رفتن به مطلب

دستگیری یک مرد هلندی در رابطه با کاهش سرعت اینترنت در جهان !

EVOLUTION
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

يکشنبه 08 اردیبهشت 1392 - Apr 28 2013

دستگیری یک هلندی به اتهام دخالت در اختلالات اینترنتی ماه گذشته

یک مرد هلندی در ارتباط با حملات هکری ماه گذشته که سرعت اینترنت در سراسر جهان را کاهش داد، دستگیر شد.

13911116000293_PhotoA.jpg

به گزارش فارس به نقل از نیویورک تایمز، این فرد در اسپانیا دستگیر شده و گفته می شود وی یکی از سازمان دهندگان حملات آنلاینی بوده که بر ضد یک سایت ضدهرزنامه انجام شده است.

این حملات به حملات متقابل مدافعان سایت یاد شده انجامید و تداوم درگیری های دو طرف در اینترنت موجب کند شدن بی سابقه دسترسی به وب سایت های مختلف در سراسر جهان شد.

اگر چه هویت فرد دستگیر شده رسماً اعلام نشده، اما منابع مطلع می گویند وی Sven Olaf Kamphuis نام دارد و مردی 35 ساله است که با روش های مورد استفاده گروه ها و شرکت های ضدهرزنامه مخالف است و عملکرد آنها را مخالف با آزادی بیان می داند.

وی در منزل شخصی خود در بارسلون اسپانیا و به درخواست پلیس هلند دستگیر شده است. رایانه ها و گوشی شخصی وی نیز ضبط شده است. انتظار می رود که وی در نهایت به هلند مسترد شود.

این دستگیری حاصل تحقیقات کشورهای اروپایی در مورد حملات سایبری ماه گذشته میلادی است که تاکنون بی سابقه توصیف شده است. بخش عمده این حملات از نوع DDoS بوده و بر علیه یک گروه ضدهرزنامه موسوم به Spamhaus صورت گرفته است.

منبع خبری : FARSNEWS.IR

https://socialtimes.com/dutchman-arrested-in-connection-with-massive-cyberbunker-ddos-attacks_b125257

post-11245-0-16429000-1367187282_thumb.jpg

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

هاااااااااااا....:دی

پس بگو این چند روز سرعت اینترنت کم شده بود...نگو کار این بود.. :lol:  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بادرود

ساعتی پیش مشروح این خبر رو تو یکی از شبکه های خبری  جهانی دیدم . البته اینجا خیلی مختصر بهش اشاره شده !!

جالب اینه که این مرد کلیه عملیات خودشو در اینرابطه از داخل یک خودرو " ون " انجام میداده که با اون

نیز به نقاط مختلف اسپانیا نقل مکان میکرده !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هاااااااااااا....:دی

پس بگو این چند روز سرعت اینترنت کم شده بود...نگو کار این بود.. :lol:  :D

:lol:

دوست عزیز پیش دستی کردی و زود تر از من گفتی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
جالب بود. B)

ارمین جان ایکاش کل اخبارشو میدیدی که خیلی خیلی جالب بود و البته مفصل .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بر مهران جان بزرگ / اقا خیلی جالب بود الان مشکل من حل شده سرعت اینترنت من 1 مگ بود الان شده 4 مگ واقعا دست گلشون درد نکنه ...

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

ا من فکر کردم باز کوسه گاز گرفته کابلمون رو ! نگو تقصیر این بوده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سلام بر مهران جان بزرگ / اقا خیلی جالب بود الان مشکل من حل شده سرعت اینترنت من 1 مگ بود الان شده 4 مگ واقعا دست گلشون درد نکنه ...

درود

لطف داری عطا جان .  شیوه کارش خیلی جالب بوده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ا من فکر کردم باز کوسه گاز گرفته کابلمون رو ! نگو تقصیر این بوده 

خب دوست عزیز اینم میتونه تا مدتها سوژه خوبی باشه باسه توجیه این مسئله !!

لینک به دیدگاه

:lol: :D :lol: مخابرات اینجا چندین اتوبوس از این اقایون در استخدام داره پس.

لینک به دیدگاه

مثلا الان افت سرعت و قطعی اینترنت به این دلیل بوده

هییییییچ دلیل دیگه ای نداشته : )))))))))))))))))

لینک به دیدگاه

این آقا با این کارش به اینترنت و اقتصاد شرکتهایی که دائما" با اینترنت سروکار دارند ضرر زده و مقصره. اینترنت نقش مهمی در گسترش پایه هایی اقتصادی یک کشور بازی میکنه که هر گونه اخلال در اون باعث ضرر و زیان مالی جمعی میشه. 

ولی متاسفانه اینجا به این امر هیچ توجهی نمیشه. 

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقااین بنده خدا میخواسته جلوی ضرر رو بگیره داستانش رو جستجو کنی متوجه میشی ( تو پست اول هم تقریبا اشاره شده ( آزادی بیان ))، بعد از دستگیریش خیلی ها به طرفداری اقداماتی انجام دادن http://www.anonsweden.se/?p=1824 خصوصا گروه های Anonymous . ادامه داستان SOPA و ... هست که امریکا به واسطه یسری کمپانی های پولدار داره دنبال میکنه ( جریان بسته شدن سایتهای اشتراک گذاری )

لینک به دیدگاه

فک کنم این هکر از مو های سرش برداشته پیوند زده به ابرو هاش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اتفاقااین بنده خدا میخواسته جلوی ضرر رو بگیره داستانش رو جستجو کنی متوجه میشی ( تو پست اول هم تقریبا اشاره شده ( آزادی بیان ))، بعد از دستگیریش خیلی ها به طرفداری اقداماتی انجام دادن http://www.anonsweden.se/?p=1824 خصوصا گروه های Anonymous . ادامه داستان SOPA و ... هست که امریکا به واسطه یسری کمپانی های پولدار داره دنبال میکنه ( جریان بسته شدن سایتهای اشتراک گذاری )

با درود

واقعا جالب بود

متاسفانه من خودم جونکه تو این زمینه اطلاعات کمی دارم ,  فکر دیگه ای تو ذهنم بود !

از اگاه سازیتون تو اینزمینه سپاسگزارم . @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قیافه این هکرا چرا این شکلیه :دی

دوست گرامی واقعا این سوال برای منم خیلی پیچیدس که چرا هکرهای در اینسطح قیافشونم مثل کارشون کاملا مرموز و

عجیب غریبه ؟؟؟!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

میدونم برای خیلیها سوال پیش میومده که تیم مدیریتی چرا همیشه در مورد تاپیکهای اینگونه و یا مشابه سخت گیری میکرده ؟؟؟؟

جوابش خیلی راحته دوستان گلم :

اینجا تا یه بحث علمی , پزشکی , خانوادگی , سخت افزاری , اجتماعی , ورزشی , فضانوردی , دریایی , نرم افزاری و ووووو ...................... ایجاد میشه درجا این بحثها به سیاست و سیاست بازی کشیده میشه !!! اخه چرا ؟؟؟

دوستان عزیزو گلم اینجا بحث سیاسی کاملا ممنوعه ! ممنوع !!! و ممنوعه . شما وقتی ثبت نام میکردید قوانین رو مطالعه کردید و قبولش کردید دوستان گلم . این فروم و سایت متعلق به خود شماست ولی بر طبق یک سری قوانین باید پیش بریم . همه جا یک سری قوانین داری که باید بهش احترام بگذاریم .

ممنون میشم و از شما به عنوان یک دوست میخوام که در این فروم بحثها رو به سیاست نکشید

با تشکر از تمام دوستان عزیز و گلی که قوانین رو رعایت میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...