رفتن به مطلب

یه موضوع عجیب که از صب ذهنم رو مشغول کرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وخسته نباشید خدمت اساتید ........... غرز از مزاحمت . .... من در سایت کتاب چهره (fb) اکانت دارم ..مث بیشتر شما...حدود دوماه پیش یه پیجی بود  مربوط به سری rog ایسوس  بنده این پیج رو لایک کردم .....واما اصل مطلب ..بنده امروز صب از خواب پاشدم ..بعد از چند دیقه یه اس ام اس برام اومد ... به جای شماره  طرف ارسال کننده نوشته بودrepublic of gamers . usa.  مضمونش هم به این صورت بود

you win asus gtx 680 DCU II ..plea visit your facebook page   بعد این اس ام اس رفتم به صفحه کتاب چهره ولی هیچی ندیدم ...میخواست مببینم ایا میتونه صحت داشته باشه یا فقط یه شوخی بوده ... از صب تا حالا فکرم مشغوله . ایمیل ام رو هم چک کردم هیچی نبود...خوشحال میشم اساتید راهنماییم کنند!!!

لینک به دیدگاه

عزیز این یه نوع اسپم هست برای تشویق کردن شما با سایت  اونها

برای من هم یکبار همین اتفاق افتاد البن=ته ایمیلی اومده بود که برنده 100000دلار شده بودم وتمام مشخصاتم درست بود چون بانک سوییس حساب داشتم اطلاعات دقیق حسابم رو از اونجا درآورده بودن و خلاصه به هیچی ختم شد!

بیشتر شبی ه همین پیامک های تبلیغاتی هست که هر روز روی گوشی هامون میبینیم هست!

زیاد جدی نگیر و بیخیال از کنارش رد شو(پیشنهاد دوستانه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من انقدر از این جوایز برنده شدم.

بیشترینش هم سه سال پیش بود 250 میلیون دلار.

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان ... ولی فک نکنم سر کاری باشه چون دو سه هفته پیش یه مسابقه بود تو همون پیج هرکی عکس های مربوط به این پیج و شیر میکرد خود به خود وارد قرعه کشی میشد ....  والله نمیدونم یعنی میگید سر کاریه؟؟؟

لینک به دیدگاه

وارد همون سایتی که در مسابقه اش شرکت کردید بشویدو دنبال اسم خودتون میون برنده ها بگردید. اگر برنده شدی که تماس بگیرید برای دریافت جایزه اتون.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من

سنگ مفت گنجشک مفت....

بببین چی میگن برا جایزه!فقط اگه برای دریافت هزینه خواستن یا مدرکی یاشماره حساب بانکی چیزی بهشون نده!دقت کن

برو ببینم چه میکنی اگه جایزه رو گرفتی شیرینی من یادت نره :)  :D

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من

سنگ مفت گنجشک مفت....

بببین چی میگن برا جایزه!فقط اگه برای دریافت هزینه خواستن یا مدرکی یاشماره حساب بانکی چیزی بهشون نده!دقت کن

برو ببینم چه میکنی اگه جایزه رو گرفتی شیرینی من یادت نره :)  :D          

مشکل من هم همین جاس دیکه عزیزم ... هیچی نفرستاده برام نه به ایمیلم نه تو پیچ خودشون چیزی نوشته نه تو اکانت من چیزی برام فرستاده فقط و فقط یه  اس ام اس اومده !!!

لینک به دیدگاه

خب این که مشکلی نیست یه ایمیل به شرکت asus بزن بگو همچین پیامی برات اومده ببین چی جواب میدن بهت البته یکم باید زبانت خوب باشه!

لینک به دیدگاه

خب این که مشکلی نیست یه ایمیل به شرکت asus بزن بگو همچین پیامی برات اومده ببین چی جواب میدن بهت البته یکم باید زبانت خوب باشه!

حتما این کار رو میکنم..زبانم هم خوبه..میتونم اصل مطلب رو ادا کنم...

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنماییت

لینک به دیدگاه

خواهش عزیز

منم دعامیکنم واقعیت داشته باشه  وخوشحال بشی عزیز

لینک به دیدگاه

به نظر من پیگیر باش  شاید درست باشه حتما با شرکت ایسوس تماس بگیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهشون بگو محمود به من گفته که بهتون زنگ بزنم . اونوقت 680 که هیچی واست 3 تا تایتان می فرستند :)))))))))) یادت نره ها رو محمود تاکید کن . راستی اگه Shamino اونجا بود بی زحمت از طرف من بهش بگو که یه مدار تغذیه تایتان ( Zombi Mod) + راهنمای نصبش هم برای  من بفرسته . :)))))))))))))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود

دوست عزیز حدودا بیش از سه ماه پیش برای من اس ام اس زیر اومد . بزارید باستون همشو تایپ کنم :

YOUR NUMBER HAS WON YOU $2,000,000 USED IN THE FREELOTTO

MOBILE PROMO UK FOR CLAIMS EMAIL (NAME & MOBILE) TO

prizeUK6(at) live .com

شماره فرستنده پیامک هم بود یه شماره 13 رقمی که چهار رقم اولش هم 2348+ هستش . خلاصه ما دنبالش رو

گرفتیم دیدیم که بجز من به یه سری دیگه هم این پیامک اومده . اما تا حالا که هیچ خبری نشده ما هم پیغام دادیم که

هرکی بتونه اونو برامون زنده کنه نصفشو میدیم بهش!!! خصلاصه تو فضای نت کاشف بعمل اومد که اینا یه سری

کلاه بردارای نیجریه ای هستند !! البته من اصلا در باره مورد شما چیزی نمیدونم و فقط مسئله خودمو دارم بازگو میکنم !!

اره دیگه کلاه بردار خیلی کم بود حالا انگولایی و نیجریه ای و انواع و اقسامشم ببازار اومده !

لینک به دیدگاه

بهشون بگو محمود به من گفته که بهتون زنگ بزنم . اونوقت 680 که هیچی واست 3 تا تایتان می فرستند :)))))))))) یادت نره ها رو محمود تاکید کن . راستی اگه Shamino اونجا بود بی زحمت از طرف من بهش بگو که یه مدار تغذیه تایتان ( Zombi Mod) + راهنمای نصبش هم برای  من بفرسته . :)))))))))))))

حتما این کار رو میکنم !!

لینک به دیدگاه

با درود

دوست عزیز حدودا بیش از سه ماه پیش برای من اس ام اس زیر اومد . بزارید باستون همشو تایپ کنم :

YOUR NUMBER HAS WON YOU $2,000,000 USED IN THE FREELOTTO

MOBILE PROMO UK FOR CLAIMS EMAIL (NAME & MOBILE) TO

prizeUK6(at) live .com

شماره فرستنده پیامک هم بود یه شماره 13 رقمی که چهار رقم اولش هم 2348+ هستش . خلاصه ما دنبالش رو

گرفتیم دیدیم که بجز من به یه سری دیگه هم این پیامک اومده . اما تا حالا که هیچ خبری نشده ما هم پیغام دادیم که

هرکی بتونه اونو برامون زنده کنه نصفشو میدیم بهش!!! خصلاصه تو فضای نت کاشف بعمل اومد که اینا یه سری

کلاه بردارای نیجریه ای هستند !! البته من اصلا در باره مورد شما چیزی نمیدونم و فقط مسئله خودمو دارم بازگو میکنم !!

اره دیگه کلاه بردار خیلی کم بود حالا انگولایی و نیجریه ای و انواع و اقسامشم ببازار اومده !

نمیدونم ..شاید این هم کلاه برداری باشه!!

لینک به دیدگاه

اغا دوباره یه اس دیگه فرستاد...hurry up! you have just one day to accept our award links to recive your gtx 680 dcu II please visit your fb page fill your adress spes به نظرتون چیکار کنم میرم fb ولی هیچی نیس 

لینک به دیدگاه

ایمیل دادین به شرکت asus??

شماره ای چیزی برای جواب دادن نیست؟(پیامک)

همینطوری جواب پامکک رو با گوشیت بده ببین میرسه دستشون؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ف ب امکان موبایل تکست داره ولی ایران تو لیست کشور هاشون نیست که وارد کنی . تو ف ب republic of gamers . usa. هم پیج رسمی داره گوگل کن و چک کن. ولی تنها راه که برات اس از اونطرف بیاد همون روشی هست که برای ایران فعال نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی ، بسته به نوع گوشی و سیستم عامل هم راه های زیادی هست که بتونی شماره فرستنده رو ببینی مگر اینکه ف ب قرارداد داشته باشه با سرویس دهنده ای که ازش سیم کارت داری :دی گوگل کن ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...