رفتن به مطلب

power limit یا board power li

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان می خواستم ببینم قضیه این پاور لیمیت یا بورد پاور ال آی روی نرم افزار های اورکلاک کارت گرافیک چیه ممنون میشم پاسخ دهید چون می خوام کارت 7950 خودمو اورکلاک کنم اما نمی دونم این پاور لیمیت یا بورد پاور ال آی چی هست

ویرایش شده توسط hossin
لینک به دیدگاه

درود

عزیز

board power liاجازه تغییرات در توان کارت رو در در حد همون توان مصرفی استاندارد کارت رو به شما میده (TDP)در حالی که  power limit دست شمارو تو اورکلاک آزادتر میکنه!

اگه میخواین اورکلاک در حد معمولی و استاندارد باشه عددرو بذارین روی 0%

واگه میخوای در حد سنگین اورکلاک کنین بذارین روی20%+

البته توصیه نمیکنم که روی 20%بذارین بهتره در حد خوب وروی همون0%بذارین!

بدرود

لینک به دیدگاه

مرسی بابت راهنماییتون کارت من سافایر 7950 است با کلاک 810 و مموری 1250 می خوام تا کلاک 1100 و مموری 1500 اورکلاک کنم ولتاژ مد نظرم 1150 است ایا ولتاژ کافی است یا باید پاور لیمیت رو زیاد کنم

لینک به دیدگاه

بانرم افزار after berner msi بعد هر تغییر تست کن ببین پایداره بعد 30تا 30تا کلاک روببر بالا وهربار تا10دقیقه بذار تست kumbustor اجرا بشه تا پایداری تایید بشه البته در حین تست نبایدتصویر شکستگی یا بریدگی داشته باشه !حواست به دما هم باشه!

فکرکنم ولتاژت کم باشه البته باید تست کنی از همون راهی که توضیح دادم!

البته تا 110 کلاک بالابری افزایش ولتاژ نمیخاد معمولا اینطوری هست!

اول بدون تغیییر ولتاژ شروع کن اگه دیدی تصویر کرش میشه یا خش میندازه ولتاز رو 0.8 بالابر پله پله 0.8بالاببر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بانرم افزار after berner msi بعد هر تغییر تست کن ببین پایداره بعد 30تا 30تا کلاک روببر بالا وهربار تا10دقیقه بذار تست kumbustor اجرا بشه تا پایداری تایید بشه البته در حین تست نبایدتصویر شکستگی یا بریدگی داشته باشه !حواست به دما هم باشه!

فکرکنم ولتاژت کم باشه البته باید تست کنی از همون راهی که توضیح دادم!

البته تا 110 کلاک بالابری افزایش ولتاژ نمیخاد معمولا اینطوری هست!

اول بدون تغیییر ولتاژ شروع کن اگه دیدی تصویر کرش میشه یا خش میندازه ولتاز رو 0.8 بالابر پله پله 0.8بالاببر

حمید جان ما هم استفاده کردیم دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

مرسی بابت راهنماییتون

خواهش عزیز

حمید جان ما هم استفاده کردیم دستت درد نکنه

نوش جان ;) (شوخی)اوه ببخشید خواهش میکنم قابلی نداشت ^_^

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...