رفتن به مطلب

مزایده سیپیو 6200 سه روز کارکرد پایه فقط100تومن

Recommended Posts

سلام دوستان قصد فروش این سیپیو رو دارم چهارم خریداری شده الان هم روی سیستم نیست همون چند ساعتی هم که روی سیستم بود باهاش نت بودم اصلا کاری باهاش نکردم زیر واتر هم بوده میشه گفت با اک فرقی نداره دارای سه سال گارانتی فیوچر هست فن هم داره
قیمت سیپیو[قیمت نوش که درعکس مشخصه(تازه اشنا بود و 10 تومن روش سود کشید](فکر کنید دارید سیپیو اک زیر قیمت میخرید هیچ فرقی با اک نداره)
قیمت پایه 380 فوری 500
هزینه ارسال به عهده خریدار
اول واریز بعد ارسال
تحویل تهران حضوری
پایان مزایده سه شنبه شب
گام افزایشی 20 تومن
دلیل فروش خرید 8150

فروش در pt-shahresakhtafzar-sakhtafzarmag هم در جریان هست بالاترین پیشنهاد هم 400 بوده در صورت کنسل کردن پیشنهاد 400 یا استقبال نکردن به همین شکل در ادامه به جناب حسینی فروخته خواهد شد

لازم به ذکر هست درصورت جور شدن پول برای 8150 فروش دیگه فقط به قیمت فوری صورت میگیره و از مزایده خارج میشه 

به دلیل بی جنبگی دوستان برای مزایده قیمت پایه به 380 تغییر یافت
عکس ها:
30053200631238877280.jpg
60784117875821136935.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

اگر برای رعایت قوانین میخواین در عکس 1;2 مشخصه اگر هم برای دیدن قیافه میخواین در عکس سه که به صورت لینک قرار دادم مشخصه

فروش مین هم کنسل هست فقط سیپیو فروخته میشه و مین با سابرتوث یا کراسشیر تعویض میشه

دوستان تعویض با اینتل پابرجاست

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

پاسختون رو دادم 

دوستان به هیچ وجه مین فروخته نمیشه مگر هردو رو باهم بخواین و من هم سیپیو مورد نظر رو پیدا کرده باشم یا موردی برای تعویض داشته باشید

سیپیو رو کسی نمیخواد؟؟اک نبود؟

لینک به دیدگاه

دوستان موضوع تاپیک تغییر یافت فروش به بالاترین پیشنهاد هست و در pt .هم جریان داره

لینک به دیدگاه

ببخشید دوستان کمی زودتر اپ دادم فروش زود به پایان باید برسه 

نبود؟

نمیدونم چرا استقبال نشده با اینکه قیمت رو پایین زدم و مزایده گذاشتم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...