رفتن به مطلب

4670

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام.دوست عزیز حجم یا فرکانس بستگی به نوع کار شما داره.برخی از برنامه ها وبازی ها به حجم بالا نیاز دارن که برای انجام انها خوب معلومه 1گیگ بسیار مناسبه.بعضی هم به سرعت بیشتر خوب اون موقع به فرکانس بیشتر موردتایید قرار میگیرد.اما از اونجایی که 1گیگ که معرفی کردید فرق فرکانسش با 512 فقط 400تا هت 1گیگ بهتره چون براحتی میتونید با یه اور ساده و کمخطر به همون فرکانس 2گیگ برسید

لینک به دیدگاه

خوب حافظه 1 گیگش مناسب تره و در رزولیشنهای بالاتر تاثیر گذار خواهد بود.

لینک به دیدگاه

البته اینم باید در نظر گرفت توی چه رزلیشنی کار می کنین.شاید دوستمون توی رزولیشن پایین ( یا متوسط) کار می کنه که در این صورت نیازی چندانی به حافظه بالا نیست و بیشتر ملاک فرکانسه .

لینک به دیدگاه

Ati 4670 1 gb behtare ya 512

512 memory clock 2ghz

1gb memory clockesh 1.6 ghz

دوست عزیز کارت 4670 قدرت کاری با حافظه بیش تر از 512 رو نداره یعنی اگه بیش تر از 512 مگ رو پردازش کنه هنگ میکنه :D متاسفانه بعضی از برندها به خاطر فروش بیشتر این کارت رو با 1 گیگ حافظه هم زدن که عملا اون 512 مگ دیگش بلا استفاده می مونه . ولی کارت 4850 میتونه کمی بیشتر از 512 مگ یه چیزی نزدیک به 620 مگ رو پردازش کنه ..:D

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارت 4670 قدرت کاری با حافظه بیش تر از 512 رو نداره یعنی اگه بیش تر از 512 مگ رو پردازش کنه هنگ میکنه :D متاسفانه بعضی از برندها به خاطر فروش بیشتر این کارت رو با 1 گیگ حافظه هم زدن که عملا اون 512 مگ دیگش بلا استفاده می مونه . ولی کارت 4850 میتونه کمی بیشتر از 512 مگ یه چیزی نزدیک به 620 مگ رو پردازش کنه ..:D

موفق باشید .

دوست گرامی از اون حرفا بودا.وقتی 4850 که 512مگ داشت هباشه فقط و فقط ماکسیموم512 مگ میتونه شر کنه به برنامه ها وگیم ها

لینک به دیدگاه

من مانیتورم 17" (1024.768)و برای بازی سنگین میخوام

با این حال دوباره میپرسم

ati 4670 1 gb با memory clock 1.6ghz بهتره

یا

ati 4670 512 mb با memory clock 2 ghz بهتره

لینک به دیدگاه

من مانیتورم 17" (1024.768)و برای بازی سنگین میخوام

با این حال دوباره میپرسم

ati 4670 1 gb با memory clock 1.6ghz بهتره

یا

ati 4670 512 mb با memory clock 2 ghz بهتره

دوست عزیز خیلی جالبه.چون شما همین سوالو یه بار براش تاپیک زدید.دوباره اومدید با یه عنوان دیگه دقیقا همون سوالو یه تاپیک دیگه زدید.برای پاسخ به همون تاپیک مراجعه کنید چند نفر پاسخ دادیم

لینک به دیدگاه

از نظر کارایی فکر میکنم اگر برنامه یا بازی احتیاج به رم بالاتر از 512 پیدا نکنه مدل ati 4670 512 mb با memory clock 2 ghz انتخاب بهتریه

در ضمن از ایجاد تاپیک اضافه خودداری کنید من هر دو رو ترکیب کردم

لینک به دیدگاه

دوست گرامی از اون حرفا بودا.وقتی 4850 که 512مگ داشت هباشه فقط و فقط ماکسیموم512 مگ میتونه شر کنه به برنامه ها وگیم ها

منظورمن 4850 1gb :D

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
Ati 4670 1 gb behtare ya 512

512 memory clock 2ghz

1gb memory clockesh 1.6 ghz

با سلام دوست عزیز به نظر من سرعت حافظه (memory clock ) خیلی مهمتره مخصوصا در بازیها من خودم کارت SAPPHIRE HD4670 512MB دارم البته این مدلی که من دارم مموریش GDDR4 هست وسرعت حافظه 2200 MHZ هستش و من خیلی ازش راضیم چون کارکردش عالیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...