اگه الان سی پی یوتو 400 بفروشی 2 ساعت دیگه با 650 تومنم نمیتونی گیرش بیاری....

اینم بگم این سی پی یو اگه 600 تومنم که باشه.... کسی که میخره دیگه لازم نیست پول مین بورد بده......

اما فرض کن بخوای یه سی پی یو core i5 با همین قدرت بخری باید 800 پول سی پی یو بدی بعلاوه اینکه  باید 400 تومنم پول مین بورد بدی .... که میشه 1200 ...

پس 600 تومن عقلانی تره.... :) :)

لینک به دیدگاه

دوستان.

من قصد طرفداری از استارتر رو ندارم.

اما به خدا من 9550 رو با باکس و فن قیمت کردم 700. :blink:  :wacko:

باور ندارید برید پاساژ ایران زیر زمین ببینید چه خبره.

لینک به دیدگاه

لااقل یه مشورت میکردی بادوستان بعد قیمت میزدی :D

:) :) ....  اگه یه سر بری پاساژ ایران تازه گرونی رو لمس میکنی.... :blink:  :blink:

اونوقت میای میگی 550000 چقد خوبه ... ^_^  ^_^

لینک به دیدگاه

دوستان.

من قصد طرفداری از استارتر رو ندارم.

اما به خدا من 9550 رو با باکس و فن قیمت کردم 700. :blink:  :wacko:

باور ندارید برید پاساژ ایران زیر زمین ببینید چه خبره.

شما کاملا درست میگی .... البته اینم بگم 9550 باکس وجود نداره همش تریه.....

لینک به دیدگاه

من 400ت با فن اورجینال(باکس) فروختم... :unsure: :) -_-

لینک به دیدگاه

شما کاملا درست میگی .... البته اینم بگم 9550 باکس وجود نداره همش تریه.....

مکه چیه که باکس نداشته باشه؟

خودم دیدم که میگم دیگه.

باکس چیزه خاصی نیست.

یکی از دوستان هم گفت با باکس فروخته دیگه

لینک به دیدگاه

قیمت استارتر برای این یس پی یو بالاست دوستمون که 400 قیمت دادند درست انصاف دارند

اصلا این سی پی یو قابل مقایسه با سی پی یو جدبد نیست

یک 2500کا  خیلی بهتر عمل میکنه 

این سی پی یو درسته 4 هسته ای هست ولی تو کارهای سنگین گلوگاه ایجاد میکنه 

توصیه من اینه اگر کسی قصد زیاد پول خرج کردن داره 2500k بخره

یا ای وی بریج

تکنولوژی 9550 ، 45 نانو متری هست اون کش زیادش هم هیچ وقت به کارتون نمیاد 

بازار چی قیمت داده نمیدونم ولی سوکت 775 دیگه ارزش سرمایه بالا نداره 

لینک به دیدگاه

مکه چیه که باکس نداشته باشه؟

خودم دیدم که میگم دیگه.

باکس چیزه خاصی نیست.

یکی از دوستان هم گفت با باکس فروخته دیگه

آهان ... بله درسته .... باکس داره ولی خوب تریه..... خوب پس سی پی یوئه منم باکسه.... چون برای منم باکسش موجوده  :p  :p

لینک به دیدگاه

قیمت استارتر برای این یس پی یو بالاست دوستمون که 400 قیمت دادند درست انصاف دارند

اصلا این سی پی یو قابل مقایسه با سی پی یو جدبد نیست

یک 2500کا  خیلی بهتر عمل میکنه 

این سی پی یو درسته 4 هسته ای هست ولی تو کارهای سنگین گلوگاه ایجاد میکنه 

توصیه من اینه اگر کسی قصد زیاد پول خرج کردن داره 2500k بخره

یا ای وی بریج

تکنولوژی 9550 ، 45 نانو متری هست اون کش زیادش هم هیچ وقت به کارتون نمیاد 

بازار چی قیمت داده نمیدونم ولی سوکت 775 دیگه ارزش سرمایه بالا نداره 

عزیزان من این سی پی یو رو نذاشتم برای جنگو جدل...... گفتم شاید یه آقایی که مین بورده LGA775 داره این سی پی یو رو احتیاج داشت ..... گفتم خبر بدم که بدونه یه دونه موجوده  نره کلی دنبال بگرده .. اما آخه core i5 2500k چه ربطی داره؟؟؟؟؟  اون که اصن سوکتش 1155 ئه بعدشم کم کم 280000 تومن پول مین بوردشه...... ربطی به این تاپیک نداره.... بعدشم موضوع تکنولوژیو قدرت نیست موضوع احتیاج مصرف کنندست.... بعدشم اگه کسی آور کلاکر باشه میدونه این سی پی یو چه غولیه برای این کار... یه سریم بنچ مارک گذاشتم ببینید متوجه میشید..... اگه خودم آور کلاک بلد بودم هیچ وقت نمیفروختمش..

لینک به دیدگاه

:excl:  عکــــــــــــــــــــــــــس و نــــــــــــــــــــــــــــام کاربری :excl:

لینک به دیدگاه

:excl:  عکــــــــــــــــــــــــــس و نــــــــــــــــــــــــــــام کاربری :excl:

نتونستم.... یعنی بلد نبودم...  :huh:  :huh:

لینک به دیدگاه

از پردازنده به همراه نام کاربری خودت عکس میگیری و بعد از ذخیره تو سیستم از طریق ویرایش پیشرفته مراحل زیر رو به ترتیب انجام میدی

post-11512-0-83966800-1367178430_thumb.jpg  post-11512-0-71116100-1367178438_thumb.jpg  post-11512-0-29401200-1367178446_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

از پردازنده به همراه نام کاربری خودت عکس میگیری و بعد از ذخیره تو سیستم از طریق ویرایش پیشرفته مراحل زیر رو به ترتیب انجام میدی

attachicon.gif1.jpg  attachicon.gif2.jpg  attachicon.gif3.jpg

آهان از این لحاظ؟..... چشم حتما.....

لینک به دیدگاه

اقا اگه تخفیف خوب میدی من خریدارم این هم شماره من 09371774394

لینک به دیدگاه

من با فن 400 تا فردا خریدارم

درسته که قیمت مغازه دارها خیلی بالاست ولی کسی که مجبور باشه ازشون خرید

میکنه

من فکر میکنم که تو اینجور فرومها مصرف کننده باید به مصرف کننده با قیمت منصفانه

معامله کنه

غیر از این باشه خوب از مغازه دار میخریم

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز سر گردنه که میگن همین جاست

درست اومدم

میشه راه نمایی کنین میخوام برم به ادرس تو کاغذ>>>>>>

:)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیدید گفتم گرون میگید

من اونو بدون فن 420 خریدارم اگر فوشنده هستی بیا توی پیغام خصوصی شمارت رو بذار تا باهات تماس بگیرم

ویرایش شده توسط M.D
لینک به دیدگاه

من اونو بدون فن 420 خریدارم اگر فوشنده هستی بیا توی پیغام خصوصی شمارت رو بذار تا باهات تماس بگیرم

عزیز نشد ب ایشون بفروشم...وگرنه کارشو را مینداختم.

خیلی گیر این CPUهستش.

بدین بره.:)

لینک به دیدگاه

نه عزیزم، اگه واقعا احتیاج داری ایشالله که با همین قیمتی که میخوای گیر بیاری...... ولی من نمیتونم ...... منم درک کنید  من خودم این سی پی یو رو با فنش 700 خریدم......  بعدشم مغازه دار ازم با فنش میخره 540000 نمیدم..... شما با چه منطقی توقع داری 420000 بدم به شما؟؟؟ .... بخدا ندزدیمشااااا بابتش پول دادم.....

لینک به دیدگاه

نه عزیزم، اگه واقعا احتیاج داری ایشالله که با همین قیمتی که میخوای گیر بیاری...... ولی من نمیتونم ...... منم درک کنید  من خودم این سی پی یو رو با فنش 700 خریدم......  بعدشم مغازه دار ازم با فنش میخره 540000 نمیدم..... شما با چه منطقی توقع داری 420000 بدم به شما؟؟؟ .... بخدا ندزدیمشااااا بابتش پول دادم.....

اگردقت کرده باشی فنی که گذاشتی نسبتا فن خوبی هم هست ومن حدودا تخمین میزنم اون فنه قیمتش نزدیک۴۰تومن بایدباشه واگر اونو هم جدا به کسی بفروش قیمتش زیاد پایین نمیاد

بعدشم قبلا هم بهت گفتم مغازه دارها قیمت رومیپرونن وخودم به شخصه CPUنوQ8400رو۲۵۰قیمت داشتم بعد دست۲فروشی های بازار ایران همونو میگفتن۳۸۰ اگرمیخوای مطمئن بشی برو طبقه۴ بازارایران مغازه مشکات اگر داشته باشه نو میاره هین۲هفته پیش رفتم 8400تموم کرده بود و6600داشت میگفت۲۸۰اونم نو روحالا اگرشد شنبه خودم میرم ببینم مال شما رو نو پیدا میکنم چون اگر داشته باشه نباید از۴۵۰تومن بیشتر بگه

لینک به دیدگاه

اگردقت کرده باشی فنی که گذاشتی نسبتا فن خوبی هم هست ومن حدودا تخمین میزنم اون فنه قیمتش نزدیک۴۰تومن بایدباشه واگر اونو هم جدا به کسی بفروش قیمتش زیاد پایین نمیاد بعدشم قبلا هم بهت گفتم مغازه دارها قیمت رومیپرونن وخودم به شخصه CPUنوQ8400رو۲۵۰قیمت داشتم بعد دست۲فروشی های بازار ایران همونو میگفتن۳۸۰ اگرمیخوای مطمئن بشی برو طبقه۴ بازارایران مغازه مشکات اگر داشته باشه نو میاره هین۲هفته پیش رفتم 8400تموم کرده بود و6600داشت میگفت۲۸۰اونم نو روحالا اگرشد شنبه خودم میرم ببینم مال شما رو نو پیدا میکنم چون اگر داشته باشه نباید از۴۵۰تومن بیشتر بگه

خدا خیرت بده از اول باید این کارو میکردی..... شما برو خدا به همرات ..... اومدی بهم قیمتارو بگوو.... اگرم دلت خواست شمارمو که داری بگو با هم میریم....

بعدشم هی بگو 8400 ...... مقایسهء درستی نیستاااا....

وقتی q9650 اومد توی بازار ایران باکسش 300000 تومن بود ..... 3 سال پیش

اما یه هفته بعدش qx9650 اومد که همون موقع 1100000 تومن بود.....  حالا بازم شما بیا q8400 رو با q9550 مقایسه کن... :)  :)

http://www.cpu-world.com/Compare/822/Intel_Core_2_Quad_Q8400_vs_Intel_Core_2_Quad_Q9550.html

http://www.cpu-world.com/Compare/254/Intel_Core_2_Extreme_QX9650_vs_Intel_Core_2_Quad_Q9650.html

این دوتارو ببین اگه متوجه شدی که چرا اینقد فرق قیمت بین q9650 و qx9650 هست به منم بگو.....

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من آخر قیمتم روبهتون گفتم واز این بیشتر دستم نمیاد اگر میفروش این قیمت خریدارم وگرنه برو به همون مغازه دار بفروش که حسابی ضرر نکنی یه وقت

فقط قبلش یکی رو بفرست وببین همین مدل رواگر داشته باشه چند میفروشه وملتی که لازم دارن روببین چجوری تیغ میزنن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...